poster

Ten pravý pro mě (TV film)

 • USA

  Making Mr. Right

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 83 min

Režie:

Paul Fox

Kamera:

Michael Balfry

Producenti:

Rob Lycar

Střih:

Tony Kent

Scénografie:

Paul Joyal

Kostýmy:

Tina Fiorda
(další profese)
 • rikitiki
  *

  Strašlivá nuda, natočená pravděpodobně podle příručky Deset největších scénáristických klišé bez nápadu. /21. 5. 11./(21.5.2011)

 • Karush
  *****

  Podobný film: Jak ztratit kluka v 10 dnech(8.3.2010)

 • Amper01
  ****

  Zajímavý filmík o proměně jednoho človíčka... Ikdyž - jednoho...? Možná trochu naivní, ale... Mrkni a uvidíš sam/a :)(30.5.2011)

 • suzanne1997
  *

  Je pravda, že nápad to mělo, ale to je tak všechno. Pokud bych se na tento film měla dívat vkuse a nedělat nic dalšího, asi bych usnula nudou. Není nic, co by mě na něm oslovilo, možná ten nápad, potom docela ucházející zápletka. Jinak vůbec nic. Že by herci zazářili také nelze napsat, takže vlastně nevím, co pochválit. O odpadu tady nemůže být řeč, existují i horší filmy, o průměru či něčem lepším, také ne. Proto za mě jenom hvězdička, je tady spoustu věcí, které mohly vyjít lépe a vnést do tohoto filmu jiné světlo. Doporučovat nebudu, protože mi samotné nesedl, v žádném případě také nevyvracím, že jej někdo může považovat za výborný. Chce to zkusit a zjistit, jestli vás obstojí.(8.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace