Zaskočení láskou

• Nizozemsko

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• zdenny

Který vůl to zařadil do "komedie"? No, úvod filmu by tomu napovídal. Nebylo to špatné, to balení holky, na kterou normálně mít ani nemůže. Oba s jinými kořeny, oba sociálně někde jinde. Jenže ejhle a tenhleten bezelstný, prostý panáček dokáže nemožné a navíc dokáže nevědomky onu dívku přinutit věřit tomu, že nakonec jsou oba vlastně stejní. Kdyby film zůstal jen v tom městečku, líbilo by se mi to víc. Mělo by to nádech lokálního dramatu. Ale i takhle to zase nebylo úplně nejhorší, ikdyž dost nereálné. Ale o snění filmy jsou. Poučení: Když něčemu opravdu věříš, můžeš sen proměnit ve skutečnost. Ve filmu můžeme být navíc svědky proměny prosťáčka z vidlákova v člověka pevných charakterových a morálních zásad. Steve Zahn se z ne moc sympatického kluka promění v kluka, který je o dost sympatičtější. To bych hodnotil jako výrazné pozitivum. PS: Nevím, co bych dělal s nabídkou Jennifer, ať jí sáhnu na zadek, když ji mám v oblíbených herečkách a v dalším profilu v současných láskách.(24.1.2010)

• ReaperMan

když pominu fakt, že hlavní hrdina je archetyp člověka , jakého nemůžu vystát, tak celé poselství filmu o tom, že když budu dostatečně dlouho vlezlý, otravný a místama slizký, nabrnknu si slušnou slečnu, přestože já jsem jsem hrozná nula bydlící u rodičů.Navíc celý film je protkán hromadou kravin a nelogičností, jak by se reálné postavy nezachovali ani v 1 případě z milionu.Prvních cca 30 miunut jsem se musel nejednou hodně přemáhat abych koukal dál a vydržel.Prostě těžký provar.Woody jediný za něco stál z celého filmu.(14.11.2010)

• Smok

Najväčšie mínus filmu je to, že ústredná dvojica Jennifer Aniston a Steve Zahn, ktorá evidentne mala film potiahnuť by neutiahla ani káru naloženú železným šrotom do zberných surovín. O nejakej fungujúcej chémii medzi nimi vôbec škoda hovoriť a túto "romantiku" odohrali tak presvedčivo, ako po 40 rokoch manželstva. A ešte si neodpustím podotknúť, že Jennifer ako bruneta je absolútne nevýrazná a tuctová žena, takže jediným pozitívom filmu tak zostal holohlavý a extra drsný Woody Harrelson, čo je ovšem škoda.(23.10.2009)

Vůbec se nejedná o tak špatný film jak by mohlo zdejší hodnocení napovídat. Vcelku příjemný romantický příběh, kde jsem nepokrytě fandil Stevu Zahnovi, aby došlo k naplnění jeho snů. Jennifer zde i přes svou studenost působí neodolatelně. Myslím že se jedná o jeden z jejich lepších filmů. Komediální rovinu jsem nenašel. Bohužel perfektní začátek pokazí závěrečná půlhodinka. 55%(18.12.2010)

• DavidS.

Žena, která by si začala aférku s Mikem z motelu, by musela být opravdu zoufalá...Hrdina romantické komedie může být nekňuba, hajzlík, smolař, playboy i mnoho dalšího, ale rozhodně by neměl vyvolat pocit, že stačí krůček a divák bude mít před sebou dalšího Batese a pokračování Psycha, protože způsob, kterým Mike toká, by mu vynesl maximálně soudní zákaz přiblížení se k jeho vysněnému objektu...Ve všech směrech disfunkční záležitost!(6.10.2009)