poster

Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five

 • Slovensko

  Kung-fu panda: Tajomstvá Zúrivej päťky

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Komedie

USA, 2008, 25 min

Režie:

Raman Hui

Střih:

John Venzon
(další profese)
 • Madhuri
  *****

  Pokud jste po shlédnutí filmu měli jakékoli otázky ohledně historie jednotlivých členů pětky, zde dostanete odpovědi. Mladý Chan jako mladý opičák potěší. Kdo by se chtěl o pětce dozvědět ještě víc, doporučuju poslední "Secrets of scroll" (bonus ke KFP3) který přímo navazuje. Ani 2D animace nevadí, která je stále stejně úžasná.(8.5.2016)

 • ManOfPhoenix
  ****

  Po je má nejoblíbenější postava z Pandovské série. Ale vedle něj, patří mezi mé další oblíbené postavy především Zuřivá Pětka. Tam mezi mé další oblíbené postavy patří Tygřice, Opičák, a vlastně všichni. A proto je tu tenhle krátký snímek, který nám trochu poodhalí o jejich původu. Příběh je fajn, hudba také, návrat slavných amerických celebrit je bezva, a to všechno v 25 minutovém filmu.(31.8.2013)

 • Lamiczka
  ****

  Po se stal slavným kung-fu mistrem a s titulem přichází i povinnosti. Jeho úkolem je naučit skupinku malých japonských králíčků bojovým uměním. Po, jak je jeho zvykem, ale začne z jiného konce a místo praktických ukázek začne žáčkům vyprávět o slavné pětce bojovníků - opičákovi, tygřici, zmiji, kudlance a jeřábovi - o jejich dětství, o tom, co je přivedlo právě ke kung-fu, a které z důležitých vlastností si musel jeden každý z nich osvojit. První z dvojice (zatím) klasicky animovaných krátkometrážních filmů, který se zaměřuje na výše uvedené hlavní postavy. Každý z nich dostává ve snímku svůj vlastní prostor. Vždy nejprve ukazují své slabiny, které pod správným vedením přetavují na své silné stránky. Ani zde se autoři vtipu nebrání, ale je vidět větší důraz na potřebu výchovy a podnítit dětskou zvědavost. Na škodu to rozhodně není, radši vidím to, jak se k dobrému napravuje zlobivá opice, než kdyby s někým ustavičně třískala o zem. A hudba opět excelentní.(7.8.2012)

 • otík
  ****

  Ne tolik vtipné jako celovečerák, ale příjemné a milé setkání se starými známými. Dozvíme se o tom, jak se dostali ke kung-fu a jak je rozum a sebeovládání důležitější než síla, rychlost, mrštnost a chytráctví. Dračí bojovník vypráví malým studentíkům kung-fu příběhy Fantastické pětky a oni mu to baští jak "ťouhanou" mrkvičku. Hudba: Henry Jackman, Hans Zimmer & John Powell(29.1.2009)

 • Renton
  ***

  Scénář: Paul McEvoy, Todd Berger .. Vyprávění, které prohlubuje původ Furious Five a naštěstí není tak křečovitě snaživé o humor, ale spíše poselství. Navíc s působivě stylovým 2D vizuálem při historickém vyprávění. __ O hrst pandích chlupů lepší než celovečerní předobraz.(23.11.2008)

 • - Jaycee Chan, který namluvil mladou opici, je synem Jackieho Chana, který v originále namluvil ve filmu Kung Fu Panda Mistra opici. James Sie, který nadaboval otce zmije, se nejvíce proslavil rolí Jackieho Chana v animovaném seriálu Jackie Chan Adventures. (HappySmile)

 • - Tento krátký film je obsažen jako bonus na DVD Kung Fu Panda. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace