Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Komedie

USA, 2008, 25 min

Raman Hui

John Venzon

25 minut dlouhý "dovětek" k hlavnímu filmu. Pět jednoduchých, ale sympatických mini-příběhů vyprávěných pandou Po dětem v kung-fu škole představí začátky Furious Five. Jako bonusový film patří k tomu nejlepšímu a za filmem v ničem nezaostává. ____ Mé titulky ZDE(13.11.2008)

Pokud jste po shlédnutí filmu měli jakékoli otázky ohledně historie jednotlivých členů pětky, zde dostanete odpovědi. Mladý Chan jako mladý opičák potěší. Kdo by se chtěl o pětce dozvědět ještě víc, doporučuju poslední "Secrets of scroll" (bonus ke KFP3) který přímo navazuje. Ani 2D animace nevadí, která je stále stejně úžasná.(8.5.2016)

Taková příjemný jednohubka, která se zaobírá historií pěti učitelů, které Kung fu Panda měla v prvním filmu. Pro ty, co mají rádi kung fu filmy, to může být velmi příjemné, ale i když je rád mám, tak jsem se až tak vrchovatě nebavil. Použitá animace při vyprávění, je ale hezká a nová ve srovnání s klasickou animací filmů s Pandou.(13.3.2015)

Krásný film, který doplňuje příběh o pandovi Po, který všichni známe. Jak se 5 postrachů stalo tím, čím jsou. Děkuji, že to nebylo zbytečně roztažené do hodinového vypravování o ničem. Nejvíce potěšila asi hned začáteční scéna - Něco mnohem těžšího než střetnutí s bandity nebo jinými zloduchy, ano, opravdu se musíš starat o tyhle děti.(4.2.2013)

Kung Fu Panda byla nejlepsi z proflakle hollywoodske animovane TOP3 roku 2008 a kratkometrazni bonusova Panda je minimalne stejne rozkosna jako ta celovecerni. Cele to totiz pojednava o zacatcich charakteru z filmu a vsechna ta zviratka jsou tam tudiz malinka a jeste vice roztomila. Navic tam jsou spousty malych skotacicich Kung Fu kralicku !!! 7/10(24.6.2009)

• - Jaycee Chan, který namluvil mladou opici, je synem Jackieho Chana, který v originále namluvil ve filmu Kung Fu Panda Mistra opici. James Sie, který nadaboval otce zmije, se nejvíce proslavil rolí Jackieho Chana v animovaném seriálu Jackie Chan Adventures. (HappySmile)

• - Tento krátký film je obsažen jako bonus na DVD Kung Fu Panda. (HappySmile)