poster

Láska dneska (festivalový název)

 • hindský

  Love Aaj Kal

 • hindský

  लव आज कल

 • anglický

  Love These Days

Drama / Romantický / Komedie

Indie, 2009, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StanislachKo
  ***

  Bolo to sympatické, Deepika a Saif úplne naporádku, hudba... jedna z tých, čo sa Ti zacvakne v hlave a spokojne si ju na youtuboch ideš 4 hodiny, ale vyššie sa nedá. Moc naivity... fakt, že MOC! + to prelínanie príbehov malo síce logiku, ale fatálne to pokazilo tempo jeho dávkovania. Celkovo neublížilo, ale... chápete...(6.10.2017)

 • rikitiki
  ****

  Saif Ali Khan se zamiluje a to hned nadvakrát a v obou případech osudově. Je to zajímavé srovnání, jak Indové prožívali lásku někdy v šedesátých letech (kdy s dívkou nebylo ani možné veřejně promluvit, aby nebyla zostuzená) a v současnosti, kdy je předmanželský sex běžnou záležitostí a bere se to na lehkou váhu. Postava, kterou hrál Saif v současnosti, byla občas na ránu. Evidentně ta holka ( taky pěkný trdlo) čekala a čekala a on ne a ne se vymáčknout. Setkání s postarším milovníkem, který odvypráví příběh své lásky z časů mládí, mu pomohlo vyznat se sám v sobě. Svým způsobem je tak film poctou starým tradicím, morálce a zvykům, protože ty z tohoto srovnání vycházejí jako čistší a hlubší (jestli tomu budeme věřit nebo ne, už je jen na nás). SHRNUTÍ: I opětovaná láska může přinést trable.(3.1.2019)

 • bobby_jean
  ***

  Breakup party? To su mi napady :) Príbeh je síce pomerne jednoduchý a s jasným smerovaním, no ubieha plynulo a nenútene a hoci aj srdco občas zabolelo, pocit ostal na zaver prijemný (i keď trochu horkosladký... ) a Deepika je naozaj krásna... Pokojne by si aj 4 zaslúžilo. „Aby som na Teba zabudol, povedal som, že chcem odstup. Teraz mi ostáva len ten odstup. Je bolesťou, ktorá lásku len prehlbuje.“ (pekný text )(27.4.2017)

 • ScarPoul
  ****

  Imtiaz Ali ma asi veľmi ťažko bude sklamávať. Jeho filmy sú strašne fajn a každý má v sebe niečo iné - špecifické. Jediné čo mi na nich vadí sú piesne , ktoré nedosahujú takého ultimate guilty pleasure statusu aký mávam z iných filmov, ale mimo sú to príbehy plné fajn postáv, osudovej lásky, milých momentov a pekných prostredí. Ali Khana mám rád a Padukone zbožňujem. Preto mi tento easy mix love story a dvojice poprepletaných príbehov strašne sadol. Na základe svojej dĺžky je to presne tak akurát zábavné a cheesy, aby mi to spríjemnilo večer a zároveň dalo znova chuť zájsť si do indickej na nejakú pochutinu.(2.2.2015)

 • Niktorius
  ***

  Slabší tři hvězdy pro romantickou (skoro)komedii, která se nedokázala vymanit z banálnosti, ani mne přesvědčit o tom, že ústřední postavy nejsou obyčejní hlupáci a je nějaký důvod jim fandit. V jejich jednání jsem viděl víc nedomýšlivost, naivitu a nezodpovědnost, než nějaký portrét "lásky dneška". Neposkrvněnou pochvalu si ovšem zaslouží produkční kvality - ach, kéž by takhle vypadaly i české filmy...(23.10.2009)