Gary Unmarried (TV seriál)

Komedie

USA, 2008–2010, 12 h 53 min (Minutáž: 20–21 min)

Paul Buckley

Jay Mohr, Ed Begley Jr., Paula Marshall, Jaime King, Ryan Malgarini, Laura Marano, Brooke D'Orsay, Aimee Garcia, Jane Curtin, François Chau, Rob Riggle, Kathryn Newton, Gabriel Liotta, Marisa Miller, Ellen Wroe, Jessica Collins, Ian Gomez, Matthew Lillard, Kevin Sorbo, Diora Baird, Rob Huebel, Vincent M. Ward, Max Gail, Ryan Hartwig, Keegan-Michael Key, Bre Blair, Sterling Beaumon, Spencer Garrett, Al Madrigal, Randall Park, Jean Louisa Kelly, Eric Tiede, Brooke Newton, Suzanne Quast, Sydney Park, Randy Vasquez, Brian Palermo, Niecy Nash, Tom Segura, Susan Leslie, Jeremy Denzlinger, Philip Suriano, Bunny Levine, Travis T. Flory, Nikki Novak, Ashley Farley, Charles Henry Wyson, Jackson Fox, Grifon Aldren, Camila Forero, Mary-Jessica Pitts, Mark Antani, David Denman, Torrey B. Lawrence, Christopher Birt, Tammy Dahlstrom, Kenneth Moskow, Scott Peacock, Martin Mull, Jake Johnson, Kathleen Rose Perkins, Cerina Vincent, Jon Fleming, Michelle Lenhardt, Terricka Rogers, Frank Gallegos, Hash Patel, Alfonso DiLuca, Karen Weza, Barney Cheng, Amy Crofoot, Michael R. Robinson, Delaney Yeager, Skoti Collins, Roger Raskin, Monica Anne Parales, Allan Murray, Harry Yi, Dennis Satterfield, Selena Fara, Michelle Barkowski, Lamont King, Jason Stewart, David Douglas, Adria Tennor, Kiran Rao, Dana Snyder, Roberta Hanlen, Patrick John Hurley, Luisa Moraes, Bonnie Somerville, Tom Billett, Brandon Ng, Nadine Velazquez, Adam S. Shen, Regan Burns, Ayesha Curry, Giovanni Adams, Bryce Blue, Christopher Lamark, Paulina Olszynski, Laird Hamilton, Gabrielle Reece, Anna Curtis, Angee Hughes, Piper Moretti, David Koechner, Shawn McGill, Joe Torre, Tony Forsyth, Samy Camara, Garret Dillahunt, Rachael Harris, Lara Spencer

Průměr průměrů a z nadějného Jaye Mohra se místo kvalitního herce stal odulý plešatý trouba. Je to bez nápadu a nesmírně čitelné, herci přehrávají a děti jsou na zabití. V druhé serii mě enormě sere ten černoch z rádia, ten je příšernej. Nejstrašnější herec na jakého v sitcomu narazíte, ovšem až na nedostižného Jona Cryera...(26.2.2010)

Výplach mezi zkouškama, když se nechce nad ničím přemýšlet. Srandovní. Źádné velké moudra, na nic si to nehraje, nijak nemoralizuje. Postavy jsou obyčejné a vtipné. Gary je komediant a prostě je to chlap s velkým CH. Má všechny chlapské vlastnosti :P. Zábavný sitcom, který mi tak nějak nahrazuje HIMYM. Gary je pro mně 2x vtipnější než nové řady HIMYMU (vyjma Barneyho samozřejmě). Hodnoceno asi po 11 dílech. "If I´ll try to give you ginko tonight, don´t take it"(18.1.2009)

27/37 Po té, co Jay Mohr odešel z Ghost Whisperera, dostal vlastní pohodovej sitkom.(1.11.2011)

První díl mi moc nedal a já nevěřil, že s těmi dalšími to bude lepší. No nakonec bylo, takže dneska už šmejdím v druhé série. Je to nadprůměr, ale nedosahuje to kvalit ostatních rodinných sitcomů.(27.2.2010)

[Po dvou sériích] Naprosto odpočínkovým seriálem je tenhle Gary; na nic si nehraje, nabízí klasické pošťuchování dvou sympatických ústředních charakterů, pár bláznivých vedlejších postav, epizodičnost a hodně vykonstruované zápletky (ale účelně a vtipně)... Ale zároveň mam obavy (pokud seriál producenti nezaříznou) kam se bude sitcom dále ubírat. Na více než tři řady toto tradiční schéma nemá. Dvě sezóny 70 %(8.4.2010)

• - Původně se měl seriál jmenovat Project Gary. Producenti však název změnili ve chvíli, kdy si uvědomili, že až příliš připomíná originální název pořadu Project Runway (od r. 2005). (Agita)