poster

Management

 • USA

  Management

 • Slovensko

  Zaskočení láskou

 • Slovensko

  Management

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ReaperMan
  odpad!

  když pominu fakt, že hlavní hrdina je archetyp člověka , jakého nemůžu vystát, tak celé poselství filmu o tom, že když budu dostatečně dlouho vlezlý, otravný a místama slizký, nabrnknu si slušnou slečnu, přestože já jsem jsem hrozná nula bydlící u rodičů.Navíc celý film je protkán hromadou kravin a nelogičností, jak by se reálné postavy nezachovali ani v 1 případě z milionu.Prvních cca 30 miunut jsem se musel nejednou hodně přemáhat abych koukal dál a vydržel.Prostě těžký provar.Woody jediný za něco stál z celého filmu.(14.11.2010)

 • Tonička
  *

  Málem jsem se na ten film nedodívala, jak mě nebavil. Teď nevěřícně koukám na délku 93 minut, mně se zdálo, že má aspoň 120. Úplně zbytečný počin, scénář jak vycucaný z prstu, variace na téma "kterak chlapec potkal děvče a zamiloval se". Ovšem chlapec už byl muž ve věku kolem 30, ale mentálně tak o 15 let zpátky, což ženské většinou moc nebere (a Sue nebyla výjimkou). Pro mě ztráta času.(2.9.2009)

 • Streeper
  **

  Ve filmu se prolínají tři hlavní žánry komedie, drama a romantický, v některém filmu to funguje, ale bohužel zrovna v tomhle opravdu ne. Scénář je špatný, ani ne tak dialogy jako příběh samotný, ve kterém se ty žánry opravdu perou, ze začátku to vypadá na komedii, následně romantiku a pak drama. Žádný žánr vysloveně nepřevažuje a to je dle mého názoru špatně. Takže navzdory krásné Jennifer Aniston a milému Steveovi Zahnovi jsem se nudila.(20.11.2016)

 • Olík
  **

  Nevím, ale podle hereckého obsazení - bláznivý Zahn, sexy Aniston jsem čekal typickou, hollywoodskou, romantickou komedii. Příběh manažera rodinného hotelu, hledajícího všemožnými způsoby cestu do srdce jedné ze svých zákaznic připomínal svým příběhem a dialogy spíš nezávislí film. Herci přehrávali (scéna kdy Aniston příjde říct Zahnovi, že je těhotná byla opravdu příliš) a jediným světýlkem ve tmě byla (bohužel pouze několikaminutová) účast Woodyho Harrelsona. Tím největším zklamáním pro mě však byl fakt, že jedné z nejhezčích žen naší planety Jennifer Aniston to vůbec, ale opravdu vůbec (možná záměrně) neslušelo :((23.8.2010)

 • Deftie
  ****

  Dávam štyri. Nevravím, že si to plne tých 90 minút zaslúžilo, ale počas celého filmu som mala ten príjemný pocit, že je to pekné. A keď je niečo pekné, netreba veľa ostatných kladov, či ako? Okrem toho, Jennifer mám rada, Harrelsona som si tiež v minulosti celkom obľúbila a pre mňa dosiaľ neznámy Zahn vyžaroval presne to, čo mal. Príjemné, pekné, ale asi vhodné pre ženské publikum, ak náhodou my dámy nemáme náladu si pozrieť nejaký fajnový krváčik :)(25.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace