Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• artas

Spočiatku to bola nuda, dva krát som sa uškrnul. Potom ale od polovice filmu to už začínala byť veľká nuda, ale záver, ten bol dramatický, nuda sa zmenila na nudu so šťastným koncom. Chlapi, toto púšťajte svojim polovičkám, keď už majú dosť krvákov a akčných filmov, ale vy si radšej pripravte sudoku, alebo niečo s čím si budete krátiť čas.(9.11.2009)

Tomuhle já říkám chůze po úzké lávce. Management je totiž příšerné slovo s ještě příšernějším významem a ve spojení s romantickou komedií si tenhle film přímo říká o vystavení vaší televize na Aukru. Zachránit to zřejmě měla Jennifer, ale co s ní tady provedli, to by se snad dalo označit za týrání mých očí. Ještě pár takových filmů a snížím hodnocení průměru na dvě hvězdičky.(7.1.2015)

Láska na první pohled na 3 dny, on poté jede za ní přes půlku USA na 2dny aby mohl jet zpět, ona za ním na 1 den. Pořád nic jistého. On za ní padákem do bazénu rozstřílen kuličkovým samopalem. Ona volí bohatství místo něho. On jede zpět. Ona k matce. on za ní. Happy End (končí tak, jak začal). Mezi tím si řeší chlapík majetkové záležitosti s břemenem v podobě motelu. Odejít či zůstat ? Vtipný byl asi jen ten pád do bazénu, jinak je to takové lehce záživné akorát na 3*. Také to naráží na humanoidní témata rodiny, bezdomovců (obliba zeleniny:-)), kouření není cool, recyklace, vztah k přívěšku, a další lidské ptákovinky.(21.8.2009)

• DavidS.

Žena, která by si začala aférku s Mikem z motelu, by musela být opravdu zoufalá...Hrdina romantické komedie může být nekňuba, hajzlík, smolař, playboy i mnoho dalšího, ale rozhodně by neměl vyvolat pocit, že stačí krůček a divák bude mít před sebou dalšího Batese a pokračování Psycha, protože způsob, kterým Mike toká, by mu vynesl maximálně soudní zákaz přiblížení se k jeho vysněnému objektu...Ve všech směrech disfunkční záležitost!(6.10.2009)

• Olík

Nevím, ale podle hereckého obsazení - bláznivý Zahn, sexy Aniston jsem čekal typickou, hollywoodskou, romantickou komedii. Příběh manažera rodinného hotelu, hledajícího všemožnými způsoby cestu do srdce jedné ze svých zákaznic připomínal svým příběhem a dialogy spíš nezávislí film. Herci přehrávali (scéna kdy Aniston příjde říct Zahnovi, že je těhotná byla opravdu příliš) a jediným světýlkem ve tmě byla (bohužel pouze několikaminutová) účast Woodyho Harrelsona. Tím největším zklamáním pro mě však byl fakt, že jedné z nejhezčích žen naší planety Jennifer Aniston to vůbec, ale opravdu vůbec (možná záměrně) neslušelo :((23.8.2010)