Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Enšpígl

Neskutečně zajímavě, gradačně vyprávěný příběh. Způsob vyprávění mě fakt hodně dobře a především velmi rychle pohtil a docela mě zajímalo jak se to všechno nakonec vysere. Akorát, podle skutečný události, budiž, ale těžkomě jde do mysli představa onajujích fousačů z Al-kajdy, jak odkladaj kalešnikova, sundavaj maskáče, odhrnojou fousy, zapínaj pc a ještě než si se svým nadobíčkem začnou hrát na výtah, maj v prdeli raketu od námořnictva, to bylo fakt až žhavovýstřelový, ale jinak velká kvalitka, luxusní prostředí, ruská mafie, fbi, spousta prachů, spousta ťapek, jo takhle nějak to asi může fungovat. Herecký výkony dobroš. Možná bych čekal trošku víc sexu s ohledem na to v jakým prostředí příběh tankuje, ale neva stejně by to jen ubíralo na tempu. ()

Morholt

No tak konečně vím, komu můžu poděkovat. :D Middle Men je v podstatě gangsterka na téma obchod s internetovým pornem, kdy se skupiny podnikatelů i "podnikatelů" snaží urvat co největší místo u koryta pro sebe. Film nepostrádá vtip, tempo a disponuje i kvalitním hereckým obsazením. Luke Wilson sice nepatří k mým favoritům, ale tady zahrál slušně, ale pro mě byl největší hvězdou James Caan. Ač ve vedlejší roli, tak jeho postavu jsem spolehlivě nenáviděl. Zahrát takhle hnusnýho slizouna, to chce um. Líbil se mi Giovanni Ribisi a jeho věčně vykoksovaný loser. No a nakonec tu byl Boris Břitva alias Nikita Sokolov alias Rade Šerbedžija. Tenhle chlap má na ty mafiány z východu monopol. Krimi-komedie, které nemám příliš co vytknout. 85% ()

BoPo

Čo má na svete najväčšiu cenu? Dobrý pocit z kvalitne odvedenej práce, dobrá povesť, čisté svedomie? Ale kdeže. Najväčšiu cenu má originálny nápad. Presne tak. Dostať nápad, ktorý predbehne všetkých. Už len stačí trošku premyslieť marketing a ste za vodou. Má to však jednu veľkú nevýhodu. Začnete priťahovať pozornosť. A to znamená problémy. Presne o tomto je tento film. Kvalitný a zaujímavý, len má človek pocit že je to taký zlepenec. Že všetko už niekde videl. Ale čo si budeme hovoriť. Keby tvorcovia dostali originálny nápad, tak meno George Gallo pozná väčšina divákov. Hold, na nového Scorseseho si musíme ešte počkať. ()

Jara.Cimrman.jr

S hrdosti do světa vytrubuji, že pornoprůmysl díky mně nezbohatl ani o dolar a všechny nepříliš oděné soubory v mém počítači nechávám bez komentáře. Přesto jsem se naivně domníval, že mne bude hodně bavit příběh o počátcích zpeněžování nahoty na síti, ale pohled na rodinně založeného týpka bloudícího ve světě plném vlhkých klínů, geniálních magorů a důsledných mafiánů, mi žádný nadstandard nenabídl. ()

Torision

Ta příběhová paralela s podobnejma mafiánskejma filmama (Kokain, Obchodník se smrtí) je tu znát, ale je to takový víc pohodově natočený. Dokáže to bejt napínavý, místama akční a najdou se tu i vtipný scény, který se točej hlavně kolem šílence Ribisiho. Moc příjemná záležitost, u kterýho mě dost překvapuje, že to celkem moc lidí nezná, ale každýmu bych to doporučil. ()

• Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)