poster

Battlestar Galactica: Plán

 • USA

  Battlestar Galactica: The Plan

 • USA

  Plan, The

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2009, 111 min

 • predators
  ***

  Hodně lacinný seriálový vzhled dává tušit, že tady se moc neinvestovalo. Až na pár vesmírných záběrů a digitálních pohledů na zničené světy tekly všechny peníze bůhví kam. Herecké osazenstvo si kapsy asi taky moc nenamastilo a tak je tedy jedinou slibnou stránkou pointa. Jenže to všechno se klidně mohlo odehrát někde na zemi a se stejným účinkem. Akorát by se "lidi" vyhazovali z oken... :-) Hvězdnou válku jasně vyhrává nový Star Trek... :-) 55%(27.10.2009)

 • HAL
  **

  Je fascinující jaká se z kdysi takřka geniálního seriálu dokázala postupem času stát dementní a nudná fraška. Celý BSG:Plan je víceméně jen nesouvislý výcuc informací o Cylonech žijících mezi lidmi, jakýsi soubor dodatků doplňující "pohled z druhé strany"... ovšem celé je to jen nudný a zbytečný blábol ze kterého se dozvídáme jen že celý Plán je o tom, že Jedničky touží po moci a chtějí zabíjet lidi. Vskutku nečekané, otázku proč vlastně neradno si klást. Díky bohu, že aspoň ten Baltar tu má jen pár svých nepříliš smysluplných výstupů, a že rozebírání pochybných náboženských otázek se až na pár vyjímek omezuje jen na konstatování (sice hned zpochybněné, ale pořád lepší než extatické fanatizování v převážné většině seriálu): "Není žadné Bůh. Božstva jsou odpovědí divochů na otázku, proč večer zapadá slunce". Btw kdo čeká akci a kvalitní triky ať raději prchá někam velmi daleko, obojí tu skoro není a když náhodou je, tak na nesmírně mizerné úrovni. 4/10(23.10.2009)

 • TomStall
  *

  Plán je bohužel velmi nezáživný slepenec, od kterého jsem mylně očekával, že mi podá komplexní informace o světě BSG z druhé strany. Bohužel jsem se dočkal ze tří čtvrtin nezáživné a nudné kompilace starých záběrů a naprosto zbytečných pseudofilosovických dialogů (což byla všeobecně velká slabina BSG). Třikrát jsem to vypnul, třikrát mě přemohla zvědavost, jestli se přeci jen nakonec nedočkám něčeho zásadního. Nestalo se tomu tak. Předpokládám, že zdejší hodnotící nesahají po nižších hodnoceních z nostalgie a vztahu k BSG. Já ze stejných důvodů sahám právě po pouhé jedné hvězdě, neboť se mi nelíbí ta pachuť, kterou mi po celé sáze film bohužel zanechal.(10.11.2009)

 • Bagr_007
  **

  Už když proběhla první informace o tomto projektu, tak jsem nejevil ani známku nadšení a cítil silné rozpaky a zklamání nad tím, že geniální seriál bude po svém ukončení ještě jednou vytáhnut, aby odvyprávěl příběh, který vlastně nikoho nezajímá. A bohužel se mé zlé předtuchy naplnili. Děj vyprávěný ze strany Cylonů je nudný, nedokáže překvapit a neřekne nám vůbec nic co by stálo za skoro dvě hodiny vašeho života. A i když se dočkáme pár nových záběrů z úvodního vyhlazení lidstva, tak nečekejte ani zdaleka tak parádní podívanou jako v Razoru, celá akce je totiž tak nudná a opatřená tak špatnými triky, že si ji užije skutečně málokdo. Asi pětinu filmu zabírají záběry ze seriálu, které působí jako pěst na oko, protože na nich jako na jediných není vidět levnost a zároveň jako by vůbec nepasovali mezi zbytek. Navíc tvůrci nezapomněli ani na nás nevěřící a rozhodli se ve jménu boha vykreslit Jedničky jako zlé ateisty. Smutné.(24.10.2009)

 • klerik

  Len pre skalných fandov. Aj to len pre tých, ktorý majú dobrú pamäť. Ako bonusový materiál dodáva film niektorým pôvodným seriálovým scénam na rozmere, čo je z určitého pohľadu až bravúrne, ale samostatne ide len o zbierku chaotickcých útržkov... Ak nerátame pilot, tak BSG: BRITVA ostáva najlepším filmom z tohto univerza...(5.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace