První kompilace, která zachycuje v digitální kvalitě všechny klipy skupiny Metallica, jež byly natočeny v rozmezí let 1989-2004.

Seznam skladeb:  01. One
Bonus:
22. 2 Of One - Introduction
23. One [Jammin' verze]
24. The Unforgiven [Theatrical verze]
25. Metallica: Some Kind Of Monster Film Trailer (blitzer)

MM_Ramone

Americká skupina Metallica patrí medzi tie kapely, ktoré majú môj neskonalý obdiv a prirodzený rešpekt. Mám rád ich hudobnú tvorbu, žerem ich pódiovú show, páči sa mi ich image a vyhovujú mi aj ich názory. Metallica mi bola vždy srdcu blízka. Preto je kompletná kolekcia videoklipov, ktoré natočili v rozmedzí rokov 1989 až 2004, pre mňa skutočným pokladom. Väčšina klipov, ktoré sú súčasťou tohoto DVD sa dá na čsfd ohodnotiť aj individuálne a takmer všetky odo mňa dostali päť hviezdičiek. Takže pri hodnotení titulu "Matallica: The Videos 1989-2004" nemám nad čím váhať a tak dávam plný počet. ***** ()

Satan

Paradoxně nejlepší klipy udělala Metallica v době, kdy se od thrashe vzdálila na míle daleko a v zaprodaných devadesátkách natočila videa ke svým populárním hard rockovým skladbám. Mezi nejlepší řadím určitě Until It Sleeps, Hero Of The Day, The Memory Remains nebo I Disappear. Klipy mají nápad, mají drajv a už to nejsou jenom záběry na kytarové pražce a velké detaily tváří kapely. Úplným vítězem je však The Unnamed Feeling - krásná symbolika, poselství, špinavý look a v neposlední řadě tvrdý garážový song, který shrnuje celé album St. Anger a působí jako očistec nad uplynulou "popíkovou" dekádou. Death Magnetic pak ukázal, že návrat Metallicy do thrashových vod se stal skutečností. P.S.: stejně si stokrát radši pustím nějaký koncert ()

Kryton

Kolekce všech videoklipů "největší" rock/metalové kapely dneška. Mne osobně vždy dostává klip a song ONE. ()

nevermore

Skvělá sbrka klipů, na tohle DVD jsem dlouho čekal. Ale obecně se mi zdá, že u Metallicy (cose klipů týče) platí: Čím starší, tím lepší. Enter Sandaman je asi Best (videoklip).. Metallica Forever!! ()

Bohemák

I když je to chvílemi trochu násilně ponuré, moc lepšího toho na MTV nechodilo. A k takovéhle hudbě bych se vydržel dívat i na Paroubkův ksicht. ()

Paity

Skvělá kompilace, kteoru musí jednoduše vlastnit každý opravdový´fanda Metallicy, která nám všem dělá radost už tak dlouho. ()

vincchuppo

--------------------------------------------------------------!!!!METALLICA FOREVER!!!!------------------------------------------------------------------ ()

Demonic189

Skvela zbierka skvelych videoklipov, takže jedina vec, ktora silne zamrzí je, že METALLICA nenatočila nejake tie klipy aj v rokoch 83 - 86 :( ()

ClapTrap

Metallica je nejlepší skupina všech dob a to mi nikdo nerozmluví! 5* bez debat a k tomu vynikající poslech ... ještě že mám originál! ()

dawexx

Áááá, nářez střídá nářez. Na tomhle výběru najdou fandové Metallicy všechny klipy, co mají tak rádi. Osobní výběr: One, Wherever I May Roam, King Nothing a I Disappear ()

kazatelSVK

Parada...!!Metallica rozhodne neni najlepšia,ale medzi Top the Best ma určite svoje miesto!A k tvorbe??.. Krasa,nádhera,monumentalnosť!! ()