poster

Moscow Chill

 • Rusko

  Moroz po kože

 • Rusko

  Мороз по коже

 • Rusko

  Moroz po kozhe

Thriller / Drama

Rusko, 2007, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Molly
  **

  Tenhle film je stejně chladný a šedivý jako mraky nad Moskvou. Norman Reedus ho sice prosvětluje už svou přítomností, sluneční paprsky však sám vykřesat nedokáže.(29.12.2008)

 • Dubro
  ***

  Pomerne naivné nízkorozpočtové dielko s pomerne naivnou nízkorozpočtovou kamerou (dokonca v strihu bolo použité stmievanie, asi chlapom v strižni nemal kto naklásť po prstoch), ktoré sa však neberie úplne vážne a celkom light sa pozerá. Normanovi Reedusovi som síce neuveril, že by vedel s notebookom niečo viac ako rozbíjať orechy a záver filmu zrejme montovali pod vplyvom návykových látok (asi vodka), no napriek tomu som sa pobavil.(20.9.2008)

 • bidja
  ****

  Ze začátku to vypadalo, že půjde o autorskou masturbaci a dílo se bude chtít vyrovnat dojemným detektivkám o počítačové kriminalitě. Stejně tak se těžko uvěří moc ruských strejdů vyzvedávat lidi a ukrývat lidi za zdi kriminálů na obou stranách oceánu. Nicméně v polovině se dílo zlomilo milostnou scénou, která nebyla vidět, což mi vnuklo myšlenku, že nepůjde o tak vtíravé dílo, neboť běžná produkce by trochu erotiky nevynechala. Potom již jen film věrohodně vykresluje ruskou mentalitu což podpořeno několika pěknými záběry Moskvy vkládá do snímku netradiční atmosféru.(15.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace