Rozpočet $1,725,970(28.3.2010)

Frank Sinatra a Gene Kelly prostě nemohly být špatnou volbou. A i když je snímek neskutečně pozitivní a pořád s úsměvem na tváři, je to právě tenhle fakt, proč vás bude bavit. Navíc jsou zde pak taneční/hudební čísla, která jsou na Busbyho Berkeleyho klasicky dobře provedená a vypracovaná. Bavil jsem se.(26.5.2017)

..cca 7/10..síce hviezdne obsadenie, ale nie práve najvyrovnanejšie, čo sa ukazuje najmä v spoločných tanečných číslach sinatra-kelly..niežeby frankie nevedel..ide o to, že gen VIE..inak príjemné, živé, fajn..osviežuje príjemný humor - najmä klasický "genderový"..(6.9.2007)

Taky jsem si hned všiml, že Sinatra netancuje zdaleka tak perfektně jako Kelly, ale to rozhodně nemůže takový film ovlivnit.___Výborně jsem se bavil po celou dobu, obdivoval hudbu a choreografii, vychutnával si perfektní angličtinu a okukoval hodně neznámou (a pěknou) Esther Williams, která kromě muzikálu s Fredem Astairem nehrála v žádném filmu, který by tu na csfd měl barevný profil.____ "They're not used to eating with skirts. I mean, ladies."(21.9.2008)