Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

tombac

Druhý díl výpravného péčka se inspiruje spíše třetími Piráty z Karibiku, takže tu vedle obligátních kostlivců máme i digitální mořský vír a dvě slečny s asijskými rysy (první se neprojevuje právě inteligentně, což samozřejmě kompenzuje jinde). Přibyla i digitální masožravá obluda, které fandíte, aby toho žvanivého kapitánského namachrovance sežrala i s tupou šavlí. Ale s kým by si to pak rozdaly krásné černovlasé pirátky? No, trojek je tu několik a vesměs oplývají nápaditou razantní choreografií. Aktéři se tu věru neflákají... Nejlepší je však stejně rozpustilá ženská "rvačka". :) Díky pokusu o příběh, trikům, kostýmům a pár úsměvným šermířským scénám opět zajímavá dravá ryba v moři rutinního, nudného porna. ()

Sasakr

Většina scén je krátká, což by nevadilo, ale jsou dost zmateně sestříhané. Co mě mrzí, že jsem první díl viděl před dlouhou dobou a moc si nepamatuju, o co tam šlo. Přitom druhý díl evidentně úzce navazuje. Nicméně nejlepší na celém filmu je stejně Evan, který je zkrátka neskutečně vtipnou postavou a fakt mě bavil. Měl by se dát na herce komediální rolí, s tím gumákem totiž dle mého moc parády nenadělal. A vůbec všichni herci byli nějak podivně vydojení, závěry byly vždy nějaké skromné... Přibylo chlupů, což je vzhledem k tématickému zasazení jenom dobře. ()

Real Tom Hardy

"I CAN'T HUNT PIRATES. I CAN'T EVEN HUNT TUNA. THE CREW HATES ME." ------------------------------------------------- Najlepší produkt amerického pornopriemyslu? Opulentná výprava, geniálne kostýmy, slávny predchodca, ikonický status a monštruózny 8 miliónový rozpočet potvrdzujú. Stagnettiho pomsta má dokonca aj CGI, ktoré je síce úplne odporné, no nie je horšie ako tá ponorka v Nezvestných, a to už je čo povedať. Škoda ale strihu, ten vážne stál za starú belu. ()

Avicii

Druhý díl Pirates je mnohem povedenější než ten první, teda aspoň tak to vidím já. Film má zajímavý příběh, skvělé efekty, taky je zábavný a především krásné herečky. Nádherná Jesse Jane opět předvedla jak umí být divoká a Evan Stone opět zazářil v roli kapitána Reynoldse. Podle mě má Digital Playground jedny z nejlepších filmů v tomto žánru. ()

Baxt

Přijde mi, že Joone s jeho režijním a scénáristickým talentem může směle napochodovat do nějaké americké televize a začít sekat vysokorozpočtové projekty. V Pirátech II jsou totiž sexuální scény jaksi navíc a zbytečně odvádějí pozornost od famózního příběhu, jehož jediným problémem navždy bude přiznaná inspirace Piráty z Karibiku. Kde jinde vidíte porno, ve kterém budou muset na "společnou scénu" čekat hlavní hrdinové víc než 240 minut stopáže, kterou tvoří dva dvouhodinové filmy, přičemž jejich láska je s citem budována od přátelství až po flirt? ()

• S rozpočtem $ 8 000 000 se jedná o dosud nejdražší porno film. (ČSFD)