poster

Battlestar Galactica: Plán

 • USA

  Battlestar Galactica: The Plan

 • USA

  Plan, The

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2009, 111 min

 • JohnCZ
  ****

  Nahlédnutí do prvních dvou sérií z pohledu Cylonů, které v původní sérii ze zřejmých důvodů chybělo. Nic převratného se sice nedozvídáme, ale jako další střípky do skládačky jménem Galactica to funguje skvěle a příznivce seriálu to rozhodně nezklame. Ostatní ale ruce pryč, The Plan je bonbónek pro zaryté fandy seriálu, jako samostatný film to rozhodně nefunguje.(6.8.2013)

 • tom.cube
  ***

  Docela zklamání. Čekal jsem, že The Plan přinese šokující odhalení některých záhad z prvních sérií, komplexnější pohled na cylonské úmysly, půjde více do hloubky... To se mu povedlo opravdu jenom z nepatrné části, spousta věcí je drobně nakousnuta, děj je nevýrazný, nepřekvapivý a celý film působí dost nekompaktním dojmem. Je to škoda, mohlo to dopadnout mnohem lépe, ale co už. The Plan, pokud je brán jako bonusový materiál pro fandy seriálu, je poměrně lehce stravitelný bonbónek, se seriálem samotným se měřit nemůže.(19.12.2009)

 • filmmovier
  **

  Můj poslední večer s Battlestar Galacticou, seriálem, který mě nikdy nechytil tak, jak jsem čekal. Každopádně se všechny čtyři série držel na hezkých 80% (zhruba) a na tenhle seriál, který se měl na počáteční událost seriálu podívat očima Cylonů jsem se dost těšil, ale výsledek byl v rámci seriálu přímo strašlivý. Zápletka o ničem, postavy nezajímavé, většina z nich už ani nic nehraje, nijak mě nebralo, to, co se tam děje a Olmos si taky asi moc nezarežíroval... A to opomíjím to, že by tenhle příběh byl slabý i v rámci seriálu, nejenom jako bonus, podle mě zbytečný. Holt si myslím, že v tomhle filmu je všechno špatně, nic nefunguje jak má. Zase na druhou stranu to mohlo být mnohem horší, takže mi těch 40% přijde jako celkem adekvátní číslo, i když ani neumím pořádně vysvětlit proč, prostě mě to nebavilo. Vysvětlím to tak: Plán je pro BSG něco jako Legenda o Strážcích pro Babylon 5. Problém je v tom, že B5 je mnohem, mnohem kvalitnější, Pokud jde o mě, já se s tímhle filozofickým seriálem rozloučil včera Břitvou.(24.1.2015)

 • honajz
  ***

  Skutečně jsem od tohohle filmu čekal víc. Větší hloubku, větší myšlenku. V seriálu to bylo tak hezky tajuplně zahaleno, mysticky obaleno, tady se jen opakují fráze z několika předposledních dílů a celé to vypadá jak z druhého dílu Vzpoury mozků, jj, toho komiksu, co vycházel v Abíčku. Čekal jsem větší propojenosti, více vysvětlení záhadných věcí na lodi, třeba i vysvětlení role Starbuck nebo průvodců Baltara a Šestek... Nebo jak přežil Baltar útok na Capricu... A tak nějak.. Proč je sem tam nechali Cyloni utéct... No, nekonalo se...(27.10.2009)

 • predators
  ***

  Hodně lacinný seriálový vzhled dává tušit, že tady se moc neinvestovalo. Až na pár vesmírných záběrů a digitálních pohledů na zničené světy tekly všechny peníze bůhví kam. Herecké osazenstvo si kapsy asi taky moc nenamastilo a tak je tedy jedinou slibnou stránkou pointa. Jenže to všechno se klidně mohlo odehrát někde na zemi a se stejným účinkem. Akorát by se "lidi" vyhazovali z oken... :-) Hvězdnou válku jasně vyhrává nový Star Trek... :-) 55%(27.10.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace