poster

Puberťáci milují sex

 • USA

  Foreign Exchange

Komedie

USA, 2008, 83 min

 • oveckaoa
  **

  V podstatě komedie bez vtipu Prcičky jsou několikrát lepší navíc některé ty charaktery jsou hodně podobné Prcičkovským (ten otec i ten kluk s tou holkou co ji chtěl pořád sbalit). Vtipné my tam přišly jen tak 2 scény a český název je úplně Out o žádný sex se tam nejedná a ani tam nic neukážou. V rámci žánru teenager komedií průměr viděl jsem daleko horší ale i daleko lepší. Pokud nic neočekáváte můžete se bavit pokud od toho čekáte kdo ví co budete se nudit já patřím do té první skupiny .(8.2.2011)

 • kenkaku
  ***

  Totální změnu názvu v CZ ani nebudu komentovat... takže k věci. Je to úplně normální debilní film o teenagerech pro teenagery. Žádný převratný děj ani myšlenka. Logiku nezkoušejte... nemá to smysl. Je to úplně normální film pro jednu cílovou skupinu točenou rovnou pro video. Srovnávat s "prcičkami" je zde zcela mimo mísu. Jedinné co mají filmy společné je "Stiflerova máma" (resp. herečka jí představující). Jinak nic. Vtipné to není ani z 10% jako "prcičky", obnažených těl si tam užijete jen jednou (opět pod průměrem jakýchkoliv prciček) a dějově je to zcela o něčem jiném (nějak jsem nezaznamenal sexuální nouzi u kteréhokoliv z dotyčných "puberťáku milujících sex"). To že tam všichni mluví jako dutiny je asi normální a jestli jeden jedná jako kokot (nebo ne) je asi věcí vkusu (na Jessiku Van alias Miu Ho bych na rozdíl od hlavního sexuálního břídila, který nad ní ohrnoval nos, hopnul hned).(13.12.2013)

 • BlondSw
  **

  I přes slabé hodnocení na této stránce, pro mě to byl dobrej film. Takových filmů je hodně, ale mě to prostě baví. Hodnotil snad někdo prcičky negativně? Myslím že ne. Prcičky maj Stiflera tady je úžasnej ten blonďák.Mě se to prostě líbilo a co jako. Ráda si to pustim znova. PS: Pravdivej název :D..(1.4.2011)

 • Dever
  ***

  // Production Companies: Full Glass Films // Klišé jak sviňa, ale mňa proste takéto komédie nikdy neprestanú baviť.(12.3.2011)

 • Lyžař
  **

  Po delší době zase teenage komedie, která se snaží nic neřešit a jenom tak bez jakýchkoliv okolků vyplnit náš večer bez nějakého většího plánu. Ale - Prcičky mají grády, tady se jen všichni snaží vyrovnat se právě těmto filmům. A já vlastně nejsem proti. Film tohoto ražení, který bude mít i jenom polovinu chytlavosti, jako Prcičky, mě zaujme. Na druhou stranu během vyznání lásky říct "Ty koule jsem si oholil kvůli Tobě", je i na mě moc. Foreign exchange zaujme, ale nijak nenaplní.(29.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace