Ten pravý pro mě (TV film)

Making Mr. Right

Paul Joyal

Kostýmy:

Tina Fiorda
  • rikitiki

Strašlivá nuda, natočená pravděpodobně podle příručky Deset největších scénáristických klišé bez nápadu. /21. 5. 11./(21.5.2011)

Podobný film: Jak ztratit kluka v 10 dnech(8.3.2010)

Zajímavý filmík o proměně jednoho človíčka... Ikdyž - jednoho...? Možná trochu naivní, ale... Mrkni a uvidíš sam/a :)(30.5.2011)

• suzanne1997

Je pravda, že nápad to mělo, ale to je tak všechno. Pokud bych se na tento film měla dívat vkuse a nedělat nic dalšího, asi bych usnula nudou. Není nic, co by mě na něm oslovilo, možná ten nápad, potom docela ucházející zápletka. Jinak vůbec nic. Že by herci zazářili také nelze napsat, takže vlastně nevím, co pochválit. O odpadu tady nemůže být řeč, existují i horší filmy, o průměru či něčem lepším, také ne. Proto za mě jenom hvězdička, je tady spoustu věcí, které mohly vyjít lépe a vnést do tohoto filmu jiné světlo. Doporučovat nebudu, protože mi samotné nesedl, v žádném případě také nevyvracím, že jej někdo může považovat za výborný. Chce to zkusit a zjistit, jestli vás obstojí.(8.4.2018)