Cyklus

Michael Bafaro

Shaun Lawless

John A. Curtis
  • Martin29

Ze začátku jsem si říkal co to má tak malé hodnocení, ale pak jsem to pochopil. Skupina studentů archeologie (3 holky 2 kluci) jede na jakési naleziště kde byly objeveny indiánské kostry. Postupně je tam najdou a najdou i jiné mrtvoly novějšího data což chtějí nahlásit na úřady, ale někdo je začne zabíjet. Pak se to posune o několik let později kdy nějaká ženská vyráží hledat svého manžela, který chtěl projet Usa a ztratil se. Potká jednu ženskou, která jim řekne, že přežila ten původní masakr. Do této doby se to dá pak tam začnou rvat sračky o duchovi o příbuzenských vztazích ve stylu jeden měl retardovaného bratra ten vraždil jeho další bratr ho chce zastavit a má 6 smysl další jeho bratr pro změnu vede benzínku a vraždí s ním jeho syn pro změnu je též asi magor a jde to do háje. Pointu to nemělo (jeden retard zabije druhého a druhý zabije dalšího a asi i tu ženskou) ten konec je jako co nemluvě o tom proč tam rvali toho ducha, že chce něčeho dosáhnout, když nedosáhl ničeho. 40 procent více ani omylem pusťte si radši Hory Mají Oči (původní nebo remake verzi)(4.3.2017)

Osobně mám slashery rád a i tenhle začíná dost zajímavě. Tajemný les někde v zapadákově, partička mladých studentů a sexy studentek, obří zabiják. Většinu času je to všechno OK, i když se hlavní postavy občas nevyvarují tradičního žánrového problému, tzn. debilnímu chování a jednání. Až ten konec, který vypadal, že byl psán horkou jehlou a nejspíš nebyl původně zamýšlený mě dost zklamal a tak ty čtyři dát nemůžu.(29.2.2016)

• halberdier

První polovina filmu byla ještě vcelku snesitelná, i když se jednalo o přehlídku horrového kliše a něco podobného a lépe natočeného jsme viděli již ve spoustě dalších horrorů (film mně silně připomínal norský Rovdyr). Korunu všemu nasadila druhá polovina a především pak samotný závěr, kdy jsem si řekl jen WTF, protože pointa byla opravdu trapná. Na poli slasherů a exploitation horrorů se jedná o podprůměr. A Daryl Hannah tady vypadá na 60.(26.8.2010)

Jedným veľkým problémom v tomto horore sú herci. Jednak ich herecké výkony (tie by som aj odpustil), ale aj ich výzor. Absolútne nesympatická banda kanadských mulatov. Ináč je to celkom dobrý a napínavý film. Síce koniec je dosť zabitý, ale mňa to celkom pobavilo a ušlo to rýchlo... 60%.(21.8.2010)

• eraserhead666

Česko-kanadskej horror? Alespoň podle závěrečných titulků jo. Docela nevyrovnané, ke konci zbytečně překombinované. Pointa slaboučká, celej příběh vlastně taky, byť je třeba uznat, že se to pokouší trochu zamaskovat stylem vyprávění. Slabý odvar TCM, HHE nebo WT bez náležitých brutalit a jelikož na tomhle tyhle filmy staví (minimálně remaky prvních dvou), bez toho je to prostě slabota, kterou nezachrání ani Daryl Hannah, která tu vypadá jako starší ségra MCBP. A na rozdíl od mnohých, mě se Amy (Leah Gibson) docela líbila.(17.10.2012)