Táta za všechny peníze

Tak troška sexi

Komedie

USA, 2008, 89 min

• hellstruck

Koukat se na to dá,když se člověk nudí..ale ten příběh je tak strašně fádní.Celou dobu jsem u toho filmu měla dojem,že jsem to už jednou viděla,přitom ne.Na ošklivou Ashley Tisdale (krásná?skutečně myslíte tu hlavní hrdinku s podivným kuním ksichtem?:-D)se skoro nedá koukat,ona je prostě příšerná (ne)herečka.Ale třináctiletým pipkám,které téhle Disney hvězdičce fandí se to nejspíš líbit bude.(26.3.2011)

• Olík

Stejnotvárná Studio Kamarád jednorázovka ala sestry Olsenovy nebo mladá Lindsay Lohan podle do zblbnutí se opakující šablony "školní chodba-královna-princ-outsider". Vzhledem k tomu, že bytí věkové kategorie hlavních hrdinek lépe vystihuje například srbský Klip (r.2012), zřejmě určeno pro věkovou kategorii 0-10. ps: do Google vyhledávače (obrázky) zadejte "Cindy Busby" (ta zlá královna).........ta holka má fakt talent :D(26.8.2014)

• mackyns

Neviem pre koho sa tieto filmy vôbec točia a nikto v akejkoľvek vekovej skupine pri pevnom duševnom zdraví tento alebo jemu podobný film určite vyhladávať nebude, snáď len ak obdobne ako v mojom prípade nechá bežať TV a venuje sa inej činnosti a aj keď mu bude tiecť krv z uší z toho aká je hlavna hrdinka trúba bude lenivý zobrať sa a ísť prepnúť na niečo priatelnejšie, i keď pri súčastnej ponuke v TV by to zrejme nedopadlo o mnoho lepšie. Horšie ako film bol len štýl akým poslovenčili prekladatelia tupé teenegerske výrazy.(25.6.2013)

• atmen

Krásná A. Tisdale (především v brýlích) je jediným kladem tohoto filmu. Ten je určen především dívkám ve věku 12 - 13 let a pak všem milovníkům mobilům. Většina komunikace probíhá právě takto a i za většinu zápletek "vděčíme" mobilu. Jako komedie nevtipné, jako prezentace moderní techniky po pár letech k pousmání a tak třeba za pár let budeme tento film chápat jako kritiku mezilidských komunikací, ve které vládne místo osobního kontaktu právě ten mobil....Obavám se, že takto to zamýšleno nebylo . :-)(30.12.2010)

• rakovnik

Bezduchá teenagerská klišoidní rádobykomedie o tom, kterak osmnáctiletá holčička dostala mobil, aby jí táta mohl každých 20 minut volat, jestli se učí s kamarádkami, nebo zlobí na párty, v obchodě, či se objímá s klukem. Velikou záhadou mi je, proč někdo považuje (v tomto filmu) Ashley Tisdale za krásku.(28.2.2016)