poster

Na konci tunelu

 • Argentina

  Al final del túnel

 • Španělsko

  Al final del túnel

 • anglický

  At the End of the Tunnel

Thriller

Argentina / Španělsko, 2016, 120 min

Režie:

Rodrigo Grande

Scénář:

Rodrigo Grande

Kamera:

Félix Monti
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cvalek
  ***

  Není to vůbec špatný film docela dobře provedený a zpracovány celkem se mi to i líbilo ale i přesto to mohlo byt lepší napsané,ze začátku to bylo celkem dobré a když uslyšel za tou zdi ty lupiče a začal je sledovat a odposlouchávat atd,tak to začalo byt docela napínavé až do konce filmu. Film se mi celkem líbil byl docela napínaví ale mohl by byt mnohém lepši např konec filmu se mi moc nelíbil nebyl moc dobře proveden a zpracován ale jinak docela dobry film. Herecké výkony byly celkem slušné a hlavně Umy Salduende a také i Clary Lago.(30.7.2017)

 • Tuax
  ***

  Čekal jsem napínavý film a o tom to není, je to spíše takové televizní drámko. Napětí naskočí trochu až na konci filmu, který je ale zase natolik uhozený, nerealistický, že to i to napětí sráží. Film mě potěšil hlavně tím, že jsem po delší době měl možnost zase vidět Claru Lago a že bylo na co koukat, když zde dává na odiv ženskou svůdnost. Charaktery postav je lepší nerozebírat, protože v tomhle to taky docela selhává. Příběh je ale po většinu doby různě roubovaný, dobře se na to dívá, přestože u spousty věcí si člověk řekně tak tohle by asi nešlo, tohle je pitomost atd. V některých scénách jsem Sbaragliovi nevěřil, že nemůže hýbat s nohama. Některé odkazy v tom jsou nastíněné, ale už ne zodpovězené, zvláště ta procházka zarostlou zahradou a pak staré fotky s rodinou. Nebylo to přímo vysloveno a nebylo ani pořádně vyjasněno jak to ovlivňovalo smýšlení Berty o Joaquínovi. Film na mě měl ten vliv, že jsem pořád o něčem přemýšlel, takže to nebyl pro mě film, který bych jen sledoval a užíval si ho. A pak to finální výústění...(29.1.2017)

 • regentor
  ***

  Solidní snímek nemusí vždy stát na mega rozpočtu, At the End of the Tunnel je toho důkazem. Kutil invalida na vozíku jehož jediným společníkem je starý chundelatý čtyřnohý přítel vezme do podnájmu striptýzovou tanečnicí s dcerou která už pár let nepronesla ani hlásku a tak zde máme docela nesourodou partu a téměř melodrama.. .Mnohé se změní ve chvíli kdy kutil zaslechne ve sklepě podivné zvuky.Holt, bydlet v sousedství banky má svá rizika a komu by se nějaká pětka nehodila zvlášť v situaci kdy se zjeví na scéně parta která má i jiné než speleologické zájmy. Začíná se v kutilovi rodit plán jak si vylepšit rozpočet , technika odposlechů a skrytých kamer udělá své a vždy je dobré mít informační předstih.Jenže lidé, jak už to tak bývá a zvlášť něžné pohlaví , něco jiného říká , něco jiného si myslí a něco jiného činí a tak se vše komplikuje . Docela slušný krimi thriller kde Rodrigo Grande zapojil i prvek sice nevyřčený ovšem zjevný v osobě argentinského nácka , jakož i téměř Tarantinovské rozuzlení celé zápletky.Samotnému vyloupení banky se v komentáři raději vyhnu :D snímek však určitě nenudí a je v poslední době světlejším zjevem na poli krimithrilleru. Atmosféra solidní a navíc gradující , to je rovněž samo o sobě počin celkem na Oscara. Herecké výkony na úrovni , hudba umocňuje vizuál což je též pozitivní a né příliš časté a když se přidá nadprúměrný scénář a neroztřesená kamera pak můžete strávit docela dvě zajímavé hodiny u svého PC.(20.2.2017)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Skutočne nie som presvedčený či si tento film zaslúži hodnotenie troch hviezd. Ono to celkovo vôbec nepôsobí zlým dojmom. Kvalita spracovania na vysokej úrovni, herecky taktiež zvládnuté na výbornú. Temnejšia stránka samotného príbehu síce dostáva priestor, no pri tak dlhej stopáži sa tvorcovia nielen že nevyhli množstvu hluchých pasáží, no v samom závere ponúkajú rozlúsknutie, nad ktorým ostáva rozum stáť. Skutočne len ťažko sa zmieruje s tým, čo divák nájde "na konci tunela ...", ale budiš no ...(15.1.2017)

 • kaylin
  **

  Chtěl by to být temný thriller, což je dáno tím, že většina filmu se odehrává ve tmě, případně je tmavá ještě podpořena, aby to budilo ten správný dojem. Jinak je to ale vlastně dějově celkem obyčejné a popravdě i roztahané. Trochu to připomíná "Lupiče paní domácí", pokud by nebyly komedií. Postavičky jsou tu některé ale zajímavé.(17.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace