poster

Hurvínkův rok (TV seriál)

 • Slovensko

  Hurvínkov rok

Loutkový

Česko, 2003, 13x8 min

Střih:

Michal Cuc
(další profese)
 • P. J. D.
  ***

  Nebylo to zas tak špatné, ale předchozím dřívějším zpracováním se to bohužel nevyrovná. Možná to způsobil přechod do "modernější doby", možná jiné prostředí a nebo možná i opakující se vtipy, jaké známe z audioknih či divadelních představení. Každopádně toto zpracování nijak neurazí a skřípat zuby bude také asi jen málokdo. Proto také 3/5. Zas tak hrozné to opravdu není (jak někteří píší).(30.1.2019)

 • NinadeL
  ***

  Helena Štáchová měla dobrou ideu a pádný důvod aktualizovat Hurvínkův seriál vzhledem ke stavu předchozích Večerníčků. Jenom si nejsem tak úplně jistá, že současná tvář divadla S+H je přesně to, co nový Večerníček potřebuje.(17.1.2010)

 • Amper01
  *

  Hurvínka mám rád, ale tahleta série se nepovedla. Skoro u všech dílů jsem si poplakal nad tím, co s ním provedli... Kde je ten hurvínek z gramodesek, který měl šmrnc a vtip? Chtěl jsem dát dvě hvězdičky, ale opravdu to nejde... A kdo mi nevěří, ať si to ověří sám na youtube - BONTON studio to zveřejnilo free online(26.9.2014)

 • Testament
  *

  Bomba. Nejlepší díly Hurvínka v novém tisíciletí, které jasně dávají na prdel všem předchozím-jak od Kirschnera tak od Skupy. Hromada originálních nápadů a evidentně nevyprahlá studna geniálních gagů paní Štáchové, tohle prostě musíte vidět.... A největším gagem je vznik právě tohoto seriálu. Urghblee!(10.7.2009)

 • Heavyman
  **

  Klasický hurvínkovský humor je mrtev. Kláskův hlas je o hodně slabší než Kirchnerův a vtípky jsou z úplně z jiný ligy než u původních večerníčků a audio nahrávek z let minulých. Má to pěkné dekorace, ale to je prostě jen kulisa okolo. Dříve měl Hurvínek doma stůl a skříň a byl 100krát vtipnější než teď když má doma počítač a hračky na dálkové ovládání. Návíc neslané nemastné dialogy nejsou ani pro nejmenší ani pro dospělé a jsou přednášeny tak nevýrazně, vždyť Helena Štáchová byla Máničkou i v těch skvělých starých večerníčkách tak proč i Máňule ztratila svoje kouzlu a smysl pro humor.ach jo(19.4.2010)

 • - Hurvínek v jedné scéně doručuje coby poslíček balíček na adresu „Dejvická 38“. Shodou okolností se jedná o adresu, kde se nachází divadlo Spejbla a Hurvínka. Jedná se tak o promyšlený vtípek tvůrců. (P. J. D.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace