poster

Fénix

Drama / Sportovní

Československo, 1981, 69 min

 • Martin741
  odpad!

  Scenar asi pisal absolvent pmocnej osobitnej skoly, lebo nieco tak retardovane som este nevidel. Atmosfera ziadna, sportove vykony ziadne, herecke vykony v tomto filme patria do sveta sci-fi, no proste sracka 0 %(31.1.2013)

 • KM Phoenix
  *****

  Podivná hudba, nesmyslné scény a příšerná práce s kamerou. Bizarní prostřihy a haluzoidní postavy. K tomu si vemte nadabovaného Vyskočila a Kodeta co mluví česky a sem tam aby se neřeklo prohodí slovo slovensky. Většinu času divák nemá tušení co se vlastně odehrává, částečně tím, že je to úplný nesmysl a částečně tím, že mu tvůrci opravdu nic neukážou. Takže je vidět pouze směska nesouvislých a nic neříkajících scén se závěrem, který prakticky žádným závěrem není. Výsledkem je nechtěná varianta Piera Paola Pasoliniho v kombinaci s Emirem Kusturicou (za toto přirovnání děkuji bubunovi), zasazená do bezčasé slovenské reality, ovšem bez děje a s naprosto mizernými hereckými výkony. Toto dílo má štěstí v tom, že než vás zabije nuda střídaná se scénami jejichž autoři a protagonisti byly bezesporu psychicky narušení, tak to skončí. Lze tedy říci, že autoři měli aspoň tolik rozumu aby toto martýrium neprotahovali na zabijáckou úroveň.(13.1.2013)

 • anderson
  ***

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 = 23.11.1982 (5.4.2009)(5.4.2009)

 • zette
  odpad!

  Tak na tohle, at se na me nikdo nezlobi, se nejde divat. Film poradne neukaze vubec nic, vztahy ani sportovani. Bez emoci, atmosfery, slaba rezie a herecke vykony. Varuji pred timto " filmem ".(4.7.2011)

 • - Natáčalo sa v Piešťanoch, Prahe, Bratislave a Nymburku. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace