Myšlenky na vraždu (TV film)

• Kanada

Mind Over Murder

Na vlne vraždy

Thriller

Kanada, 2006, 86 min

• kingik

Mysteriozní thriller ve kterém mírně nesympatická Tori Spelling hraje soudní žalobkyni, která po úrazu hlavy získá načas schopnost číst druhým lidem myšlenky což ji pomáhá v objasnění tajemné vraždy v politických kruzích. Námět zní zajímavě a Spellingová hraje docela slušně, ale celkové fádní zpracování zabíjí každou kloudnou myšlenku a táhne film podprůměr.(7.2.2009)

Celkem zdařilý film a naše stará známá Dona.(12.8.2010)

• Pagliacci

Hroznej film.Tori tady válcuje diváka svým hereckým talentem stejně, jako kdysi dávno v Beverly Hills, tudíž totálně zbytečný film obohacuje svými pečlivými hereckými grimasami, které ji naučil asi Joey Tribiani. I bez ní by to byla dost hrůza zejména kvůli všudypřítomné lacinosti, kdy všechno vypadá jak z papundeklu a v neposlední řadě absenci režie(přislo mi, že si tu všichni běhají a mluví jak se jim zrovna chce). Upřímně škoda času.(27.1.2010)

• 5150

Tak nevim kdo co čekal od filmu s Tori Spelling v hlavní roli, ale není to tak hrozné. Jako vážný thriller asi ne, ale jako zábavná oddechovka rozhodně ano.(1.2.2010)

• Booxtronic

Za mě má film jen dvě, ale zcela zásadní chyby. Jednou z nich je konec, který je absolutně laciný a hloupý. Druhou je snaha o přimíchání nadpřirozena. Myslím si, že by to byla i celkem zdařilá kriminálka ze soudního prostředí, kdyby se ji tvůrci konstantně nepokoušeli zničit hloupými vizemi hlavní hrdinky a její nové mystické kámošky. Čtení myšlenek bych ještě překousl, ale tohle už bylo moc.(7.7.2020)