Garfieldův festival humoru

Animovaný

USA / Jižní Korea, 2008, 76 min

John Davis, Ash R. Shah
  • Looser

Garfieldova cesta k znovunabytí vtipnosti pro nadcházející Fun Fest je trnitá a nejvíc pro diváka. Pokud Vám není 10 a míň asi se moc nenasmějete. Animace jak z večerníčku a scénář jak od Uwe Bolla. Ve filmu se najde jen pár vtipných postaviček jinak je to slabota.(19.9.2008)

Volné pokračování Garfield šokuje. Mění se základní stavba scénáře, rozšiřuje se motiv lásky Garfielda a Arleny a Nermalovo ego. Středobodem se stává putování za jádrem humoru. Což vůbec není špatné. Netuším proč, ale cele jsem si připadala jak v kouzelném lese u Ušína, který často tak zaměstnával Anču a Pepíka v podobných situacích ;)(18.12.2010)

Celkem jsem se dobře bavil. Garfield sice už není to co býval ale pořád to ještě byla zábava třeba to s medvědem a mapou nebo ten odpad v rybníku.(11.12.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,638,469(22.5.2009)

• Mary19

Bohužel, starý a zábavný 2-D Garfield nás opustil a nahradil ho trojrozměrný kocour, který postrádá humor a paradoxně ten se ve filmu snaží najít... Hmm... Nebudu ale jen kritizovat, animace je docela slušivá, hudba poslouchatelná, a nějaký vtípek s ponaučením se tu také objeví. Je to přece jen film určený pro ty nejmladší a svoji funkci tím splní... 40%(3.11.2008)