Nallari jongbujeon

Jižní Korea, 2008, 110 min

Won-guk Im

Yeon-seon Park
  • Sysel_CZ

Konec dobrý všechno dobré, a proto jsem nakonec hvězdičku přidal. Nedá se tvrdit, že je to nesmysl nebo tak něco, dejme tomu - ve filmu je možné všechno - ale je to tak příšerná nuda, že to snad musel vymýšlet nějaký specialista na problematiku nudění. Závěr má pár vtípků a všechno dobře dopadne, proto tolik hvězdiček - jinak se ale podle mě není na co koukat.(27.12.2008)

Začátek byl takový, že jsem čekal průměrnou, možná spíše podprůměrnou komedii, ale!!! vše se změnilo, když Yeon-soo přijela na hrad, kde celá Jeong-doova rodina žije jako za starých časů. Film obsahoval spoustu lehkých vtipů, které mě dokázaly dobře pobavit a závěr byl opravdu mimořádný, jelikož i když je to samozřejmě absurdní, tak mně to vůbec nevadilo, naopak i tak jsem se bavil. Tohle je opravdu dobrá a originální komedie, kdy ani mainstreamová zpěvačka v hlavní roli mi vůbec navadila. Odmítám, že tohle byl nudný a špatný film, snad jen ten panák Pak, ale jinak všechno hodně dobré. I moje korejská přítelkyně, co se na to dívala se mnou, se bavila dobře a řekl bych o něco víc než já.(2.3.2013)