poster

Kurai tokoro de machiawase

 • japonský

  暗いところで待ち合わせ

 • anglický

  Waiting in the Dark

Drama / Romantický / Thriller

Japonsko, 2006, 130 min

Režie:

Daisuke Tengan

Předloha:

Ocuiči (kniha)

Scénář:

Daisuke Tengan

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Shit
  ***

  Daisuke Tengan se snaží všechno vykládat obrazem, pocity, atmosféru, téměř všechno a téměř bez řečí a né že by se mu to nedařilo a má k tomu docela slušný herce, ale když to zkouší dělat 2 hodiny, tak to prostě ustojí málokterej příběh a tady se holt nepovedlo ukočírovat atmosféru filmu tak, aby to nenudilo, ale to neznamná, že by se mi to přímo nelíbilo, jen mi to tu a tam přišlo zdlouhavý a nedokázalo to držet v napětí, co přijde dál.(25.1.2009)

 • Rudovous
  ****

  Japonska variace na Youngov "Čekej do tmy "? Neco me v tomto filmu absolutne vylozene tesilo, ale nekdy jsem se malinko ztracel prilisnou - az bezradnou potrebou natahovani stopaze, kdyz jiz snaha vyvolat soucit s dvema osamelimy hlavnimi hrdiny presahovala podle meho potrebnou miru. Takze... mame tu vrazdu, osamelou, roztomilou, slepou divku a bezradneho a take osameleho japonce s cinskymy koreny. Ctyry hvezdy se zamourenym levym okem.(5.3.2010)

 • Mkqp
  ***

  On to vyloženě špatný film není, nicméně jsem se v první části opravdu dost nudil jako většina. ■ Absolutní souhlas s uživatelem Shit, víc není třeba dodávat.(23.12.2016)

 • Tyckin
  ***

  Tenhle dosti komorní snímek jsem značně prozíval, více jak 2h je zkrátka na ten "obsah" ukrutně moc. Trochu probrat mne nedokázala ani jinak půvabná hlavní hrdinka, přecijen vzhledem k roli byla taková tichá, smutná, pasivní a nenápadná, prakticky bez emocí. To vlastně platí o celém snímku - je to celé tiché a nenápadné, celkově dosti nezajímavé a nudné, trochu k životu jsem přišel až v poslední třetince když se věci daly do pohybu. 57%(5.11.2016)

 • Ceres
  ***

  První půl hodinka byla pro mě dost nezáživná, neboť přiběh Michiru mě hodně nudil. Když se začala rozmotávat zápletka kolem Akihira, bylo už vše mnohem lepší a film mě konečně zaujmul a začal si užívat vystavěnou atmosféru. Závěr je sice malinko natáhnut, ale film se nakonec nezdá tak dlouhý, jak skutečně je. Problém, který s filmem mám, je thrillerová zápletka, přeci jenom to rozuzlení, který film nabídne, je příliš tuctové a pro někoho i předvídatelné. Takže táhle věc tenhle snímek dost sráží, navíc mě nijak neslovila Tanaka Rena, která se mi i nezdála moc roztomilá. Tyhle dvě věci dělá z filmu jen průměrnou až malinko lehce nadprůměrnou záležitost, ale stále slušnou na podívání. Celkově za mě 60% a zasloužené 3 hvězdy.(27.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace