Hurvínkův rok (TV seriál)

Hurvínkov rok

Loutkový

Česko, 2003, 13x8 min

Michal Cuc

Trochu nízké hodnocení, ne? Kdo nemá rád Hurvínka a Spejbla? Kdo!?!? Jako malej jsem to dostal k Ježíškovi a pouštím si to i ted. Perfektní Viz komentář: SPORTOVEC(11.3.2014)

Těm starým dobrým večerníčkům to ale nesahá ani po kotníky.(18.12.2008)

Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 70% (3*) |(20.7.2013)

• Tom_Lachtan

Prznění odkazu Josefa Skupy pokračuje dál a dál, nejen na divadelní půdě, je dost smutné, co se z téhle legendy stalo, tady s velmi hloupým humorem, pokud vůbec nějakým, který absolutně nedostačuje kvalitám historie zůčastněných, ještěže záznamů s původním směrem pro dospělého diváka je dost a dost. Helena Štáchová by zasloužila zavřít někam hodně hluboko a S+H divadlo by se mělo vrátit tam, kde bylo zrozeno.(29.12.2013)

• Mi Nü-Chai

Na 13 dílů připadl jediný alespoň trochu úsměvný moment a trval celé dvě vteřiny. Štáchovou patří odsoudit za dvojnásobnou vraždu (Spejbla a Hurvínka, Mánička s bábinkou mi přišly nablblé vždycky...byť tedy takových rozměrů jako zde jejich hloupost ani náhodou nedosahovala), pokud se tak nestane, navrhuji odpojit Temelín a Dukovany a místo nich využívat k výrobě elektřiny rotujících koster páně Skupy a Kirschnera, jistě by za jmenovanými elektrárnami příliš nezaostávali.(23.11.2009)