Krásky, bacha! (festivalový název)

• Indie

Scénografie:

Sharmishta Roy

Kostýmy:

Aki Nirula

Rozpočet $-miliónovTržby USA $702,166Tržby Celosvetovo $11,386,430(30.11.2008)

Režisér Siddhart Anand se zdá být připoután k Austrálii. Opět se tam vydal točit film. A opět do Sydney. Ale nejen tam. I Evropu štáb během natáčení dost procestoval.... Jen nechápu, čím hlavní hrdina ublížil své první lásce, té druhé, to mi hlava bere.(20.10.2008)

Kapoora mám rád. Má v sebe akúsi živelnosť, je mi ako herec veľmi sympatický a užívam si jeho komickú rovinu s rovnakou chuťou ako dramatickú, čo je napríklad vec u ktorej taký Shahrukh Khan pokulháva. Bachna Ae Haseeno ma súper soundtrack. Krásne prostredia Talianska a Indie a krásku Deepiku. Ale inak je to veľmi prostoduchý príbeh bez jedinej orginálnej scény, alebo vtipu. Na to, že je taký dlhý, je to veľká škoda. Mnohé zachraňujú len sympatický herci. Inak jasná ukážka Bollywoodskej zábavy. Či už na poli témy, alebo spracovania.(23.9.2014)

Je ťažké nájsť lásku, ale stratiť ju, je jednoduché... V podstate som čakal priemernú romantickú komédiu, ale napokon vcelku milé prekvapenie - najmä svojim dramatickým rozmerom. Švajčiarsky začiatok bol síce trošku tuctový, ale potom sa to parádne rozbehlo a už to bolo len lepšie a lepšie, teda až na ten zas mierne tuctový záver. Celý film bol v podstate postavený na karmickom princípe zlomených sŕdc a odpustenia, takže samo o sebe to bola relatívne jednoduchá schéma, no zároveň dejovo zložité. A síce, tie roky života so zlomeným srdcom spravili svoje, a tak to odpustenie nie je zas až tak prosté ako by sa prvotne mohlo zdať. Po toľkých rokoch traumy zrazu prichádza ku konfrontácii, a sám som bol prekvapený ako to celé prebiehalo, hoci mi tie konečné odpustenia prišli tak trochu naivné (aj keď to malo logiku). Ale treba uznať peknú pointu v tom, že človeku dôjde ako ublížil niekomu, až keď sa ocitne v jeho situácii. Ranbira moc neobľubujem, ale napokon bol celkom znesiteľný. Ale aj tak ma najviac bavila Bipasha Basu s postavou Radhiky resp. Shreyi. Celkovo to bolo však milé prekvapenie, až na niekoľko tuctových zvratov. No filmy o zlomených srdciach ma vždy akosi dokážu zaujať (zrejme to bude osobnou skúsenosťou).(9.8.2017)

Velmi příjemné a nenáročné - pro představení Bollywoodu mému příteli jsem si nemohla vybrat lépe :-)(17.10.2009)

Skvělá titulní píseň "Bachna Ae Haseeno" (remix starého bollywoodského hitu), za poslechnutí stojí i "Khuda Jaane."(1.9.2012)

Ranbir, Kunal a Deepika ma pritiahli k tomuto filmu a nesklamali. Príbeh o sebeckom nevyzretom Rajovi, ktorý ubližuje svojim láskam až kým niekto neublíži jemu a vtedy príde na to ako bolí zlomené srdce a snaží sa napraviť svoje chyby. Veľmi pekný príbeh s naozaj skvelou hudbou. Ranbira mám naozaj rada je veľmi dobrý herec a Deepika tiež. Minissha Lamba mi prišla na rolu 18 ročnej dievčiny pristará a nejako mi to nesedelo aj keď je mladšia od Ranbira ale tomu ten 18 ročný chalan sedel, má v očiach niečo nestarnúce. Naozaj pekný film... Z filmov režiséra Ananda sa mi páči najviac...(7.8.2017)