poster

Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five

 • Slovensko

  Kung-fu panda: Tajomstvá Zúrivej päťky

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Komedie

USA, 2008, 25 min

Režie:

Raman Hui

Střih:

John Venzon
(další profese)
 • Němi
  ****

  25 minut dlouhý "dovětek" k hlavnímu filmu. Pět jednoduchých, ale sympatických mini-příběhů vyprávěných pandou Po dětem v kung-fu škole představí začátky Furious Five. Jako bonusový film patří k tomu nejlepšímu a za filmem v ničem nezaostává. ____ Mé titulky ZDE(13.11.2008)

 • Madhuri
  *****

  Pokud jste po shlédnutí filmu měli jakékoli otázky ohledně historie jednotlivých členů pětky, zde dostanete odpovědi. Mladý Chan jako mladý opičák potěší. Kdo by se chtěl o pětce dozvědět ještě víc, doporučuju poslední "Secrets of scroll" (bonus ke KFP3) který přímo navazuje. Ani 2D animace nevadí, která je stále stejně úžasná.(8.5.2016)

 • kaylin
  ***

  Taková příjemný jednohubka, která se zaobírá historií pěti učitelů, které Kung fu Panda měla v prvním filmu. Pro ty, co mají rádi kung fu filmy, to může být velmi příjemné, ale i když je rád mám, tak jsem se až tak vrchovatě nebavil. Použitá animace při vyprávění, je ale hezká a nová ve srovnání s klasickou animací filmů s Pandou.(13.3.2015)

 • SheldonShamy
  ****

  Krásný film, který doplňuje příběh o pandovi Po, který všichni známe. Jak se 5 postrachů stalo tím, čím jsou. Děkuji, že to nebylo zbytečně roztažené do hodinového vypravování o ničem. Nejvíce potěšila asi hned začáteční scéna - Něco mnohem těžšího než střetnutí s bandity nebo jinými zloduchy, ano, opravdu se musíš starat o tyhle děti.(4.2.2013)

 • GodComplex
  ****

  Kung Fu Panda byla nejlepsi z proflakle hollywoodske animovane TOP3 roku 2008 a kratkometrazni bonusova Panda je minimalne stejne rozkosna jako ta celovecerni. Cele to totiz pojednava o zacatcich charakteru z filmu a vsechna ta zviratka jsou tam tudiz malinka a jeste vice roztomila. Navic tam jsou spousty malych skotacicich Kung Fu kralicku !!! 7/10(24.6.2009)

 • - Jaycee Chan, který namluvil mladou opici, je synem Jackieho Chana, který v originále namluvil ve filmu Kung Fu Panda Mistra opici. James Sie, který nadaboval otce zmije, se nejvíce proslavil rolí Jackieho Chana v animovaném seriálu Jackie Chan Adventures. (HappySmile)

 • - Tento krátký film je obsažen jako bonus na DVD Kung Fu Panda. (HappySmile)