Reklama

Reklama

Sedmnáctiletá Mandy Gilbertová žije s panovačným otcem Tomem, který ji přehnaně chrání před nástrahami života, a má jen dvě opravdové kamarádky, Alexu a Cayenne. Na střední škole totiž nepatří zrovna k nejoblíbenějším a školní hvězda Lisa Crossová na ni má v čele party patolízalek doslova spadeno a nevynechá jedinou příležitost, jak ji ponížit nebo jí uškodit. Možná i proto, že se Mandy zamilovala do nejpopulárnějšího kluka ve škole, Lisina přítele Drewa Pattersona. Ten si jí celé roky nevšímal, když se však nešťastnou náhodou uhodí do hlavy a spadne do bazénu, Drew ji nejen zachrání, ale dokonce ji pozve na party. Šťastná Mandy souhlasí, její radost však nemá dlouhého trvání. Naštvaný otec jí zatrhne nejen mejdan, ale také telefon, televizi a internet. A tak Mandy nezbývá než s pomocí kamarádek najít způsob, jak se dostat z domu. Záminku společného studia s Mandy sice komplikuje Tomův požadavek mluvit každou půlhodinu pomocí nových videomobilů s Mandy a s Alexinou matkou. I s tak zákeřným požadavkem se dívky dokážou vyrovnat. Když je nejhůř, nezbývá než se pustit do zoufalých věcí, které se nečekaně mohou změnit v překvapivý úspěch. Jenže i ten je Lisa připravena zničit, a stačil by k tomu možná jeden zlomyslný telefonát. (TV Nova)

(více)

Recenze (39)

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Taková naprosto průměrná teenage komedie, s občas docela nereálnými částmi. Ale nebylo to špatný, i když by mě nenapadlo se na to dívat, kdyby tam nehrála Ashley Tisdale. Občas pobaví, tak proč ne, klidně se na to podívám znova. Ashley měla naprosto nádherný šaty na konci. Nic mi nebrání tomu abych se na to podívala znova. 3* ()

Lenny09 

všechny recenze uživatele

Klasická pohádka pro náctileté. Z ošklivého káčátka se stává hezká princezna, která miluje bohatého prince. ale když si ji konečně všimne, je tu tatík, který nechce, aby jeho milovaná dceruška někde blbla s klukama a tak jí dá zaracha a po dceřině lsti, ji neustále volá videomobilem a kontroluje, kde je. No a jak to tak bývá je tu zlá snobka, která jí prince dát nechce a dělá naschvály. Klasika. A jak to skončí? Hádejte... Klasicky přeci, jako každý film pro náctileté. Obehraná písnička. 15% za chytrou dcerunku, která dokáže tatíka obelstít trikama, které bych v reálu opravdu nezkoušela. ()

Reklama

mackyns odpad!

všechny recenze uživatele

Neviem pre koho sa tieto filmy vôbec točia a nikto v akejkoľvek vekovej skupine pri pevnom duševnom zdraví tento alebo jemu podobný film určite vyhladávať nebude, snáď len ak obdobne ako v mojom prípade nechá bežať TV a venuje sa inej činnosti a aj keď mu bude tiecť krv z uší z toho aká je hlavna hrdinka trúba bude lenivý zobrať sa a ísť prepnúť na niečo priatelnejšie, i keď pri súčastnej ponuke v TV by to zrejme nedopadlo o mnoho lepšie. Horšie ako film bol len štýl akým poslovenčili prekladatelia tupé teenegerske výrazy. ()

OG_Swifty odpad!

všechny recenze uživatele

OMG OMG OMG.... obvykle tyhle americký teenage komedie z high school bývají alespoň podprůměrně koukatelný filmy, ale tohle byl fakt mega extrémní shit. Hned úvodní scéna - jakože neoblíbená Mandy (přitom nadprůměrně hezká holka, takže už z principu je to bullshit) jde po chodbě a zlá Líza ji podkopne nohy a okamžitě vytáhne telefon a natočí její zadek a okomentuje ho "babiččiny bombarďáky" a pošle to všem po celý škole a všichni se jí smějou (i když to žádný bombarďáky nejsou, má normální kalhotky / tanga whatever). Pak se do ní ZNIČEHONIC zamiluje školní playboy, kterej dá kopačky svý holce Líze, a pozve jí k sobě na mejdan. Ale postiženej fotr stalkuje svojí dceru a dá jí zaracha a tím to pokazí. No a prostě je to nesmyslná sračka, nikdy jsem neviděl nikoho, kdo by šel vedle sebe a vzájemně si všechno říkali po telefonu!! WTF? ()

Lucisek 

všechny recenze uživatele

Občas naprosto trapné dialogy. Scéna, jak si hrajou na čarodějnice a vyzývají hlavního hrdinu, aby se vrátil k nim, naprosto příšerná. Líbilo se mi, co vymysleli, vždycky když jim volal Mandy otec. To bylo vtipné, hlavně s tím prodavačem. Jinak typická zápletka, kdy se idol zamiluje do obyčejné holky a všichni se jim to snaží překazit, ale nakonec žijí šťastně až do smrti. Film, který se dá shlédnout, ale nic extra od něj nečekejte. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama