Na konci tunelu

Argentina / Španělsko, 2016, 120 min

Rodrigo Grande

Rodrigo Grande

Félix Monti

Není to vůbec špatný film docela dobře provedený a zpracovány celkem se mi to i líbilo ale i přesto to mohlo byt lepší napsané,ze začátku to bylo celkem dobré a když uslyšel za tou zdi ty lupiče a začal je sledovat a odposlouchávat atd,tak to začalo byt docela napínavé až do konce filmu. Film se mi celkem líbil byl docela napínaví ale mohl by byt mnohém lepši např konec filmu se mi moc nelíbil nebyl moc dobře proveden a zpracován ale jinak docela dobry film. Herecké výkony byly celkem slušné a hlavně Umy Salduende a také i Clary Lago.(30.7.2017)

Hodnocení něco mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami, ale zatím to nechám tak.. Nedívalo se na to špatně, ale hluchá místa by se našla a určitě bych to trochu zkrátila, 90 minut by bohatě stačilo.. Co musím vyzdvihnout je perfektní finále a herecké výkony. Škoda některých nezodpovězených otázek (fotky, hřiště, proč je Joaquín na vozíčku..), ale jinak dobrý. Rozhodně to nebyl ztracený čas.(26.4.2018)

Solidní snímek nemusí vždy stát na mega rozpočtu, At the End of the Tunnel je toho důkazem. Kutil invalida na vozíku jehož jediným společníkem je starý chundelatý čtyřnohý přítel vezme do podnájmu striptýzovou tanečnicí s dcerou která už pár let nepronesla ani hlásku a tak zde máme docela nesourodou partu a téměř melodrama.. .Mnohé se změní ve chvíli kdy kutil zaslechne ve sklepě podivné zvuky.Holt, bydlet v sousedství banky má svá rizika a komu by se nějaká pětka nehodila zvlášť v situaci kdy se zjeví na scéně parta která má i jiné než speleologické zájmy. Začíná se v kutilovi rodit plán jak si vylepšit rozpočet , technika odposlechů a skrytých kamer udělá své a vždy je dobré mít informační předstih.Jenže lidé, jak už to tak bývá a zvlášť něžné pohlaví , něco jiného říká , něco jiného si myslí a něco jiného činí a tak se vše komplikuje . Docela slušný krimi thriller kde Rodrigo Grande zapojil i prvek sice nevyřčený ovšem zjevný v osobě argentinského nácka , jakož i téměř Tarantinovské rozuzlení celé zápletky.Samotnému vyloupení banky se v komentáři raději vyhnu :D snímek však určitě nenudí a je v poslední době světlejším zjevem na poli krimithrilleru. Atmosféra solidní a navíc gradující , to je rovněž samo o sobě počin celkem na Oscara. Herecké výkony na úrovni , hudba umocňuje vizuál což je též pozitivní a né příliš časté a když se přidá nadprúměrný scénář a neroztřesená kamera pak můžete strávit docela dvě zajímavé hodiny u svého PC.(20.2.2017)

Mně se na to dobře dívalo i když vím, že repete nedám a jinak souhlasím s tím, co tady napsal už uživatel Tuax. Když dám na pocity a ne na logiku a nebudu to rozebírat, tak dám klidně i čtyřku. Rodrigo se vážně snažil a myslím, že to je film, od kterého se neodchází udělat si kafčo a podobně, protože je to celou dobu zajímavé, akorát ten tunel bych malinko prostřihla. Klidně doporučuji a i když tomu dáte menší hodnocení, myslím, že to není ztracený čas a nebudete si rvát vlasy.(27.2.2017)

Skutočne nie som presvedčený či si tento film zaslúži hodnotenie troch hviezd. Ono to celkovo vôbec nepôsobí zlým dojmom. Kvalita spracovania na vysokej úrovni, herecky taktiež zvládnuté na výbornú. Temnejšia stránka samotného príbehu síce dostáva priestor, no pri tak dlhej stopáži sa tvorcovia nielen že nevyhli množstvu hluchých pasáží, no v samom závere ponúkajú rozlúsknutie, nad ktorým ostáva rozum stáť. Skutočne len ťažko sa zmieruje s tým, čo divák nájde "na konci tunela ...", ale budiš no ...(15.1.2017)