Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Dávam štyri. Nevravím, že si to plne tých 90 minút zaslúžilo, ale počas celého filmu som mala ten príjemný pocit, že je to pekné. A keď je niečo pekné, netreba veľa ostatných kladov, či ako? Okrem toho, Jennifer mám rada, Harrelsona som si tiež v minulosti celkom obľúbila a pre mňa dosiaľ neznámy Zahn vyžaroval presne to, čo mal. Príjemné, pekné, ale asi vhodné pre ženské publikum, ak náhodou my dámy nemáme náladu si pozrieť nejaký fajnový krváčik :)(25.3.2011)

• Smok

Najväčšie mínus filmu je to, že ústredná dvojica Jennifer Aniston a Steve Zahn, ktorá evidentne mala film potiahnuť by neutiahla ani káru naloženú železným šrotom do zberných surovín. O nejakej fungujúcej chémii medzi nimi vôbec škoda hovoriť a túto "romantiku" odohrali tak presvedčivo, ako po 40 rokoch manželstva. A ešte si neodpustím podotknúť, že Jennifer ako bruneta je absolútne nevýrazná a tuctová žena, takže jediným pozitívom filmu tak zostal holohlavý a extra drsný Woody Harrelson, čo je ovšem škoda.(23.10.2009)

• Olík

Nevím, ale podle hereckého obsazení - bláznivý Zahn, sexy Aniston jsem čekal typickou, hollywoodskou, romantickou komedii. Příběh manažera rodinného hotelu, hledajícího všemožnými způsoby cestu do srdce jedné ze svých zákaznic připomínal svým příběhem a dialogy spíš nezávislí film. Herci přehrávali (scéna kdy Aniston příjde říct Zahnovi, že je těhotná byla opravdu příliš) a jediným světýlkem ve tmě byla (bohužel pouze několikaminutová) účast Woodyho Harrelsona. Tím největším zklamáním pro mě však byl fakt, že jedné z nejhezčích žen naší planety Jennifer Aniston to vůbec, ale opravdu vůbec (možná záměrně) neslušelo :((23.8.2010)

Tomuhle já říkám chůze po úzké lávce. Management je totiž příšerné slovo s ještě příšernějším významem a ve spojení s romantickou komedií si tenhle film přímo říká o vystavení vaší televize na Aukru. Zachránit to zřejmě měla Jennifer, ale co s ní tady provedli, to by se snad dalo označit za týrání mých očí. Ještě pár takových filmů a snížím hodnocení průměru na dvě hvězdičky.(7.1.2015)

• sigf07

Typický film pro chvíle, kdy nemáte v dosahu jiné DVD s něčím zejímavějším nebo si prostě chhcete dát na chvíli pohov od všech akčních thrillerů, hororů a přisprostlých komedií. O napětí v tomto případě vůbec nejde, jednak proto, že s něčím takovým scénář ani nepočítá a naopak se snaží navodit sladkobolnou atmosféru okolo příběhu prosťáčka a jeho životní lásky, jednak proto, že Zahn i Anistonová v tomto případě přes veškerou snahu působí strnule a toporně. Dojem trochu napravuje Woody Harrelson v roli expřítele, který však nemůže zachránit všechno, zvlášť když se objevuje snad jen v pěti, šesti scénách. Přesto nebýt jeho a vynikající hudební složky, mohl Management v mých očích skončit daleko hůře. Takto se z něj nakonec vyklubala netradiční, příjemná romantická komedie, která sice spadá do šedivého průměru, ale neurazí.(17.1.2010)