Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bezpochyby největší hvězdou Video Movie Awards roku 2008 byla slečna Britney Spears. S nahrávkou písně "Piece of Me" proměnila všechny tři nominace - za nejlepší klip roku, nejlepší klip zpěvačky i nejlepší popový klip. Sošku astronauta přezdívaného Moonman si odnesla i americká dívčí skupina The Pussycat Dolls za klip "When I Grow Up" a jako nováček německá teenagerovská poprocková kapela Tokio Hotel. (iDnes.cz)

(více)

Videa (2)

TV spot 1

Recenze (2)

Paity 

všechny recenze uživatele

Za sexy problémovou holku Britney, která umí, když (ne)má své dny. Jde vlastně o takovou US Bartošovou, která má ale potenciál vidělat pořád spoustu peněz, takže jí nikdo nenechá tak padnou jako naší Flašku-Ivetku. ()

gamcak 

všechny recenze uživatele

Ukrutne se mi libil Russel Brand, a ten zbytek taky. Pokud vsak jste zakomplexovany antikomercionalista a MTV vnimate jako hnusnou americkou imperialistickou propagandu , tak se vam to asi libit nebude. ;-) ()

Reklama

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • V průběhu předávání cen VMA se natáčel i dokument slavné zpěvačky Britney Spears Britney: For the Record, který jí sledoval celý večer i následujících 60 dní. (Dlee)

Reklama

Reklama