Jízda do pekel 2

Joy Ride: Dead Ahead

Pekelná jazda 2

Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2008, 87 min

Ano, byla by škoda nevyužít jmenovku velmi slušného prvního dílu a tak jsme se po sedmi letech dočkali na DVD. Jak to dopadlo? Ačkoliv jde o šablonu, z které přímočarost lpí na první pohled a která ve výsledku ničím nepřekvapí (zároveň však ani neurazí) jde o sledovatelný samostatný film, který má obzvlášt v druhé půlce šmrnc a atmosféru. Ve výsledku jsem víceméně spokojen, a případný další díl? Proč ne...70%(7.10.2008)

Po celkem zdarile jednicce prichazi trochu nastavovana,ale stale pozivatelna kase!Opravdu ,rozcilit Ruastyho Naila se nevyplaci a to brzo pochopi i mladez cestujici za vzrusenim do Vegas!Te se jim nakonec dostane vrchovate,zvlast Rustyho hra v kostky je vazne napinava,skoda jen, ze nebylo tech hodu vic!Trosku me zklamalo herecke obsazeni,protoze mi herci,predevsim hlavni hrdinka, prisli dosti nesympaticti!(30.12.2008)

• Phobia

Čtyři lidé mladých let * vyjeli si na výlet. * Údržbu auta neznali, * v prdeli viset zůstali. * Našli však v prdeli dům * a co mi nejde na rozum, * vykrást se barák rozhodli, * vědět co přijde, tak by se na to vybodli. * Majitel se vrátil domů z roboty, * jal se stíhat mladistvé kokoty, * krví svou měla mládež * zaplatit tu sprostou krádež! * Kamión pod zadkem veliký, * snadno dohonil hajzlíky. * Řidič začal mučit smrady, * prst ufiknul tam i tady. * Zkrvavení kluci brečí, * zmalované holky ječí, * řidiči to není dost, * zlomiti chce další kost, * klukovi rozrazit hlavičku, * z holky udělat placičku. * Bohužel tyran podcenil * hormonů mladých příliv sil. * Typicky všechno skončilo, * na hovno se to točilo, * dívat se na to dalo, * to je však poněkud málo. 45%(13.2.2013)

Zatiaľ čo jednotka bola pri trochu dobrej vôle prinajmenšom uveriteľná, Dead Ahead je maximálne pritiahnutá za vlasy - či už je to naozaj divné chovanie hlavných hrdinov alebo teleportácia truckera (ku koncu sa pre zmenu už teleportujú všetci :) ) plus úplný záver si tvorcovia tiež mohli odpustiť. Na prvý diel sa nechytá, ale stále je to slušná zábava.(21.1.2009)

• Viktooorka

!!!VAROVÁNÍ!!! komentář se stává spoilerem!!! pokud nechceš vědět něco, co by ti zkazilo film, dále nečti!! je tu zase ta ohraná písnička.. mladí lidé.. jedou do nějakého města (tady do Vegas) a co se nestane?? rozbije se auto.. tentokrát vinnou holky, která nemá ani páru, že by se měl kontrolovat olej a co víc.. dokonce ho doplňovat ;) motor kaput :) tak jdou pouští hledat záchranu.. narazí na opuštěný dům, kde hodně dlouho nikdo nebyl.. ale ve stodole je auto, v docela zachovaným stavu i s klíčky.. no dobrá beru.. a tím to všechno začalo.. ten dům a auto patří no komu asi?? :-D když vezmu stranou tenhle nepravděpodobný a nudný začátek.. tak prostředek filmu byl zajímavější... styl mučení a úkoly co po nich chtěl.. to už bylo nápaditější.. ale opět.. dost drastický.. proč sakra ve všech filmek fikají prsty?? a vrchol mýho blaha nastal až, když hráli hru.. takovýhle kosty bych nepřála nikomu.. za tenhle nápad... neřadím film do odpadu ;) ale co čert nechtěl.. konec mě zklamal.. BOŽE.. jak se to lidi snažíte přežít.. když už jednou máte převahu a vraždící monstrum leží na zemi.. vy držíte lopatu.. a mlátíte do něho... i když jsi ženská.. tak snad máš nějakou sílu a pud sebezáchovy... pár ranami ho nevyřadíš ze hry... já bych do něj mlátila hlava nehlava.. a dokud bych neviděla hodně krve nepřestala bych.. a jak je to u těhle zabijáků jasný.. ty jentak neumírají... v tu chvíli bych snad použila lopatu jako rýč a s jeho hlavou bych si zahrála fotbal :-D jsem nechutná já vím.. ale tak by ty filmy aspoň byli zajímavý... a úplnej konec všech konců.. to už radši nebudu komentovat... horší konec bych snad nevymyslela ani já ;) sečteno podtrženo... film je slabší podpůměr.. no.. tak jsem napsala co jsem chtěla.. a teď můžu v klidu spát :)(27.4.2009)

• Nick Zano

• - Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii ve městech Cache Creek a Kamloop a v kanadském Vancouveru. (Terva)

• - Přestože tomu snímek nenasvědčuje, poušť byla ve skutečnosti studená a celý štáb musel pracovat v mokru a zimě. (camper)