Výplach mezi zkouškama, když se nechce nad ničím přemýšlet. Srandovní. Źádné velké moudra, na nic si to nehraje, nijak nemoralizuje. Postavy jsou obyčejné a vtipné. Gary je komediant a prostě je to chlap s velkým CH. Má všechny chlapské vlastnosti :P. Zábavný sitcom, který mi tak nějak nahrazuje HIMYM. Gary je pro mně 2x vtipnější než nové řady HIMYMU (vyjma Barneyho samozřejmě). Hodnoceno asi po 11 dílech. "If I´ll try to give you ginko tonight, don´t take it"(18.1.2009)

27/37 Po té, co Jay Mohr odešel z Ghost Whisperera, dostal vlastní pohodovej sitkom. Jeho bejvalou, kterou hraje sexy Paula Marshall, jsem si užívala už v Nip/Tucku, takže si stačilo jenom najít vhodnou chvilku a voilá, humor je tu. Protože Gary Brooks prostě umí. Bohužel ale druhá polovina 1. série nabírá zcela nový styl základního příběhu a čím méně je možnost se konfrontovat s Jaime King, která je nádherná i mimo Sin City, tím méně funguje všechno ostatní. Z hostujících jsem ocenila Jessicu Collins (znovu N/T) a Iana Gomeze z Cougar Townu. Horší je to už s dětskými herci Ryanem Malgarini a Kathryn Newton, vyloženě zle se mi udělalo z výkonu Matthewa Lillarda a pravidelně nesnáším Ala Madrigala. Naštěstí malá krize byla před koncem 1. série zažehnána, objevil se Kevin Sorbo (super sexy za každých okolností) a Gary a Allison našli nové (a nečekané) asociace k jednohubkám. Takže ano, na 2. sérii se těším. A už třetí rok jí nemůžu dokoukat, jak se kvalita poděla kamsi do neznáma...(1.11.2011)

[Po dvou sériích] Naprosto odpočínkovým seriálem je tenhle Gary; na nic si nehraje, nabízí klasické pošťuchování dvou sympatických ústředních charakterů, pár bláznivých vedlejších postav, epizodičnost a hodně vykonstruované zápletky (ale účelně a vtipně)... Ale zároveň mam obavy (pokud seriál producenti nezaříznou) kam se bude sitcom dále ubírat. Na více než tři řady toto tradiční schéma nemá. Dvě sezóny 70 %(8.4.2010)

Tenhle serial sem si oblibil hoooodne rychle :) Je to dost originalni coz v dnesni dobe neni moc k videni... Futurama - Simpsni, How i met your mother - pratele. Nerikam ze jsou spatny nahodou ty serialy taky zboznuju. Divim se ze to neni v top 20. Je to 100x lepsi nez IT crowd ktery mne vubec nebavi. Snad to po par episodach vypslha :)(21.3.2009)

Průměr průměrů a z nadějného Jaye Mohra se místo kvalitního herce stal odulý plešatý trouba. Je to bez nápadu a nesmírně čitelné, herci přehrávají a děti jsou na zabití. V druhé serii mě enormě sere ten černoch z rádia, ten je příšernej. Nejstrašnější herec na jakého v sitcomu narazíte, ovšem až na nedostižného Jona Cryera...(26.2.2010)

• - Původně se měl seriál jmenovat Project Gary. Producenti však název změnili ve chvíli, kdy si uvědomili, že až příliš připomíná originální název pořadu Project Runway (od r. 2005). (Agita)