poster

Management

 • USA

  Management

 • Slovensko

  Zaskočení láskou

 • Slovensko

  Management

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sona123
  **

  Film je vlastně věrný svému názvu - neosobní, všepojímající, neutrální. Je jak se říká nemastný neslaný. Zajímalo by mě, v jakém stavu byl scénárista, když dělal svoji práci - představuji si, že byl po flámu, se zbytkovým alkoholem v krvi a vypotil, co měl, protože mu hořel termín. A tak je tu love story, do které se povedlo obsadit řadu průměrných herců, kteří znuděně, z povinnosti odehrají svůj part a všichni jsou spokojeni a můžou domů. Slabé, velmi slabé.(24.7.2011)

 • Smok
  **

  Najväčšie mínus filmu je to, že ústredná dvojica Jennifer Aniston a Steve Zahn, ktorá evidentne mala film potiahnuť by neutiahla ani káru naloženú železným šrotom do zberných surovín. O nejakej fungujúcej chémii medzi nimi vôbec škoda hovoriť a túto "romantiku" odohrali tak presvedčivo, ako po 40 rokoch manželstva. A ešte si neodpustím podotknúť, že Jennifer ako bruneta je absolútne nevýrazná a tuctová žena, takže jediným pozitívom filmu tak zostal holohlavý a extra drsný Woody Harrelson, čo je ovšem škoda.(23.10.2009)

 • Tonička
  *

  Málem jsem se na ten film nedodívala, jak mě nebavil. Teď nevěřícně koukám na délku 93 minut, mně se zdálo, že má aspoň 120. Úplně zbytečný počin, scénář jak vycucaný z prstu, variace na téma "kterak chlapec potkal děvče a zamiloval se". Ovšem chlapec už byl muž ve věku kolem 30, ale mentálně tak o 15 let zpátky, což ženské většinou moc nebere (a Sue nebyla výjimkou). Pro mě ztráta času.(2.9.2009)

 • spikey1
  ****

  Překvapení roku? Na tenhle snímek jsem narazil jako na dvd ležérně pohozené v regálu v elektru. Zaujala mě moje oblíbenkyně Anistonova a taktéž jméno jejího filmového partnera.Zahna si hlavně pamatuju v roli pošuků v Pekelné ženské s krásnou Amandou Peet a v ultranudné Sahaře. Proto když jsem se ke snímku dostal nic jsem neočekával, odměnou pro mě byla velmi jemná podívaná s nádechem melancholie. Velmi příjemná romantika, kterou snesou i pánové bez reptání(14.9.2010)

 • atmen
  ***

  Prvních cca 40 minut je na 5 hvězdiček. Tím důvodem je ústřední dvojice a jejich flustrace, osamělost a následné originální sbližování. Poté přibývají postavy a rádoby zápletka, která film posouvá do klasických schémat, které tenhle film neměl za potřebí. Výsledkem je produkt, který bude pro běžného diváka nudný a pro milovníky civilních příběhů příliš holywoodský. A tak nezbývá si postesknout, škoda, že příběh nebyl napsán jen pro S. Zahna a J. Aniston...(2.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace