Post Mortem (TV seriál)

Post Mortem

Post mortem

Krimi

Německo, 2006, 46 min

Hannes Jaenicke, Mirko Lang, Charly Hübner, Odine Johne, Johanna Gastdorf, Esther Zimmering, Susanne Wolff, Miranda Leonhardt, Benjamin Felix Meyer, Constantin von Jascheroff, Hannes Wegener, Florian Bartholomäi, Felix Vörtler, Jevgenij Sitočin, Florian Panzner, Katharina Heyer, Ulrike C. Tscharre, Alwara Höfels, Janek Rieke, Christoph Grunert, Gitta Schweighöfer, Peter Prager, Josef Heynert, Lisa Potthoff, Matthias Kupfer, Hans-Jochen Wagner, Johannes Allmayer, Jenny Deimling, Oliver Breite, Christoph Zrenner, Tina Bordihn, Vera Baranyai, Isis Krüger, Zoe Moore, Horst Sachtleben, Andreas Schröders, Christian Beermann, Nicole Marischka, Nicola Thomas, Stefan Rudolf, Ramona Kunze-Libnow, Therese Hämer, Christina Große, Ole Puppe, Anne Cathrin Buhtz, Tatja Seibt, Arnd Klawitter, Sonja Baum, Wolfgang Michael, Hans-Uwe Bauer, Tim Wilde, Kai Ivo Baulitz, Julia Nachtmann, Mala Emde, Peter Cieslinski, Michael Abendroth, Jürgen Rißmann, Peter Benedict, Christoph Tomanek, Moritz Klaus, Niels Bormann, Dagmar Sachse, Aleksandra Odic, Nina Siebertz, Arved Birnbaum, Svea Timander, Enno Hesse, Stephan Szász, Tim Morten Uhlenbrock, Tilo Nest, Jule Gartzke, Henny Reents, Julia Schmidt, Thomas Meinhardt, Matthias Redlhammer, Steffen Münster, Alexander Wipprecht, Matthias Bundschuh, Achim Buch, Matthias Breitenbach, Peter Faerber, Brigitte Beyeler, Petra Nadolny, Roland Schäfer, Frank Albrecht, Ingo Hülsmann, Axel Häfner, Andrea Wolf, Barbara Schnitzler, Claudia Burckhardt, Hanno Friedrich, Stephan Möller-Titel, Carlos Lobo, Wolfgang Rüter, Martin Rentzsch, Jörg Rathjen, Andreas Grothgar, Christiane Lemm, Dietmar König, Anton Levit, Thomas Wüpper, Johannes Hitzblech, Oliver Akwe, Julia Grafflage, Peter Moltzen, Susanne-Marie Wrage, Jacqueline Macaulay, Sebastian Rüger, Sven Fricke, Horst Neugebauer, Harald Weiler, Horst Mendroch, Conrad F. Geyer, Philipp Quest, Nora Quest, Megan Gay, Peer Martiny, Christoph Ortmann, Klaus Lehmann, David Zimmering, Andreas Grötzinger, Tilo Prückner, Bettina Engelhardt, Glenn Goltz
  • Mamlas

Vytřepaná kamera nonstop. Nedívatelné.(31.7.2015)

• hračka

Děj mohl být možná dobrý, ale to já už nikdy nezjistím. Pro mě katastrofálně kameramansky natočené. Vydržel jsem se koukat asi 10 minut, bohužel nepomohly ani kapky do očí. Neustálé přibližování, oddalování, hýbání s kamerou ze strany na stranu. Naprosto nepřehledné, ještě teď mě bolí oči...(2.5.2010)

• Beckett51

No jo, když se Němci pustí do "předělávek" kriminálek, je to záruka kvality.(23.4.2010)