Reklama

Reklama

Gary Unmarried

(seriál)
USA, (2008–2010), 12 h 53 min (Minutáž: 20–21 min)

Hudba:

Paul Buckley

Hrají:

Jay Mohr, Ed Begley Jr., Paula Marshall, Jaime King, Ryan Malgarini, Laura Marano, Brooke D'Orsay, Aimee Garcia, Jane Curtin, François Chau, Rob Riggle (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(37)

Obsahy(1)

Jay Mohr a Paula Marshall hrají v komedii o Garym Brooksovi, opět svobodném malíři a jeho kontrolou posedlé exmanželce, Allison, která čelí porozvodovému šílenství, které nastalo po 15 letech manželství. Oba začínají navazovat nové známosti. On je ten hodný rodič a ona ta přísná. Společně se střídavě starají o jejich dvě děti – Louise , politicky a ekologicky uvědomělou 11 letou dceru a Toma – jejich sociálně narušeného 14 letého syna, který se bojí děvčat. Okouzlující a jízlivý Gary od rozvodu nebyl na rande, ale naštěstí pozná Vanessu, svobodnou matku, která ho najala na vymalování svého bytu. Gary se o Vanesse bojí říct Allison, protože by to bylo proti pravidlům knihy: „Pravidla pro dokonalý rozvod.“ Nicméně Allison se Garymu přizná, že je zasnoubená s jejich poradcem a Gary se rozhodne, že je skutečně načase žít dál. A nyní v tom všem porozvodovém štěstí, musí Gary přežít v bláznivém světě, který tvoří on, jeho exmanželka, jeho dvě děti, poradce a jeho úžasná nová přítelkyně. (Malas91)

(více)

Recenze (21)

neoBlast 

všechny recenze uživatele

[Po dvou sériích] Naprosto odpočínkovým seriálem je tenhle Gary; na nic si nehraje, nabízí klasické pošťuchování dvou sympatických ústředních charakterů, pár bláznivých vedlejších postav, epizodičnost a hodně vykonstruované zápletky (ale účelně a vtipně)... Ale zároveň mam obavy (pokud seriál producenti nezaříznou) kam se bude sitcom dále ubírat. Na více než tři řady toto tradiční schéma nemá. Dvě sezóny 70 % ()

Sonnik 

všechny recenze uživatele

Výplach mezi zkouškama, když se nechce nad ničím přemýšlet. Srandovní. Źádné velké moudra, na nic si to nehraje, nijak nemoralizuje. Postavy jsou obyčejné a vtipné. Gary je komediant a prostě je to chlap s velkým CH. Má všechny chlapské vlastnosti :P. Zábavný sitcom, který mi tak nějak nahrazuje HIMYM. Gary je pro mně 2x vtipnější než nové řady HIMYMU (vyjma Barneyho samozřejmě). Hodnoceno asi po 11 dílech. "If I´ll try to give you ginko tonight, don´t take it" ()

Reklama

lesumir 

všechny recenze uživatele

První díl mi moc nedal a já nevěřil, že s těmi dalšími to bude lepší. No nakonec bylo, takže dneska už šmejdím v druhé série. Je to nadprůměr, ale nedosahuje to kvalit ostatních rodinných sitcomů. ()

sitmin 

všechny recenze uživatele

Průměr průměrů a z nadějného Jaye Mohra se místo kvalitního herce stal odulý plešatý trouba. Je to bez nápadu a nesmírně čitelné, herci přehrávají a děti jsou na zabití. V druhé serii mě enormě sere ten černoch z rádia, ten je příšernej. Nejstrašnější herec na jakého v sitcomu narazíte, ovšem až na nedostižného Jona Cryera... ()

Galerie (76)

Zajímavosti (1)

  • Původně se měl seriál jmenovat Project Gary. Producenti však název změnili ve chvíli, kdy si uvědomili, že až příliš připomíná originální název pořadu Project Runway (od r. 2005). (Agita)

Reklama

Reklama