Reklama

Reklama

Jízda do pekel 2

  • USA Joy Ride: Dead Ahead (více)
všechny plakáty

Připoutejte se a připravte se na divoké, necenzurované pokračování nervy drásajícího kasovního trháku Joy Ride! S “dvojitou porcí napětí a akce oproti originálu” posouvá Joy Ride 2: Dead Ahead “hrůzu na silnici na zcela novou úroveň!” (DreadCentral.com) Když se čtyři přátelé vydávají do Las Vegas za zábavou a trochou levného vzrušení, nemají ani tušení, že na ně místo toho čeká hrůza, utrpení a ryzí strach nasáklý krví! Když se jim uprostřed pustiny porouchá auto, přátelé chtějí co nejdříve nalézt cestu zpět do civilizace. Ale jejich plány brzy neujdou pozornosti nebezpečného řidiče kamionu jménem Rusty Nail. Tohle vraždící a pomstychtivé monstrum, které je ovládáno neukojitelnou touhou po mrzačení a způsobování bolesti, je odhodláno od každého z nich vybrat krutou daň… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (103)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Tak jistě, s jedničkou opravdu srovnávat nelze, byť oba filmy spojuje postava magorského řidiče kamionu, co si rád hraje. Kde jednička sázela na napětí, tam dvojka nasadila krev. Nic proti tomu, kdyby tvůrci rozpoutali velkolepý gorefest. Jenže jedna trubka vražená do hlavy krvavé jaro nepřivolá. Většina násilných scén končí mimo kameru (spíše asi kvůli trikové náročnosti, než cenzuře), a tak zůstává nevyvážený příběh čtveřice mladých lidí, co mají v patách šílence. Jestliže jednička svlékala mladé muže, pak dvojka opakuje podobnou scénu s blondýnou, ale...ale je to vskutku mizerný striptýz. A pravdu dí kamioňák, když ji počastuje slovy: ,,Stejně seš plochá!" Snad nejhůře dopadla hra v kostky - takový potenciál, a tak malá fantazie tvůrců. Na co chce režisér diváky nalákat, když hlavní postavy se chovají jako hovada, gore je mizerné, nahota prachbídná, strašidelná atmosféra ani omylem a divák by v závěru uvítal kompletní vyvraždění všech? Úplná nuda to však nebyla, tudíž nějakou tu hvězdku sem nasypu. Hm, asi jen dvě... ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Prvú časť filmu "Joy Ride" natočil v roku 2001 režisér John Dahl. Bol to hodne podarený road movie slasher horrorový thriller s napínavou atmosférou. Dal som mu tri hviezdičky. O sedem rokov neskôr, v roku 2007, sa chopil pokračovania režisér Louis Morneau. Jeho "Joy Ride: Dead Ahead" ma už tak moc nebavil. Nehovorím, že to bolo úplne špatné, šialený sadistický vraždiaci vodič kamionu bol fajn, ale tento krát tomu viac ako dve hviezdičky nedám. "Pekelná jazda 2" ** ()

Reklama

Phobia 

všechny recenze uživatele

Čtyři lidé mladých let * vyjeli si na výlet. * Údržbu auta neznali, * v prdeli viset zůstali. * Našli však v prdeli dům * a co mi nejde na rozum, * vykrást se barák rozhodli, * vědět co přijde, tak by se na to vybodli. * Majitel se vrátil domů z roboty, * jal se stíhat mladistvé kokoty, * krví svou měla mládež * zaplatit tu sprostou krádež! * Kamión pod zadkem veliký, * snadno dohonil hajzlíky. * Řidič začal mučit smrady, * prst ufiknul tam i tady. * Zkrvavení kluci brečí, * zmalované holky ječí, * řidiči to není dost, * zlomiti chce další kost, * klukovi rozrazit hlavičku, * z holky udělat placičku. * Bohužel tyran podcenil * hormonů mladých příliv sil. * Typicky všechno skončilo, * na hovno se to točilo, * dívat se na to dalo, * to je však poněkud málo. 45% ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

!!!VAROVÁNÍ!!! komentář se stává spoilerem!!! pokud nechceš vědět něco, co by ti zkazilo film, dále nečti!! je tu zase ta ohraná písnička.. mladí lidé.. jedou do nějakého města (tady do Vegas) a co se nestane?? rozbije se auto.. tentokrát vinnou holky, která nemá ani páru, že by se měl kontrolovat olej a co víc.. dokonce ho doplňovat ;) motor kaput :) tak jdou pouští hledat záchranu.. narazí na opuštěný dům, kde hodně dlouho nikdo nebyl.. ale ve stodole je auto, v docela zachovaným stavu i s klíčky.. no dobrá beru.. a tím to všechno začalo.. ten dům a auto patří no komu asi?? :-D když vezmu stranou tenhle nepravděpodobný a nudný začátek.. tak prostředek filmu byl zajímavější... styl mučení a úkoly co po nich chtěl.. to už bylo nápaditější.. ale opět.. dost drastický.. proč sakra ve všech filmek fikají prsty?? a vrchol mýho blaha nastal až, když hráli hru.. takovýhle kosty bych nepřála nikomu.. za tenhle nápad... neřadím film do odpadu ;) ale co čert nechtěl.. konec mě zklamal.. BOŽE.. jak se to lidi snažíte přežít.. když už jednou máte převahu a vraždící monstrum leží na zemi.. vy držíte lopatu.. a mlátíte do něho... i když jsi ženská.. tak snad máš nějakou sílu a pud sebezáchovy... pár ranami ho nevyřadíš ze hry... já bych do něj mlátila hlava nehlava.. a dokud bych neviděla hodně krve nepřestala bych.. a jak je to u těhle zabijáků jasný.. ty jentak neumírají... v tu chvíli bych snad použila lopatu jako rýč a s jeho hlavou bych si zahrála fotbal :-D jsem nechutná já vím.. ale tak by ty filmy aspoň byli zajímavý... a úplnej konec všech konců.. to už radši nebudu komentovat... horší konec bych snad nevymyslela ani já ;) sečteno podtrženo... film je slabší podpůměr.. no.. tak jsem napsala co jsem chtěla.. a teď můžu v klidu spát :) ()

Hrabka 

všechny recenze uživatele

Nebylo to nějaké hrozné, to rozhodně ne. Ani to nebylo o moc horší než jednička. Poměrně solidní thriller s dobrou atmosférou a herci, kteří si odehráli to co měli. Některé scény jsou hodně dobré, např. Kostky. Co ale těžko dokážu rozdýchat je ten stupidní konec. Co to jako mělo být? Takových pitomostí v tak krátkém čase jsem ještě neviděl. Lehce podprůměrný "road thriller", který dokáže v mnohém zaujmout, naopak dost věcí je ve filmu špatně. 45% ()

Galerie (13)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii ve městech Cache Creek a Kamloop a v kanadském Vancouveru. (Terva)
  • Přestože tomu snímek nenasvědčuje, poušť byla ve skutečnosti studená a celý štáb musel pracovat v mokru a zimě. (camper)

Reklama

Reklama