Dennis Ryan a Eddie O'Brien jsou hráči baseballového týmu Wolves z Floridy, kteří v herní přestávce objíždí americká města se svým tanečním turné. Nová sezóna už ale začíná, a tak se oba musí vrátit ke svému klubu. Trenér má však pro všechny nedobrou novinu - podle závěti bývalého majitele celý klub přechází do vlastnictví jakéhosi neznámého K. C. Higginse. Hráči se bouří a začínají vymýšlet, jak by se nezvaného floutka co nejrychleji zbavili. Jenomže ze zkratky K. C. se nakonec vyklube Katherine Catherine a nová majitelka Miss Higgins je k tomu po čertech hezká a nezadaná. Sezóna startuje! (dopitak)

kikuka

..cca 7/10..síce hviezdne obsadenie, ale nie práve najvyrovnanejšie, čo sa ukazuje najmä v spoločných tanečných číslach sinatra-kelly..niežeby frankie nevedel..ide o to, že gen VIE..inak príjemné, živé, fajn..osviežuje príjemný humor - najmä klasický "genderový".. ()

kaylin

Frank Sinatra a Gene Kelly prostě nemohly být špatnou volbou. A i když je snímek neskutečně pozitivní a pořád s úsměvem na tváři, je to právě tenhle fakt, proč vás bude bavit. Navíc jsou zde pak taneční/hudební čísla, která jsou na Busbyho Berkeleyho klasicky dobře provedená a vypracovaná. Bavil jsem se. ()

dopitak

Taky jsem si hned všiml, že Sinatra netancuje zdaleka tak perfektně jako Kelly, ale to rozhodně nemůže takový film ovlivnit.___Výborně jsem se bavil po celou dobu, obdivoval hudbu a choreografii, vychutnával si perfektní angličtinu a okukoval hodně neznámou (a pěknou) Esther Williams, která kromě muzikálu s Fredem Astairem nehrála v žádném filmu, který by tu na csfd měl barevný profil.____ "They're not used to eating with skirts. I mean, ladies." ()