Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Láska na první pohled na 3 dny, on poté jede za ní přes půlku USA na 2dny aby mohl jet zpět, ona za ním na 1 den. Pořád nic jistého. On za ní padákem do bazénu rozstřílen kuličkovým samopalem. Ona volí bohatství místo něho. On jede zpět. Ona k matce. on za ní. Happy End (končí tak, jak začal). Mezi tím si řeší chlapík majetkové záležitosti s břemenem v podobě motelu. Odejít či zůstat ? Vtipný byl asi jen ten pád do bazénu, jinak je to takové lehce záživné akorát na 3*. Také to naráží na humanoidní témata rodiny, bezdomovců (obliba zeleniny:-)), kouření není cool, recyklace, vztah k přívěšku, a další lidské ptákovinky.(21.8.2009)

Nechci se opakovat, když vychvaluji herecké kvality a tělesné proporce krásné Anistonky, ale jak vidím skoro v každém filmu, ví o tom a sakra dobře i samotní tvůrci, kteří s ní točí. Steve se na čerstvě vyoranou myš hodil zrovna tak, ten naivní kukuč dítěte neměl chybu. Normálně za 2, ale díky dojemnému závěru "dospění" na obou stranách bojiště, musím volky nevolky zvednout na 3.(26.1.2015)

• DavidS.

Žena, která by si začala aférku s Mikem z motelu, by musela být opravdu zoufalá...Hrdina romantické komedie může být nekňuba, hajzlík, smolař, playboy i mnoho dalšího, ale rozhodně by neměl vyvolat pocit, že stačí krůček a divák bude mít před sebou dalšího Batese a pokračování Psycha, protože způsob, kterým Mike toká, by mu vynesl maximálně soudní zákaz přiblížení se k jeho vysněnému objektu...Ve všech směrech disfunkční záležitost!(6.10.2009)

• ReaperMan

když pominu fakt, že hlavní hrdina je archetyp člověka , jakého nemůžu vystát, tak celé poselství filmu o tom, že když budu dostatečně dlouho vlezlý, otravný a místama slizký, nabrnknu si slušnou slečnu, přestože já jsem jsem hrozná nula bydlící u rodičů.Navíc celý film je protkán hromadou kravin a nelogičností, jak by se reálné postavy nezachovali ani v 1 případě z milionu.Prvních cca 30 miunut jsem se musel nejednou hodně přemáhat abych koukal dál a vydržel.Prostě těžký provar.Woody jediný za něco stál z celého filmu.(14.11.2010)

"Musím uznat, že tvé ponoření do povinností kráječe mrkve a vrchního zametače bylo naprosté a dokonalé." Pokud přitažlivá žena nechá plachého muže sáhnout na své pozadí, tak se nemůže divit, když zmatený týpek nakonec přijme důležité funkce v buddhistickém klášteře. Ono to asi ani nemůže dopadnout jinak, když je ve hře také namachrovaný jogurtový baron se svými hafany, ale tohle je pohádka a v těch to jinak dopadnout může. A trocha pozitivity, i když nepříliš zábavné, tenhle svět rozhodně nezabije.(3.12.2015)