Pro podobné starší americké muzikály mám slabost. Mám rád jak Astaira s Rogersovou, tak Kellyho. A v tomto ještě navíc vystupují takřka bezvýhradně krásné a krásně oblečené ženy....(20.6.2013)

Pohlazení po duši, které nabídla Cover girl, jsem po přívalu psychodetických tragédií ve Varech vítala s jásající otevřenou náručí. Brilantní taneční výkony, rozpustilá kabaretní hudba, oku lahodící kostýmy, odzbrojující humor a okouzlující dvojka Rusty a Danny si několikrát během projekce vysloužili potlesk nadšeného sálu. Tleskám dlouze ještě jednou - COVER GIRL Rity Haywortové je pro mě tou pravou a jedinou. [44 th MFFKV 2009](7.7.2009)

Muzikál ze staré školy s otřepaným dějem, který bohatě vyváží úžasná hudba a taneční čísla - ta jsou prostě dokonalá, téměř neuvěřitelná! Na to, že filmu už bude sedmdesát, je to stále kvalitní zábava, která hudebními čísly překonává mnoho současných rádobymuzikálů.(26.12.2012)

Koniec filmu mi bohužiaľ ušiel, lebo som zaspala, ale tá časť filmu ktorú som videla mi prišla dosť tuctová. Dokonca aj samotná Rita Hayworth je tuctová, i keď treba uznať že tancuje skvele, a nohy má ešte lepšie. Takže čistý priemer plus pár pekných muzikálnych čísel.(14.5.2011)

Mistrovský kousek muzikálových romancí, ve kterém je kromě bezchybných pěveckých a tanečních čísel i spousta velmi vtipných skečů. Navíc překrásná Rita Hayworth, okouzlující Gene Kelly, ironizující Eve Arden a nezapomenutelné řeči Edwarda Brophyho.(8.7.2009)

1 2 následující >>