Xtreme Mysteries

• Slovensko Veľké záhady

Seriál o záhadách minulosti aj súčasnosti, na ktoré sa doteraz nenašla definitívna odpoveď. (oficiální text distributora)

Rocky62

Zhlédl jsem pouze jednu epizodu o Titanicu, tudíž hodnocení by bylo zcestné. Nicméně, pokud bych jí měl hodnotit, byl by to odpad!, protože poslouchat teorie, že Titanic se potopil po zasažení torpédem z ponorky apod. to je na mě silný kafe. Nepotopil se snad nakonec Titanic kvůli plejtvákovi, který narušil trup lodi? Nebo nešel ke dnu po srážce se vzducholodí? ()

Marek1991

Občas som mal dojem, že to chce zostať nezodpovedané, že opakuje niektoré slová na vybudenie atmosféry a vlastne svojou dĺžkou to ani neponúkalo hlbší náhľad do preberaných záhad a tak napriek tomu, že v minulosti ma to zaujalo, tak dnes si o tom myslím, že to malo veľa nevyužitého potenciálu a veľa zbytočností na úkor dôležitých analýz. ()

Arsenal83

Dostatočne konšpiračné a dostatočne záhadné, podľa mňa je to tu trochu podhodnotené. Nemusíte so všetkým súhlasiť, je ale dobré, ak niekedy vidíme nejaký iný pohľad na veci, ktoré sú nám posúvané ako stopercentne pravdivé. Každý má nárok na svoju pravdu, ak nie je vyslovene v rozpore so zdravým úsudkom. Najzaujímavejšia časť bola o Egypte. ()

dolin1 odpad!

Motto: Od paranoiků pro paranoiky......Hodnotím podle dílu o HAARP. Z prstu vycucaný jednostranný nesmysly pánů, kteří nejen, že nebyli představeni (takže jejich slovo má tudíž nulovou výpovědní hodnotu), ale jednostranně mleli svojí paranoiu o zlém HAARP a zlých vědcích.. Takovéto blitky mají nulovou dokumentární hodnotu. Seriál o záhadách, nevysvětlující a neobjasňující, nestavící na relevantních vědeckých faktech - k čemu je to dobré? Akorát utvrdí blázny v jejich paranoie. Další díl bych už asi nezvládl, ať by se týkal čehokoli (kdyby byl obdobně provedený). Takže jednoznačný odpad! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

1Evica1 odpad!

Nič mi tento dokument nedal. Nič nové som nedozvedela iba niake konšpiračné trápne komentáre čo nikoho nezaujmajú mala som všetky časti. viz dole ale už 20- tej časti som si povedala dosť toto nemá úroveň. Zoznam častí: 1.Čo zpôsobilo haváriu Trans World Airlanes 800 2.Záhada zvitku z mŕtveho mora 3.Kto mení podnebie na nebi 4.Prečo sa potopil nepotopitelný Titanic 5.Jimmy Hoffa 6.Mária Magdaléna 7.Existuje samovznietenie človeka 8.Hrobka faraona Tutanchamona 9.Čo sa stalo Amelií Eartovej 10.Predpovedala biblia 11.september? 11.Bola to politická vražda 12.Stal sa chaos 11. september 13.Je globálne oteplovanie skutočné 14.Rajské záhrady 15.Stratená kolónia Ameriky 16.Koniec sveta 17.Stratené zlato Inkov 18.Stretnutie z anjelmi 19.Nebezpečný hmyz 20.Kruhy v obilií 21.Čo sa skrýva v pyramídach 22.Kto postavil pyramidy a prečo 23.Noemova archa na Araratu 24.Noemova archa 2 25.Čo sa stalo v Roswelle 26.Je záhada v Roswelle vyriešená? 27.Je turínske plátno vyriešené? 28.Potrdili vedci pravosť turínskeho plátna? 29.Aká správa sa ukrýva v kruhoch v obilí 30.Môžu nás kruhy v obilí niečo naučiť? 31.Dokáže modlidba liečit? 32.Dokáže modlidba zachranit národy? 33.Oblasť 51 34.Testuje vláda v oblasti 51 lietajuce taniere 35.Biblický koniec času 36.Znamenia Armagedonu 37.Akú záhadu ukrýva veľkonočný ostrov 38.Posolstva veľkonočného ostrova 39.Mala zlata archa neuveritelnú silu? 40.Našla sa archa zmluvy? 41.Tajomný poklad na ostrove Oak 42.Poklad ostrova Oak 43.Kecksburska havária 44.UFO pri Kicksbuku 45.Biblický Adam a Eva ()