poster

Jízda do pekel 2

 • USA

  Joy Ride: Dead Ahead

 • Slovensko

  Pekelná jazda 2

Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2008, 87 min

 • -dRaGoN-
  ***

  Ano, byla by škoda nevyužít jmenovku velmi slušného prvního dílu a tak jsme se po sedmi letech dočkali na DVD. Jak to dopadlo? Ačkoliv jde o šablonu, z které přímočarost lpí na první pohled a která ve výsledku ničím nepřekvapí (zároveň však ani neurazí) jde o sledovatelný samostatný film, který má obzvlášt v druhé půlce šmrnc a atmosféru. Ve výsledku jsem víceméně spokojen, a případný další díl? Proč ne...70%(7.10.2008)

 • Hadža
  ***

  Po celkem zdarile jednicce prichazi trochu nastavovana,ale stale pozivatelna kase!Opravdu ,rozcilit Ruastyho Naila se nevyplaci a to brzo pochopi i mladez cestujici za vzrusenim do Vegas!Te se jim nakonec dostane vrchovate,zvlast Rustyho hra v kostky je vazne napinava,skoda jen, ze nebylo tech hodu vic!Trosku me zklamalo herecke obsazeni,protoze mi herci,predevsim hlavni hrdinka, prisli dosti nesympaticti!(30.12.2008)

 • Phobia
  **

  Čtyři lidé mladých let * vyjeli si na výlet. * Údržbu auta neznali, * v prdeli viset zůstali. * Našli však v prdeli dům * a co mi nejde na rozum, * vykrást se barák rozhodli, * vědět co přijde, tak by se na to vybodli. * Majitel se vrátil domů z roboty, * jal se stíhat mladistvé kokoty, * krví svou měla mládež * zaplatit tu sprostou krádež! * Kamión pod zadkem veliký, * snadno dohonil hajzlíky. * Řidič začal mučit smrady, * prst ufiknul tam i tady. * Zkrvavení kluci brečí, * zmalované holky ječí, * řidiči to není dost, * zlomiti chce další kost, * klukovi rozrazit hlavičku, * z holky udělat placičku. * Bohužel tyran podcenil * hormonů mladých příliv sil. * Typicky všechno skončilo, * na hovno se to točilo, * dívat se na to dalo, * to je však poněkud málo. 45%(13.2.2013)

 • demented
  ***

  Zatiaľ čo jednotka bola pri trochu dobrej vôle prinajmenšom uveriteľná, Dead Ahead je maximálne pritiahnutá za vlasy - či už je to naozaj divné chovanie hlavných hrdinov alebo teleportácia truckera (ku koncu sa pre zmenu už teleportujú všetci :) ) plus úplný záver si tvorcovia tiež mohli odpustiť. Na prvý diel sa nechytá, ale stále je to slušná zábava.(21.1.2009)

 • Viktooorka
  **

  !!!VAROVÁNÍ!!! komentář se stává spoilerem!!! pokud nechceš vědět něco, co by ti zkazilo film, dále nečti!! je tu zase ta ohraná písnička.. mladí lidé.. jedou do nějakého města (tady do Vegas) a co se nestane?? rozbije se auto.. tentokrát vinnou holky, která nemá ani páru, že by se měl kontrolovat olej a co víc.. dokonce ho doplňovat ;) motor kaput :) tak jdou pouští hledat záchranu.. narazí na opuštěný dům, kde hodně dlouho nikdo nebyl.. ale ve stodole je auto, v docela zachovaným stavu i s klíčky.. no dobrá beru.. a tím to všechno začalo.. ten dům a auto patří no komu asi?? :-D když vezmu stranou tenhle nepravděpodobný a nudný začátek.. tak prostředek filmu byl zajímavější... styl mučení a úkoly co po nich chtěl.. to už bylo nápaditější.. ale opět.. dost drastický.. proč sakra ve všech filmek fikají prsty?? a vrchol mýho blaha nastal až, když hráli hru.. takovýhle kosty bych nepřála nikomu.. za tenhle nápad... neřadím film do odpadu ;) ale co čert nechtěl.. konec mě zklamal.. BOŽE.. jak se to lidi snažíte přežít.. když už jednou máte převahu a vraždící monstrum leží na zemi.. vy držíte lopatu.. a mlátíte do něho... i když jsi ženská.. tak snad máš nějakou sílu a pud sebezáchovy... pár ranami ho nevyřadíš ze hry... já bych do něj mlátila hlava nehlava.. a dokud bych neviděla hodně krve nepřestala bych.. a jak je to u těhle zabijáků jasný.. ty jentak neumírají... v tu chvíli bych snad použila lopatu jako rýč a s jeho hlavou bych si zahrála fotbal :-D jsem nechutná já vím.. ale tak by ty filmy aspoň byli zajímavý... a úplnej konec všech konců.. to už radši nebudu komentovat... horší konec bych snad nevymyslela ani já ;) sečteno podtrženo... film je slabší podpůměr.. no.. tak jsem napsala co jsem chtěla.. a teď můžu v klidu spát :)(27.4.2009)

 • Nick Zano

 • - Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii ve městech Cache Creek a Kamloop a v kanadském Vancouveru. (Terva)

 • - Přestože tomu snímek nenasvědčuje, poušť byla ve skutečnosti studená a celý štáb musel pracovat v mokru a zimě. (camper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace