Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Příjemný průměrný filmek, který pohladí, ale nijak zvlášť neosloví. Každopádně neurazí. Stephen Belber připravil vyloženě odpočinkovou podívanou plynoucí v relativně vtipné atmosféře a s výbornou hudbou. Nic víc, nic míň. Je jasné, že za pár dní na Management úplně zapomenu, ale takových je tady spousta, a to o hodně horších.(4.11.2009)

"Musím uznat, že tvé ponoření do povinností kráječe mrkve a vrchního zametače bylo naprosté a dokonalé." Pokud přitažlivá žena nechá plachého muže sáhnout na své pozadí, tak se nemůže divit, když zmatený týpek nakonec přijme důležité funkce v buddhistickém klášteře. Ono to asi ani nemůže dopadnout jinak, když je ve hře také namachrovaný jogurtový baron se svými hafany, ale tohle je pohádka a v těch to jinak dopadnout může. A trocha pozitivity, i když nepříliš zábavné, tenhle svět rozhodně nezabije.(3.12.2015)

Zaprášený film nahoře v šuplíku. Někdo se tu vyřádil na Jennifer Aniston, protože tohle je snad první film, kde nebyla krásná a sexy. Trošku podivná atmosféra, trošku divný chlápek, ale nějaký smysl to přece jen dávalo..možná více reálné než většina komedií dnešní doby. Myslím, že průměrné hodnocení je pro tento film přesné.(2.11.2010)

Vůbec se nejedná o tak špatný film jak by mohlo zdejší hodnocení napovídat. Vcelku příjemný romantický příběh, kde jsem nepokrytě fandil Stevu Zahnovi, aby došlo k naplnění jeho snů. Jennifer zde i přes svou studenost působí neodolatelně. Myslím že se jedná o jeden z jejich lepších filmů. Komediální rovinu jsem nenašel. Bohužel perfektní začátek pokazí závěrečná půlhodinka. 55%(18.12.2010)

Milý a nenápadný film o obyčejných věcech v životě, jehož kouzlo spočívá především v několika povedených scénách, jako když si např. Mike strká část popela své mrtvé matky do kapsy u saka. Steve Zahn mi poprvé v životě nelezl na nervy a fandila jsem mu z celého srdce. Pro někoho pravděpodobně velká nuda, pro mě příjemné pohlazení po duši.(1.12.2010)