Táta za všechny peníze

Tak troška sexi

Komedie

USA, 2008, 89 min

• metal.storm

U nás na škole, keď bola nejaká slečna extrémna piča, tak sme mali tendenciu hovoriť, že keby ju niekto dobre vyjebal, dostala by rozum. V tomto filme by potrebovali vyjebať všetci. Nie len slečny, ale aj otec, aj režisér by to asi potreboval, aby už viacej netočil chujoviny. A ešte jedna vec. Ashley Tisdale v tomto filme neskutočne klesla. To radšej mala zostať pri tých nepodarkoch od Disney.(22.10.2016)

• Sociopath

Prehliadnuteľná kráva s mastnými vlasami a jej kamošky - mužsky vyhlížející krpaňa a teľa s dlhým krkom spoločne bojujú proti perverznému tatkovi Pollakovi, ktorý je rodený voyeur, hoci svoje zvrhlé chúťky halí do cnostného obalu prehnanej starostlivosti o dcéru. No hej a ešte je tam sladký dilino, čo za celý film nevypustil z huby normálnu vetu. Romantika jak vyšitá, ku koncu dokonca koncert tých troch monštier a veľa veľa kktín. Dve zvezdy len zato, že som nezaspal alebo si nevytrhal aj zvyšky pubického ochlpenia.(23.8.2014)

• atmen

Krásná A. Tisdale (především v brýlích) je jediným kladem tohoto filmu. Ten je určen především dívkám ve věku 12 - 13 let a pak všem milovníkům mobilům. Většina komunikace probíhá právě takto a i za většinu zápletek "vděčíme" mobilu. Jako komedie nevtipné, jako prezentace moderní techniky po pár letech k pousmání a tak třeba za pár let budeme tento film chápat jako kritiku mezilidských komunikací, ve které vládne místo osobního kontaktu právě ten mobil....Obavám se, že takto to zamýšleno nebylo . :-)(30.12.2010)

• hellstruck

Koukat se na to dá,když se člověk nudí..ale ten příběh je tak strašně fádní.Celou dobu jsem u toho filmu měla dojem,že jsem to už jednou viděla,přitom ne.Na ošklivou Ashley Tisdale (krásná?skutečně myslíte tu hlavní hrdinku s podivným kuním ksichtem?:-D)se skoro nedá koukat,ona je prostě příšerná (ne)herečka.Ale třináctiletým pipkám,které téhle Disney hvězdičce fandí se to nejspíš líbit bude.(26.3.2011)

• rakovnik

Bezduchá teenagerská klišoidní rádobykomedie o tom, kterak osmnáctiletá holčička dostala mobil, aby jí táta mohl každých 20 minut volat, jestli se učí s kamarádkami, nebo zlobí na párty, v obchodě, či se objímá s klukem. Velikou záhadou mi je, proč někdo považuje (v tomto filmu) Ashley Tisdale za krásku.(28.2.2016)