Mr. Johnson

Kto je Mr. Johnson?

Komedie

Česko, 2008, 85 min

• mandella

Klára Issová mě teda nijak zvlášť nepřesvědčila o tom, proč by měla holka jako ona chodit s nýmandem Václavem. Ale sympaťák Jim Johnson to dělal celé snesitelné, i když scénář byl pitomý. Jediné, co mě aspoň trochu pobavilo, byla (sice přehraná) etuda Lucie Vondráčkové, která ale dostala zase nesmyslné vyústění. Celkově to byl ale zbytečný film s dost podivnou hudbou, která vůbec neladila s příběhem.(10.5.2009)

Velmi pěkně natočený česky/nečeský film. Je smutné, že takový fajnový film z Prahy musí natočit američan, kterého tady (a tím myslím i ČSFD) prakticky neznáme. Překvapivě kvalitní casting a cílevědomě pojaté rozkošatění klasické (skoro by se řeklo francouzské) zápletky se záměnou. Mě se to líbilo velmi a není to jen tím, že pod slovem komedie nevidím jen kameňáky a jim podobné...(16.1.2014)

K mému překvapení se mi tento video-film líbil a hned od začátku mě zaujal. Nečekal bych to. Zvláště když to vysílala TV Nova po 22.hodině. Fakt milé překvápko. Dějová linie snímku je dobře vymyšlená a herci byli na své role dobře vybráni. Zvláště Klára Issová, která krom svého hereckého umu opět ukázala, že je opravdu půvabná. A musím říct, že mi ji bylo hodně líto, když se nechala tak šikanovat od svého "hovadského" přítele Václava, kterému jsem přál jen to špatné. No nicméně, film skončil happy-endem, takže spokojenost je na místě. Dávám pěkné *** a s čistou hlavou jdu na kutě.(7.8.2010)

• igi B.

Matafakaholýšit... Co tohle zase bylo?... 8-o . . . To měla být prosím "KOMEDIE" (?!) . . . No - asi tak jako ten předchozí (dnes večer též Novou servírovaný - asi jako předfilm ;-) dokundament ( http://www.csfd.cz/film/258270-fenomen-gott/ ) . . . Po Mr. Gottovi Mr. Johnson. Tak tomu říkám dramaturgický vý-Mr-d... Komedie na komedii (myšleno fak ironicky, že...). Chuděna Klárka Issová. Po indiánským létu černouškovský bezčasí... .-( . . . A nespraví to ani ta špetka jazzu... - - - P.S. Už přepínám... :-] - - - - - (Poprvé viděno ve vskutku >božském< kulturbloku 9.5.2009 na novoidním (k)anále, komentář zde už s vrtěním jako čtvrtý - 9.5.2009)(9.5.2009)

• blue.claire

Tak nevím, jestli to mám brát jako jeden velký vtip a s nadsázkou nebo brečet smutkem. Abnormalita na každém kroku. Celou dobu jsem se smála samotnému filmu a to musím uznat, že to pouze tímhle dosáhlo žánru komedie, akorát si nejsem jistá, jestli to byl záměr :o). Pokud je to nějaká parodie tak možná, ale pokud někdo tenhle film myslel vážně, tak je to vrchol hrůzy.(4.10.2010)