Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• Smok

Najväčšie mínus filmu je to, že ústredná dvojica Jennifer Aniston a Steve Zahn, ktorá evidentne mala film potiahnuť by neutiahla ani káru naloženú železným šrotom do zberných surovín. O nejakej fungujúcej chémii medzi nimi vôbec škoda hovoriť a túto "romantiku" odohrali tak presvedčivo, ako po 40 rokoch manželstva. A ešte si neodpustím podotknúť, že Jennifer ako bruneta je absolútne nevýrazná a tuctová žena, takže jediným pozitívom filmu tak zostal holohlavý a extra drsný Woody Harrelson, čo je ovšem škoda.(23.10.2009)

Překvapení roku? Na tenhle snímek jsem narazil jako na dvd ležérně pohozené v regálu v elektru. Zaujala mě moje oblíbenkyně Anistonova a taktéž jméno jejího filmového partnera.Zahna si hlavně pamatuju v roli pošuků v Pekelné ženské s krásnou Amandou Peet a v ultranudné Sahaře. Proto když jsem se ke snímku dostal nic jsem neočekával, odměnou pro mě byla velmi jemná podívaná s nádechem melancholie. Velmi příjemná romantika, kterou snesou i pánové bez reptání(14.9.2010)

• Pavlínka9

Je to hodně zvláštní film...Pointa je strašně jednoduchá, jelikož ji každý prožíváme každý den, ať chceme či nechceme. Ale je jen na nás, zdali budeme tak zpomalený a zabedněný jako dvě hlavní postavy....Já to tak nemám a proto mi to přišlo dost nudný, nevýrazný, ALE zase právě na druhou stranu dost zajímavý, že tohle jen tak nikdo nenatočí. Sahání na zadek - ok -mělo to své ovoce ;) Jennifer jako puťka s vlasy bez příkrasy, Steve jako týpek, kterého bych se asi po pár minutách jeho snažení zeptala, zda měl někdy ženskou (popravdě jsem čekala, že se ho Sue zeptá).... Prostě ze života, ale s nudou...a tu já ve svém životě nemám..(13.7.2014)

Nemůžu dát méně než za čtyři hvězdičky, protože prostě tři jsou málo. Trošku bizarní příběh, nepravděpodobný, ale Steve Zahn mě dostal svým Mikem a líbila se mi i Jennifer Aniston se svojí mírně upjatou Sue. No a nemůžu nezmínit skvělého Woodyho Harrelsona jako expunka Janga. Prostě tenhle malej nenápadnej film je mi sympatickej.(15.1.2012)

Prvních cca 40 minut je na 5 hvězdiček. Tím důvodem je ústřední dvojice a jejich flustrace, osamělost a následné originální sbližování. Poté přibývají postavy a rádoby zápletka, která film posouvá do klasických schémat, které tenhle film neměl za potřebí. Výsledkem je produkt, který bude pro běžného diváka nudný a pro milovníky civilních příběhů příliš holywoodský. A tak nezbývá si postesknout, škoda, že příběh nebyl napsán jen pro S. Zahna a J. Aniston...(2.1.2010)