poster

Upálen

 • Thajsko

  Khon fai luk

 • anglický

  Burn

Thriller

Thajsko, 2008, 96 min

Režie:

Peter Manus
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eraserhead666
  ***

  Z původně mysteriózního dramatu se postupně vyvine takřka čistě detektivní thriller s lékařskou zápletkou. Tentokrát mě velmi pozvolné tempo vyprávění zaujalo, společně s lahodně znějící hudbou a ne nějak originálními ale přesto zajímavými postupy kamery vytvářelo docela zajímavý zážitek, který velmi účinně uklidnil to zklamání, že vlastně nejde o horror, jak je napsáno na přebalu. A možná proto mě to na thajský film docela bavilo, protože thajským horrorům se pořád nedaří mě zaujmout. Samozřejmě půvabné Thajky jsou taky vždy plusovým bodem, tohle naštěstí zaujalo i bez nich.(27.10.2013)

 • ecceHOMMO
  **

  Obrovským problémom filmu je jeho veľmi skorá predvídateľnosť, čím sa snímok samotný stáva fádnym, nevýrazným a nudným. Nepodarila sa taktiež dramatizácia deja a samotné vyvrcholenie síce bolo o čosi zaujmavejšie ako sa na prvý pohľad zdalo, ale tie správne grády to postrádalo. Plusom tak zostali len sympatické thajky, slušný ale nie celkom dobre realizovaný námet ( samovznietenie ) ......ostatné bolo len mierne podpriemerné.....(28.1.2010)

 • Pitryx
  *

  Detektivka, která se snaží vypadat jako thriller, ovšem do toho má hodně daleko. Jako záhadolog bych měl hodnotit jistě co nejvýše, ale za prvé mne SHS až tak moc nebere a za druhé tohle byla jinak děsná nuda. V závěru pokus o akci byl, ale že by se nějako moc povedl, to se nedá napsat. Ale s jedním překvapeníčkem, to na pár procent vydalo plus tedy téma, takže závěr: není to úplně k ničemu, ale podruhé raději nečumět, ani kdybych se spletl.(26.10.2015)

 • uncle
  ***

  Těžké hodnotit....Rozhodně to nebyl horor, ale thriller jako vyšitý...Zajímavá myšlenka, jen místy dosti zdlouhavé...trošku bych to sestříhal....Půvabná a talentovaná hlavní představiltelka, která mi je nějak povědomá, ale nevím odkud.....Ale jo, šlo to..nepohltí vás to, nejnapínavější scéna, přestřelka ve skladišti, přijde až k závěru, ale když si vzpomenu, co dakáží thajci natočit za nechutnosti, vlastně velice kvalitní snímek.....(7.3.2010)

 • Elleannie
  *

  No.. dokážu se podívat opravdu na všechno, ale tohle mě teda vůbec a ani trochu neoslovilo. Strašně moc mě iritovaly dialogy, v nichž jedna osoba něco řekla, a druhá čekala hodinu, než té první odpověděla.. Film jsem posouvala, což už vůbec nedělávám, a za podívání stálo dohromady asi dvacet minut. Nene, tohle už opravdu ne..(24.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace