Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Letadlo přepravující zbraně exploduje nad Guinejským zálivem. Modelka je zavražděna na parkovišti v pařížském podzemí. Tisíce kilometrů dělí tyto události, ale přesto je něco spojuje. Vyšetřováním vraždy je pověřena Nora Chayd, mladá inspektorka z předměstí. Se svým netradičním pracovním stylem se pouští do rozplétání mocenských nitek vedoucích do nejvyšších sfér francouzské politiky a obchodu. (Dan)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Dan 

všechny recenze uživatele

Jde o zbraně, peníze, politické zájmy. Jde o nemálo životů. Jde o moc. Jak se vyrovnat s hierarchií kryjící sebe samu? Jak se zasazovat o spravedlnost? Jak si nehrát na hrdinu a nepřijít o život? Jak zachraňovat životy v Africe a zároveň nekrýt obchod se zbraněmi? Pod povrchem atmosférické kriminálky francouzské provenience bublá řada otázek, které bychom si snad ani neměli pokládat... ()

mac000 

všechny recenze uživatele

Aféra kolem utajované zásilky zbraní do afrického Konga zatahuje přes labyrint korupcí stále více prominentních osob do středu pozornosti medií a kolem nich přibývají mrtvoly. Hlavními protagonisty velmi dobře zahrané drama na pomezí politického thrileru a žánru nazývaného Francouzi "Polar" (syrové příběhy s policisty v hlavní roli) ()

Reklama

Galerie (19)

Reklama

Reklama