Řidič sanitky Ben Klinger přijde o práci a novou si najde jako řidič ve firmě Jürgena Holzbauera. Je pověřen tím, aby odvezl Holzbauerovu manželku Kristinu na víkend na venkov. Jakmile ovšem oba usednou do auta, zjistí, že se stali obětí únosu. Únosce požaduje výkupné od Holzbauera. Postupně se ovšem zjistí, že únos zinscenoval samotný Holzbauer, aby zachránil svou firmu, která má velké finanční potíže. (TV Barrandov)

carly

bolo to predvídateľné a málo originálne, ale veľmi príjemné. určite pomohlo, že mám rada predstaviteľa hlavného hrdinu. a páčil sa mi únosca. to tam bola asi najlepšia postava. taký akurát film na nedeľné popoludnie. neurazí a pobaví ()

Blackberry

Volkswagen film s jedným kedysi dobrým hercom na nemecké pomery, s prvkami Kobry 11. Mix všetkého, čo by sa mohlo týkať aút, na prvý pohľad pekne vyzerajúce, no výsledný produkt napokon nie je sladká šľahačka, ale kyslé dvojtýždňové polotučné mlieko. ()

tsatsiki

Toto vypadalo jak amatérský film. Tv kamera, nudné a špatné záběry, scénář nudný a herci, krom Harolda, nesympatičtí a špatní. 1* za odvahu to natočit. ()