poster

Tři sestry - 20 let naživu (koncert)

Hudební / Dokumentární

Česko, 2005, 120 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (32)

 • MM_Ramone
  *****

  Dvojhodinové živé vystúpenie legendárnej pražskej pub-punkovej kapely Tři Sestry, ktoré odohrali pri príležitosti dvadsiateho výročia ich vzniku. Pripravili pre svojich fanúšikov fakt parádnu show. Zahrali dobre zvolený výber známych skladieb, pozvali bývalých členov a dali priestor aj svojim spriazneným hudobným hosťom. Nastúpili vo výbornej forme a predviedli obdivuhodný výkon. Ich karieru sledujem prakticky od samého začiatku. Preto ma tento jubilejný, nadupaný koncert velice potešil. Trom Sestrám prajem, aby im to takto perfektne šlapalo ešte aspoň ďalších dvadsať rokov. Old Punks never die! *****(13.5.2012)

 • Xmilden
  ****

  Nebýt zbytečně vložené trapné chlastačky na Keltské noci vložené v bonusech bylo by to jasných 5 hvězd. Protože Tři sestry mají u mě kultovní status. Kapela s kterou vyrůstám od jejich počátků a od které mám několikanásobně naposloucháno. Koncert je naprosto strhující a má neuvěřitelnou gradaci. Nejsilnější sestava ve složení :Fanánek, Magor, Nikotýn, Sahula, Karásek, (chybějící tragický zesnulý Hadr) se také mihne.(31.10.2009)

 • Smok
  *****

  Nedá sa mi dať menej ako 5, ku sestrám mám srdcový vzťah už dobrých 15 rokov. Fanánek je pán textár, hudobník a recesista. Navyše playlist tohto dvd je výborne zvolený, koncert má šťavu a krásne odsýpa. To sa snáď ani nedá spočítať, koľkokrát sa mojim rodným mestom v skorých ranných hodinách ozývalo povestné: " Život je takovej...."(5.12.2008)

 • Karamanlis
  *****

  Naprosto famózne vystúpenie mojej obľúbenej kapely, na ktorej hudbe a textoch som od rannej puberty takpovediac vyrastal a fachčím na nich dodnes. Na koncerte je ohromná atmosféra, rozbehnutý Fanánek exceluje, hostia sú skvelí a človeku až stiskne srdce počas chrapľavého speváckeho sóla dnes už nebohého Frantu Sahulu, ktorý po dospievaní opustil pódium provizórnymi dverami :)(18.8.2011)

 • Pítrs85
  *****

  Už koluje fáma, že ztratili jsme klíče. A kdo nepije s náma, bude brzo... v píče! Už koluje fáma, že otočíme rundu. A kdo nepije s náma, ta ať ukáže... kundu! Už koluje fáma, že exáč to je hračka. A kdo nepije s náma, to je pěkná... sračka! Už koluje fáma, že vzbudili jsme smrt. A kdo nepije s náma, to je pěknej... zmrd, zmrd! Už koluje fáma, že nám není rovno. A kdo nepije s náma, ví o životě... hovno! Výbordelnej koncert, skvělý hosté a vychytaná atmoška. Sestry jedou dál, i když maj od tohohle koncertu na zádech další křížek. Fanánek na Hrad!(8.7.2016)

 • slatkac
  *****

  Červenáček a Sahula, nej týpci. Život je takovej a jinej už nebude....(13.5.2012)

 • Terva
  *****

  Jen žijte !!! Pumpa na dálnici prázdný mžourám z oken odbila půlnoc a dochází mi palivo nepospíchám auto sunu krokem šetřím zbytky par a tu v místech kde včera byly lesy pumpa svítí i s velkou myčkou nalevo je to zvláštní že člověk nevšimne si taky maj tu bar Láďa Padrůněk se krčí u lahváčů hůl ho podpírá z nabídky jídel Petr Novák právě dlouze vybírá u kasy Mejla se cvičně snaží sbalit novou pokladní Zuzana N. jak na jmenovce stojí - je tu jen pár dní a jak jsem v šoku nenápadně platil Miki Volek mi umyl zbylá okna za mými zády se mihnul Milan Chladil už chci prosím ven ale vidím že Karel Zich mi nese cedulku s jménem a v hlavě se mi rovná že jsem usnul v tom nekonečným lese takže dobrý den Láďa Padrůněk se krčí u lahváčů hůl ho podpírá z nabídky jídel Petr Novák právě dlouze vybírá u kasy Mejla se cvičně snaží sbalit novou pokladní Zuzana N. jak na jmenovce stojí - je tu jen pár dní --------------------------------------------------------------------------------(1.5.2011)

 • gogos
  *****

  První sesterský DVD živák... naprostá pecka!!!(19.10.2009)

 • stration
  *****

  Kultovní kapela, hromada hitů a neuvěřitelný koncert.(31.12.2008)

 • kapsomut
  *****

  Život je takovej a jinej nebude .... výbornej koncert(17.12.2010)

 • xxvasa
  *****

  ... Moře do Písku, sobě malý pole ropy A aby tu Tři sestry dlouho zanechaly stopy... pro mna jednoznacne nejlepsi ceska skupina, ktera vznikla v stejny rok kdy sem sa narodil, tak slavime spolecne:))(11.11.2008)

 • Compadre
  *****

  Nejlepší kousek předvedl Franta Sahula, vo tom žádná...škoda ho, chlapa...(25.6.2009)

 • svobik
  ****

  Hodně fajnová ožíračka:-))(9.12.2009)

 • Jello Biafra
  *****

  Tři sestry sú moja srdcovka a tak bolo pre mňa povinnosťou pozrieť si tento záznam z koncertu k ich 20. výročiu. Koncert je nabitý ich najväčšími peckami a členovia sami vrátane Fanánka a Magora sú jedna charismatická postava vedľa druhej. U slávnej skladby "sovy v mazutu" sa tu objaví aj dnes už nebohý František Sahula. Dám si sedum piv a jednu zelenou.(19.3.2011)

 • nevermore
  ****

  Vtipná kapela s jednodušší hudbou, ale o to lepšími texty. Na tomto koncertu bylo přizváno spousta hostů, mezi jinými i dnes již zesnulý František Sahula. Parádní výběr songů, parádní podívaná.(13.8.2009)

 • bari68
  *****

  Lou Fanánek Hagen patrí k najlepším českým textárom .Ak k tomu pripočítame ešte melodický bigbít s jeho nezabudnuteľným a nenapodobiteľným ,,krákorem,, , neostáva nič iné, ako dať palec nahor.(20.11.2008)

 • jefff
  *****

  Má nejoblíbenější česká skupina. Jejich songy znám všechny a většinu z nich nazpaměť :-) Tenhle koncert jen dokazuje, proč je to již teď kultovní skupina.(19.1.2010)

 • Paity
  ****

  Hvězdičky dávám spíše jako uznání toho, jak tři sestry dokáží i po dvaceti letech držet pohromadě a ještě dělat muziku, která si stále drží velmi zájímavé procento fandů.(27.7.2012)

 • Tjaden
  *****

  Pro fanoušky této kapely bylo povinností koupit si MF Dnes s touto přílohou. Skvělý koncert, na kterém zazněli skoro všechny největší hity.(18.9.2008)

 • 1945
  *****

  ,, Už koluje fáma, že nám není rovno, a kdo sestrám nedá pět hvězd, ví o životě: H*O*V*N*O!!! " :-D Omlouvám se všem pohoršeným, pravé fanoušky Tří sester jsem - aspoň doufám neurazil...(19.9.2008)

<< předchozí 1 2