It's a Don-derful Life (S03E08) (epizoda)

Komedie

Velká Británie, 2011, 57 min

Režie:

Sam Leifer

Scénář:

Dan Clark

Komentáře uživatelů k epizodě (21)

 • MMR
  *****

  Spíše než Tv seriál bych to označil za TV film. Přece jenom, je to závěr seriálu. Není už tak vtipný, jako předchozí díly serie, ale přesto jsme se dost nasmál a své kouzlo to stále mělo.(1.2.2013)

 • Thomick
  ****

  Tak jsem rád, že se to takhle pěkně zakončilo, i s Abby. :) Každopádně ... Sam u mě nakonec jasně zvítězila, až čumím, a další věc, co mě překvapila - i po takový pauze to už opravdu nemělo moc co nabídnout. Ale jako vzpomínka dobrý.(6.4.2012)

 • maseer2
  ****

  lepší konec bych si asi neuměl představit.. závěrečný vánoční speciál sice není kdovíjak extra vtipný, ale zato je dojemný a parádně zakončuje děj tohoto milého seriálu.. jako rozloučení s oblíbenými postavami a zároveň jako pořádná dávka pozitivní energie zkrátka funguje perfektně.. sbohem bando :)(31.1.2013)

 • PauloZ
  *****

  Koho seriál chytl, tak tohle nemůže hodnotit hůře jak 4*. Vtip a originalita zůstavá, jenom je to trošku dospělejší a šmrnclé vánoční atmosférou. Don už není takový jaryn a konečně se mu něco povede :). Výtečné a brilantní zakončení célé téhle britské parády se všemi stěžejními postavami a přiznám se, že mě mrzí, že nebylo alespoň o jednu sérii navíc, protože je to fakt velice chytlavé a zábavné. Jinak Laura Haddock coby Samantha byla výtečná volba a jasně vede před původní dámskou ikonou Abigail.(23.5.2012)

 • SHI-SHA
  *****

  Skvělý vánoční speciál, který shrnuje děj dosavadních dílů a příběh zakončuje. Původní záměr Dana Clarka byl natočit film, jako tomu bylo u The Inbetweeners, nakonec z toho nejspíše sešlo. Je to možná dobře, něco takového by bylo po velkých dávkách nestravitelné. Mohlo by se zdát, že trochu kýčovitá atmosféra vánoc seriálu uškodí, opak je však pravdou. Don to roztáčí neuvěřitelně, uvidíte všechny důležité postavy seriálu a na konci se dozvíte pár perliček. To vše s neuvěřitelnou porcí cynismu a britského humoru nejhrubšího zrna. Palec nahoru, skvělé zakončení nejlepšího současného sitcomu. Pobavila hospoda Meet Freaks [Meat Freaks].(7.2.2012)

 • Bobik9
  ***

  Nejslabší díl celého seriálu. Více příběhu, ale méně vtipů. Více nechutností, které nahradily promyšlené vychytávky, díky kterým je tento seriál výjimečný. Moc zpěvu a málo "nej věcí", co se mohly stát. Pořád je to skvělá věc, která by si zasloužila více dílů, ale jako konec to není příliš zdařilé.(26.10.2013)

 • BMAJTZ
  *****

  Zakončení jednoho z nejlepších komediálních seriálů co jsem kdy viděl. Za mě jednoznačně palec nahoru, jenom je škoda, že to nemělo více sérií.(13.7.2014)

 • prasacimor
  ***

  Pomerne slabé ukončenie výborného sitcomu, bez jediného fakt vtipného momentu, ktorých bolo v seriály neúrekom. Takto vysoké hodnotenie, dokonca (vďaka mojim *** teraz už len:) o 7% vyššie ako seriál, mi je záhadou.(9.3.2012)

 • Rssa
  ****

  Dovětek geniálního seriálu už není tak geniální, ale stále hodně zábavný. Velkou porci minut tu dostává Glum, která je svým způsobem dokonalá. Vložená muzikálová čísla vypadají profesionálně (což je oproti krásně amatérským výstupům ze seriálu škoda), celkově se to line v duchu rozlučky. A na závěr se nám vrátí jak třešnička Abby...80 %(12.2.2012)

 • Itar
  *****

  Výborný konec zvráceného seriálu trošku ubral na nechutnostech, jako rozloučení ale funguje na výbornou.(1.4.2014)

 • PußyMagnet
  *****

  Trochu míň vulgární, předvídatelné, ale i tak jako zakončení série to vyšlo. Nejlepších je 5 věcí, co se stane potom...(3.8.2012)

 • TaanStari
  *****

  Důstojný konec jednoho z nejlepších seriálů.(15.4.2012)

 • Kervorkian
  *****

  Niekedy treba skúsiť žiť svoj život podľa seriálu ako nežiť svoj život :)(1.9.2013)

 • zekkx
  ****

  Chutná sladkokyselá ke konci trochu kýčovitá třešnička na výborném dortu.(9.4.2012)

 • balcazar
  *****

  V podstate kratší film, ktorý však je pokračovaním seriálu. Som rád, že sa všetko vyriešilo, "Dickheadovi" Donovi som happy end napriek svojskej povahe želal a ja sám som ho vyžadoval. :) Taktiež som rád, že tam tým pádom bola aj hrsť vážnosti, vyplývajúca zo vzťahu Dona a Sam. možno tam ešte mohlo byť viac toho seriálovského, čo bolo pre všetky tri série typické - XY vecí, ktoré sa môžu stať + viac sitcomového humor podaného fajnovým britským spôsobom. Ale netreba si klamať, vydržal by som aj dve hodiny pozerať a baviť sa.(9.8.2015)

 • kikin01
  *****

  Šikovně zakončený skvělý seriál, a jakožto vánoční speciál mě mrzí, že zrovna teď nejsou vánoční svátky, protože to by mě dostalo ještě víc. Vtipné, romantické, a láskou zakončené.(10.6.2012)

 • Sholi
  *****

  Na jednu stránku mě mrzí, že už je konec. Je to ale lepší, než kdyby se potom už vařilo z vody. Ukončení bravůrní. Tleskám! Bude mi to chybět!(9.6.2013)

 • sankacoffee
  *****

  Abby je největší kočka, takže jsem vlastně rád, že mi ji Don nepřebral :) Jinak stejně skvělé jako celý seriál.(28.10.2012)

 • macoslavek
  ****

  většího ch*je svět neviděl.(16.5.2013)

 • Tartalus
  ***

  Uzavření seriálu a všech jeho dějových linií. I když se na to dobře kouká, už to prostě není ono. Je to měkké, romantické a chybí tomu ta drsná jiskra co provázela celý seriál.(7.12.2016)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace