Anvil! The Story of Anvil

Sacha Gervasi

David Norland

Rebecca Yeldham

Andrew Dickler

Srdíčkoryvný nerovný boj skvělých rockerů s časem a popularitou a všemocnými nadnárodními vydavatelstvími. Pěkná muzika, ale mohlo ve filmu být víc než jen dvě nebo tři skladby, vcelku prakticky žádná. Zítra si jejich Anthology vezmu do auta - díky.(27.6.2010)

• Andre.w

Ceska spina se zas predvedla. Vycuranost, vycuranost a zase jenom vycuranost. Krasna reklama na Prahu:)) Cesky Pepici holt nemaj konkurenci.(3.7.2011)

Nikdy jsem o této kapele neslyšel a tento styl hudby ani není můj hrnek kávy, ale dokument je naprosto úžasný a dojemný. Upřímní chlapíci, kteří milují hudbu a svoje fanoušky se snaží nějak prodrat světem showbussinesu, ale prostě se to nedaří. Hodně smutný, že takovýmto se to nepodaří a Britnym Spearsovým a jí podobným ano.(31.10.2009)

Srdcari,brecel jsem,nemam slov ... METAL OF METAL !!!!(15.8.2016)

Neuvěřitelně uvěřitelný ale tím pádem i šokující dokument o pravém životě metalové legendy Anvil. Takový bordel, že zrovna oni se nikdy pořádně neprosadili. Taky na Masters of Rock ve Vizovicích (2015) ale právě možná proto zcela svým syrovým a upřímným vystoupením zcela strčili do kapsy vyumělkované kašpary, údajné mega hvězdy jako Powerwolf nebo i naprosto přeceňované Nightwish. Jsem rád, že jsem byl dost blízko u toho a Lipse viděl hezky naživo. Škoda že jsem film neviděl ještě před tím. Asi bych musel zamáčknout i nějakou slzu... Dokument který musí vidět každý kdo chápe co je rock and roll.(3.8.2015)

1 2 3 následující >>