Komentáře uživatelů k filmu (25)

 • arcticsky
  ****

  Pro podobné starší americké muzikály mám slabost. Mám rád jak Astaira s Rogersovou, tak Kellyho. A v tomto ještě navíc vystupují takřka bezvýhradně krásné a krásně oblečené ženy....(20.6.2013)

 • Kvítek
  *****

  Pohlazení po duši, které nabídla Cover girl, jsem po přívalu psychodetických tragédií ve Varech vítala s jásající otevřenou náručí. Brilantní taneční výkony, rozpustilá kabaretní hudba, oku lahodící kostýmy, odzbrojující humor a okouzlující dvojka Rusty a Danny si několikrát během projekce vysloužili potlesk nadšeného sálu. Tleskám dlouze ještě jednou - COVER GIRL Rity Haywortové je pro mě tou pravou a jedinou. [44 th MFFKV 2009](7.7.2009)

 • quixote
  ****

  Muzikál ze staré školy s otřepaným dějem, který bohatě vyváží úžasná hudba a taneční čísla - ta jsou prostě dokonalá, téměř neuvěřitelná! Na to, že filmu už bude sedmdesát, je to stále kvalitní zábava, která hudebními čísly překonává mnoho současných rádobymuzikálů.(26.12.2012)

 • Riverin
  ***

  Koniec filmu mi bohužiaľ ušiel, lebo som zaspala, ale tá časť filmu ktorú som videla mi prišla dosť tuctová. Dokonca aj samotná Rita Hayworth je tuctová, i keď treba uznať že tancuje skvele, a nohy má ešte lepšie. Takže čistý priemer plus pár pekných muzikálnych čísel.(14.5.2011)

 • merissa
  *****

  Mistrovský kousek muzikálových romancí, ve kterém je kromě bezchybných pěveckých a tanečních čísel i spousta velmi vtipných skečů. Navíc překrásná Rita Hayworth, okouzlující Gene Kelly, ironizující Eve Arden a nezapomenutelné řeči Edwarda Brophyho.(8.7.2009)

1 2 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace