Garfieldův festival humoru

Animovaný

USA / Jižní Korea, 2008, 76 min

John Davis, Ash R. Shah
  • anderson

Na DVD od BlueSky filmu je síce slovenský dabing, ale Garfielda NEDABUJE PETER MARCIN ! Takže diletantizmus pokračuje. HNOJ ! (3.2.2010)(3.2.2010)

Volné pokračování Garfield šokuje. Mění se základní stavba scénáře, rozšiřuje se motiv lásky Garfielda a Arleny a Nermalovo ego. Středobodem se stává putování za jádrem humoru. Což vůbec není špatné. Netuším proč, ale cele jsem si připadala jak v kouzelném lese u Ušína, který často tak zaměstnával Anču a Pepíka v podobných situacích ;)(18.12.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,638,469(22.5.2009)

• Mary19

Bohužel, starý a zábavný 2-D Garfield nás opustil a nahradil ho trojrozměrný kocour, který postrádá humor a paradoxně ten se ve filmu snaží najít... Hmm... Nebudu ale jen kritizovat, animace je docela slušivá, hudba poslouchatelná, a nějaký vtípek s ponaučením se tu také objeví. Je to přece jen film určený pro ty nejmladší a svoji funkci tím splní... 40%(3.11.2008)

• Němi

Garfiel od tří do pěti.(14.12.2009)