Jan.Cada1

Moje dvě nejoblíbenější lodě, Destiny a Enterprice, byly málem obě zničeny sebevražednými letouny. Enterprice to přežila, jak to je s Destiny, to se asi už nikdy nedozvíme. Přál bych si někdy, aby se série zase rozběhla. Skvělé zakončení původně série, teď už víme, že i seriálu. ()

GejmronCZ

Tak tohle snad vypíšu v bodech...1.) Opravdu hezké a důstojné zakončení Elie, seriálu a bohužel v tomhle případě i vesmíru Hvězdné Brány. Bylo toho natočeno spoustu a všechno (možná až na pár vyjímek) bylo fakt úžasné. Tenhle vesmír ukázal, co v něm je, ale na druhou stranu zase zůstává obrovská část neprozkoumána a je škoda, že se v tom nepokračuje. 2.) Rozhodně bych chtěl vědět jak dopadla posádka Destiny a odhalit další tajemství této byď staré, tak vyspělé lodi. Rozhodně by je nezabilo natočit další 3 série a solidně je zakončit například dokončením úkolu Destiny nebo příletem na Zemi (nebo nejlépe obojím). 3.) Zůstalo tu dost nezodpovězených otázek co se týče celého SG vesmíru a potenciál má stále a stále mít bude. Stačlo by mnohdy jen využít nápady nebo věci z dřívějška jako například speciální, nestabilní, extrémě žravý, ale neskutečně rychlý pohon Atlantidy. ()