Na konci tunelu

Al final del túnel

At the End of the Tunnel

Thriller

Argentina / Španělsko, 2016, 120 min

Mohlo to byt lepší napsané, ze začátku to bylo celkem dobré a když uslyšel za tou zdi ty lupiče a začal je sledovat a odposlouchávat atd,tak to začalo byt docela napínavé až do konce filmu. Film se mi celkem líbil byl docela napínaví ale mohl by byt mnohém lepši např ten konec filmu se mi moc nelíbil nebyl moc dobře provedený ale jinak je to docela dobry film. Herecké výkony byly celkem slušné a hlavně Umy Salduende.(30.7.2017)

Za to, ako ten chlapík dostal zloduchov klobúk dole a zaslúži si to vyššie hodnotenie. Pohodové tempo, žiadna nuda a Španielom som náchylný vždy pridať na hodnotení. V hlavnej ženskej úlohe Clara Lago z La Cara Oculta, čo je film ešte o triedu vyššie. Užívateľ sochoking nerozumel vraj idiotským dialógom, ale keď podobné počuje v Tarantinovke, určite sa ide rozplynúť. Vraj dokonca nechápal, čo za tuposť to vidí. Asi sa pozeral do zrkadla.(31.5.2019)

Chlapík zjistí, že mu pod barákem kopou tunel do banky a tak se rozhodne s tím něco udělat. Všechno mu komplikuje nová nájemnice s malou dcerkou a pochopitelně i fakt, že je na vozíku. I když se zdá, že jde jen o další loupež, která nejde podle plánu, tak tenhle příběh je přeci jenom trochu košatější. Najde se tu pár zvratů, které ho posouvají trochu jinam, loupež sama o sobě není tak prostá, jak se zdá a navíc zde funguje řekněme rodinná linka. Trochu mi nesedělo, že toho hlavní hrdina vzdor svému postižení zvládnul tolik. Kor když člověk přihlédne k tomu, že je vykreslen spíš jako člověk rezignující na nějaký hodnotnější život. Ale to se dalo přežít. Všechno vrcholí ve výborném finále, které nadchne průběhem a potěší i koncem. Herecky super a Clara Lago je skutečnou potěchou pro oči. 80%(19.3.2018)

Nie je tam akcia, nieje tam veľa napätia, sú tam len náznaky emócii, ale vynahradzuje si to dobrou atmosférou, zdatnými hercami a premyslený aj keď mnohými logickými dierami lemovaný scénar, ktorý vzbudí záujem o ďalší priebeh. Tieto kladné i záporne vlastnosti tvoria mienku a kvalitu tohoto španielsko-argentínského projektu, ktorý sa snaží sekundovať americkému trhu. A aj keď to nieje žiadny veľký filmový zázrak i tak to za pozornosť a tie dve hodinky vášho života stojí.,(31.10.2018)

• kaylin

Chtěl by to být temný thriller, což je dáno tím, že většina filmu se odehrává ve tmě, případně je tmavá ještě podpořena, aby to budilo ten správný dojem. Jinak je to ale vlastně dějově celkem obyčejné a popravdě i roztahané. Trochu to připomíná "Lupiče paní domácí", pokud by nebyly komedií. Postavičky jsou tu některé ale zajímavé.(17.1.2017)

• - Filmovalo sa v argentínskom Buenos Aires a na Kanárskych ostrovoch. (MikaelSVK)