Bajky naruby: Želva a zajíc

Animovaný

USA, 2008, 80 min

Jim Lang

Tony Krantz

Já věděl, že se tam ti krtci objeví:-D Ale celkově nic extra...(11.2.2011)

• juta

Děravý příběh, s né příliš zdařilou grafikou na to, z jakého roku to je. Příběhově to je takové zvláštní. Jen nese staré známé poselství, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.(17.12.2017)

roztomilý animovaný příběh o jednom dramatickém závodu, nechybí příjemná hudba, povedený originální dabing a ponaučení na závěr... není to žádná velká pecka, ale prostě milá 75minutovka určená zejména mladším divákům... 60%(5.10.2008)

"Už není nejmenších pochyb.. Je to lavina !! A bere mladou Želvovou i se Zajícem na jejich životní jízdu, dost možná jejich poslední.." ;)(10.7.2015)

La Fontaine by se asi moc pěkně podivil nad tím, jak jeho bajku krásně rovzinuli. Některé příběhy si o to ale říkají sami.(19.10.2010)

Už když bylo na začátku řečeno, že se to odehrává patnáct let po vítězství želváka nad zajícem, bylo celkem jasné, jakým směrem se bajka vydá. Prostě další soutěžení s morálním ponaučením. Ale přišlo mi to zábavnější než "Bajky naruby - 3 prasátka a nemluvně", i když to bylo také hodně předvídatelné.(7.7.2017)

Po grafickej stránke je to štandart. Príbeh je klasické klišé s minimom dobrých nápadov a nielen predvídateľným koncom, ale aj celkovo dejom. Humor je prvoplánový a viacmenej nevtipný. Hodnotenie: 55%(13.2.2014)

• cmenda

Myšlenka byla nejspíš dobrá ale scénář už tolik ne stejně tak grafika na svoji dobu nic moc .(30.12.2017)

• M.A.J.O.

Dost nudný animák určený pro děti do deseti let.(29.9.2009)

• darkreider

2 a pol, veľmi slabé po stránke dejovej a animovanej a muzika mi pílila uši.(23.12.2009)