Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• sona123

Film je vlastně věrný svému názvu - neosobní, všepojímající, neutrální. Je jak se říká nemastný neslaný. Zajímalo by mě, v jakém stavu byl scénárista, když dělal svoji práci - představuji si, že byl po flámu, se zbytkovým alkoholem v krvi a vypotil, co měl, protože mu hořel termín. A tak je tu love story, do které se povedlo obsadit řadu průměrných herců, kteří znuděně, z povinnosti odehrají svůj part a všichni jsou spokojeni a můžou domů. Slabé, velmi slabé.(24.7.2011)

• Smok

Najväčšie mínus filmu je to, že ústredná dvojica Jennifer Aniston a Steve Zahn, ktorá evidentne mala film potiahnuť by neutiahla ani káru naloženú železným šrotom do zberných surovín. O nejakej fungujúcej chémii medzi nimi vôbec škoda hovoriť a túto "romantiku" odohrali tak presvedčivo, ako po 40 rokoch manželstva. A ešte si neodpustím podotknúť, že Jennifer ako bruneta je absolútne nevýrazná a tuctová žena, takže jediným pozitívom filmu tak zostal holohlavý a extra drsný Woody Harrelson, čo je ovšem škoda.(23.10.2009)

• Tonička

Málem jsem se na ten film nedodívala, jak mě nebavil. Teď nevěřícně koukám na délku 93 minut, mně se zdálo, že má aspoň 120. Úplně zbytečný počin, scénář jak vycucaný z prstu, variace na téma "kterak chlapec potkal děvče a zamiloval se". Ovšem chlapec už byl muž ve věku kolem 30, ale mentálně tak o 15 let zpátky, což ženské většinou moc nebere (a Sue nebyla výjimkou). Pro mě ztráta času.(2.9.2009)

Překvapení roku? Na tenhle snímek jsem narazil jako na dvd ležérně pohozené v regálu v elektru. Zaujala mě moje oblíbenkyně Anistonova a taktéž jméno jejího filmového partnera.Zahna si hlavně pamatuju v roli pošuků v Pekelné ženské s krásnou Amandou Peet a v ultranudné Sahaře. Proto když jsem se ke snímku dostal nic jsem neočekával, odměnou pro mě byla velmi jemná podívaná s nádechem melancholie. Velmi příjemná romantika, kterou snesou i pánové bez reptání(14.9.2010)

Prvních cca 40 minut je na 5 hvězdiček. Tím důvodem je ústřední dvojice a jejich flustrace, osamělost a následné originální sbližování. Poté přibývají postavy a rádoby zápletka, která film posouvá do klasických schémat, které tenhle film neměl za potřebí. Výsledkem je produkt, který bude pro běžného diváka nudný a pro milovníky civilních příběhů příliš holywoodský. A tak nezbývá si postesknout, škoda, že příběh nebyl napsán jen pro S. Zahna a J. Aniston...(2.1.2010)