Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• ReaperMan

když pominu fakt, že hlavní hrdina je archetyp člověka , jakého nemůžu vystát, tak celé poselství filmu o tom, že když budu dostatečně dlouho vlezlý, otravný a místama slizký, nabrnknu si slušnou slečnu, přestože já jsem jsem hrozná nula bydlící u rodičů.Navíc celý film je protkán hromadou kravin a nelogičností, jak by se reálné postavy nezachovali ani v 1 případě z milionu.Prvních cca 30 miunut jsem se musel nejednou hodně přemáhat abych koukal dál a vydržel.Prostě těžký provar.Woody jediný za něco stál z celého filmu.(14.11.2010)

• Tonička

Málem jsem se na ten film nedodívala, jak mě nebavil. Teď nevěřícně koukám na délku 93 minut, mně se zdálo, že má aspoň 120. Úplně zbytečný počin, scénář jak vycucaný z prstu, variace na téma "kterak chlapec potkal děvče a zamiloval se". Ovšem chlapec už byl muž ve věku kolem 30, ale mentálně tak o 15 let zpátky, což ženské většinou moc nebere (a Sue nebyla výjimkou). Pro mě ztráta času.(2.9.2009)

• Streeper

Ve filmu se prolínají tři hlavní žánry komedie, drama a romantický, v některém filmu to funguje, ale bohužel zrovna v tomhle opravdu ne. Scénář je špatný, ani ne tak dialogy jako příběh samotný, ve kterém se ty žánry opravdu perou, ze začátku to vypadá na komedii, následně romantiku a pak drama. Žádný žánr vysloveně nepřevažuje a to je dle mého názoru špatně. Takže navzdory krásné Jennifer Aniston a milému Steveovi Zahnovi jsem se nudila.(20.11.2016)

• Olík

Nevím, ale podle hereckého obsazení - bláznivý Zahn, sexy Aniston jsem čekal typickou, hollywoodskou, romantickou komedii. Příběh manažera rodinného hotelu, hledajícího všemožnými způsoby cestu do srdce jedné ze svých zákaznic připomínal svým příběhem a dialogy spíš nezávislí film. Herci přehrávali (scéna kdy Aniston příjde říct Zahnovi, že je těhotná byla opravdu příliš) a jediným světýlkem ve tmě byla (bohužel pouze několikaminutová) účast Woodyho Harrelsona. Tím největším zklamáním pro mě však byl fakt, že jedné z nejhezčích žen naší planety Jennifer Aniston to vůbec, ale opravdu vůbec (možná záměrně) neslušelo :((23.8.2010)

Dávam štyri. Nevravím, že si to plne tých 90 minút zaslúžilo, ale počas celého filmu som mala ten príjemný pocit, že je to pekné. A keď je niečo pekné, netreba veľa ostatných kladov, či ako? Okrem toho, Jennifer mám rada, Harrelsona som si tiež v minulosti celkom obľúbila a pre mňa dosiaľ neznámy Zahn vyžaroval presne to, čo mal. Príjemné, pekné, ale asi vhodné pre ženské publikum, ak náhodou my dámy nemáme náladu si pozrieť nejaký fajnový krváčik :)(25.3.2011)