poster

Jízda do pekel 2

 • USA

  Joy Ride: Dead Ahead

 • Slovensko

  Pekelná jazda 2

Krimi / Thriller

USA / Kanada, 2008, 87 min

 • DjMetal
  ***

  Celkom v pohode film,az na ten retardovany koniec.....esteze to je film, lebo v realite by to bolo asi perpetum mobile...nejaka blondinka dokaze nastartovat Truck a este aj s nim ist?? alebo take zihadlo co mali a on ich na tom kamione bural...boze na co myslel Louis Morneau, ked to tocil?? asi na tu zensku na zaciatku, co sa podobala na chlapa, alebo na toho buzika falosne EMO.a este k tomu prezil ten pad,vybuch,horenie. toto vazeni bude asi druhy FREDDY KRUGER.(8.2.2009)

 • darkrobyk
  **

  Tak jistě, s jedničkou opravdu srovnávat nelze, byť oba filmy spojuje postava magorského řidiče kamionu, co si rád hraje. Kde jednička sázela na napětí, tam dvojka nasadila krev. Nic proti tomu, kdyby tvůrci rozpoutali velkolepý gorefest. Jenže jedna trubka vražená do hlavy krvavé jaro nepřivolá. Většina násilných scén končí mimo kameru (spíše asi kvůli trikové náročnosti, než cenzuře), a tak zůstává nevyvážený příběh čtveřice mladých lidí, co mají v patách šílence. Jestliže jednička svlékala mladé muže, pak dvojka opakuje podobnou scénu s blondýnou, ale...ale je to vskutku mizerný striptýz. A pravdu dí kamioňák, když ji počastuje slovy: ,,Stejně seš plochá!" Snad nejhůře dopadla hra v kostky - takový potenciál, a tak malá fantazie tvůrců. Na co chce režisér diváky nalákat, když hlavní postavy se chovají jako hovada, gore je mizerné, nahota prachbídná, strašidelná atmosféra ani omylem a divák by v závěru uvítal kompletní vyvraždění všech? Úplná nuda to však nebyla, tudíž nějakou tu hvězdku sem nasypu. Hm, asi jen dvě...(9.6.2014)

 • cskomando
  ****

  Vrahové jsou prostě nesmrtelní. :D Nakonec může být člověk stejně zklamaný! Nasáklé krví to opravdu moc nebylo, podle mě slabota než v jiných zombie ''trhácích'' ( zdali se to tak dá nazvat). Dá se říct, že občas to stupiditou a naivitou herců jenom vřískalo...'' musíme dělat co řekne jinak ho zabije''.. a tímto stylem dostane nakonec stejně všechny :D Občas sem se zasmál, oproti jedničce to bylo slabší v ději, ale co se týče té brutality tak zde se jí člověk dohledá víc než v předchozím díle.(7.7.2011)

 • Tommassi3
  **

  "A nesnaž se dělat chytrýho !!" ;) Velmi výstižné, zejména tedy co se týká reflexe směrem k tvůrcům tohoto, když už nic tak alespoň dynamického, sequelu s několika málo velmi výživnými gore efekty, která však měla přijít rozhodně ještě před jeho natočením..;) Tentokrát horormaker a béčkař Louis Morneau opravdu zklamal, když spoustu kvalitních nápadů s hracími kostkami v čele buď nechává bez pointy jen tak vyšumět nebo zbaběle střihá, střihá a uhýbá s kamerou..(9.1.2015)

 • MM_Ramone
  **

  Prvú časť filmu "Joy Ride" natočil v roku 2001 režisér John Dahl. Bol to hodne podarený road movie slasher horrorový thriller s napínavou atmosférou. Dal som mu tri hviezdičky. O sedem rokov neskôr, v roku 2007, sa chopil pokračovania režisér Louis Morneau. Jeho "Joy Ride: Dead Ahead" ma už tak moc nebavil. Nehovorím, že to bolo úplne špatné, šialený sadistický vraždiaci vodič kamionu bol fajn, ale tento krát tomu viac ako dve hviezdičky nedám. "Pekelná jazda 2" **(24.12.2017)

 • - Přestože tomu snímek nenasvědčuje, poušť byla ve skutečnosti studená a celý štáb musel pracovat v mokru a zimě. (camper)

 • - Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii ve městech Cache Creek a Kamloop a v kanadském Vancouveru. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace