Reklama

Reklama

Ať vejde ten pravý

  • USA Let Me In (více)
Trailer

Osamělý, šikanovaný kluk se spřátelí s upíří dívkou, která žije v utajení se svým strážcem... Dvanáctiletý Owen (Kodi Smit-McPhee), kterého tři spolužáci ve škole terorizují, se cítí osamělý a vyděděný. Doma sní o těžko uskutečnitelné pomstě. Do sousedství se právě přistěhovala stejně stará Abby (Chloë Grace Moretz) spolu se starším mužem, možná otcem (Richard Jenkins). Abby, také osamělá a vyděděná, naváže přátelství s Owenem. Vídají se však jenom v noci a když ne, domlouvají se přes zeď za pomoci morseovky. Chlapec se jí svěří se svým problémem ve škole a Abby mu radí, aby se nenechal šikanovat a bojoval. Owen brzy zjistí, že Abby není obyčejná dívka, ale staletá bytost, udržovaná při životě lidskou krví. Tu jí obstarává její strážce a v jejich okolí přibývají záhadné vraždy. Policie má jisté podezření a Owen cítí k Abby střídavě lásku i strach... (JOJ Cinema)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (400)

verbal 

všechny recenze uživatele

Holky, budete li stát před dilematem, koho si pustit dovnitř, doporučuji Toho pravého! Tohle je jen čínská silikonová náhražka, která sice na první pohled vypadá jako originál, ale snadno se ošoupe ještě před vyvrcholením. Zvláště, pokud jste již Toho pravého zažily! Je to jako by jste se dívaly na věrnou kopii Sedmé pečeti, akorát šachy by hráli Gere s Willisem, pod nohama jim křupal popcorn a na pozadí zněla melodie z reklamy na Coca-Colu. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $20miliónovTržby USA $12,134,935Tržby Celosvetovo $28,270,399Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,869,228Tržby za predaj DVD v USA $7,512,103║ Technicky vzato to má dobre prevedenie, dobrú kameru, hlavne zábery z idúcich vozidiel ma fascinovali, príbeh ma oproti Švédskemu dokonalému filmu niektoré scénky mierne rozvité čím režisér potešil, že sa snažil dať aj niečo iné do príbehu, čo ho o niečo málo obohatí,... lenže v konečnom výsledku to je len slabý tieň originálu zo Švédska, mladý herci až tak nedokážu vtiahnuť do deja, ich vzťah nemá potrebnú iskru a ich prežívanie v skazenej spoločnosti nemá taký srdcervúci náboj aby sme ich útrapy prežívali naplno, drsnosť a citeľné utrpenie to má ale skôr takú samoúčelnú, čiže toto až tak dej nevystuží, čakal som trošku viac ale na ako taký priemer to má. /60%/ ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Při kopírování REC do Quarantine se i přes zachování technických standardů někde vytratila skoro všechna atmosféra, kopírování Låt den rätte komma in dopadlo lépe. Původní švédský snímek nemám příliš v živé paměti, takže jsem se u sledování Let Me In nenudil a při hodnocení přehlédnu, že je to film zcela zbytečný, což je jednoznačně jeho největší zápor. Chloe Moretz není špatná, původní představitelka Abby / Eli se však k dané roli hodila víc. Matt Reeves se za odvedenou práci stydět nemusí, každopádně bych od něj býval raději viděl cokoli jiného, třeba druhý Cloverfield. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,Smím vstoupit?“.... Kdyby režisér M.Reeves nepřišel alespoň s drobnými nápady, jak ,,vylepšit“ originál, byl by za úplnýho trotla. Jemné odchylky nepůsobí zas až tak debilně a dělají z filmu popcornovější zábavu, které by mohly minimálně prvničky podlehnout. Já však příběh o dívce, po které zůstávají krvavé kaluže raději temnější. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Dostal jsem za úkol zorganizovat odběry krve ve velkým. 2.) Nevím, proč si mám dávat bacha na holky, který vylejzaj po setmění. 3.) Nebaví mě Švédský filmy. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Matt Reeves .. Nevzrušivá maloměstská osmdesáté léta, mrazivé Mexiko, krvelačný upír. Zvláštní žánrová směsice laskavé dětské romantiky a krvavých nechutností. Slušně (opsaně) atmosféricky podáno, přesto stále nic excelentního, v jádru i výsledku veskrze obdobné jako originál = Matt Reeves má velký vroubek za zbytečnost, byť při zhodnocení jeho práce to špatné není ani tentokrát. ()

Galerie (71)

Zajímavosti (13)

  • Vrece na odpadky, ktoré nosí na hlave herec Richard Jenkins vo vraždiacich scénkach, bol jeho nápad. (odmocnina)
  • Muže napadeného v tunelu ztvárnil Colin Moretz, bratr hlavní protagonistky Chloe Moretz. (Sartorius)
  • Slovo "upír" je během filmu vyřčeno jen jednou. (Hal_Moore)

Reklama

Reklama