Pirates II: Stagnetti's Revenge

Erotický / Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 138 min

Tak to byla odplata se všim všudy teda, ale to se dalo čekat. Tu řekněme "erotickou" část snad ani nemusim komentovat, obzvlášť, když se ke starým známým přidaly ještě dvě asiatky a řek bych, že se i zvýšil počet scén a celkově se to upgradovalo a díky občas ďábelskýmu střihu zakčnilo . Ale k tý komediální to už se vyjádřit musim, to byla zase jízda, který opět, stejně jako v prvním dílu, naprosto vévodí kapitán Edward Reynolds, kterýho parádně vystřih Evan Stone, ten jak se objevil, tak sem se v jednom kuse smál (Samozřejmě teď oceňuju jeho hereckej výkon) a tentokrát se film moh opřít i o ostatní postavy. Fakt výborný, možná trošku dlouhý a podobný jako jednička, ale fakt výborný a hlavně děsně zábavný, Joone by to možná někdy moh zkusit s normální komedií(30.1.2009)

Čože? Toto bolo péčko? Vau! Najlepšie aké som kedy videl. Tu bolo skrátka všetko. Krásne ženské, humor, akcia a filmové triky dokonca lepšie ako u serióznych filmov. Moja obľuba v pornoremakeoch filmov sa tímto snímkom prehĺbila. A to som ešte nevidel jednotku. Do teraz som si myslel, že pornoherci nemusia vedieť hrať, no tímto snímkom som veľmi milo prekvapený a beriem moje tvrdenie späť. Samozrejme, že pri pár scénach si najmä herečky pomohli tím, čo vedia najlepšie, ale aj tak hodnotím kladne ich výkon. Scény nielenže vtipné s pár veľmi vydarenými fórikmi, ale digitálne efekty na vysokej úrovni, čo sa pri tomto žánri len ťažko vyníma ako tu. A navyše si muži (možno aj ženy) prídu osamote na svoje (hviezda naviac).(4.12.2010)

Piráti z karibiku s rádobyvtipným Deppem se můžou jít zahrabat-o takových psychohláškách jaké lezou z huby hlavní postavě v tomhle filmu si můžou holywůdské trháky nechat jen zdát v divokých snech o dobře odvedené práci....Herci se v tom úplně vyžívají a i když jsou to herci pornoprůmyslu tak si tu komediální rovinu dávají s naprostou lehkostí a přehledem......Pornoscény jsou takové normální-snad jen trochu lépe vypadají-ale jinak je to vlastně nejslabší složka tohodle majstrštyku.....Párkrát jsem se zasmál nahlas, hezky od srdce a vlastně jsem ani nepomyslel na nudu=Krásná zábava=(3.4.2011)

Na to že se jedná o pornofilm, tak musím uznat, že to bylo zábavný a zasmál jsem se víc jak u všech troškových filmů dohromady. Mělo to dokonce lepší kostýmy a výpravu než drtivá většina českých filmů, který jdou do kin. Na tomto filmu se asi neukojí člověk, který se chce u filmu udělat, ale lidi co se chtěj zasmát a pobavit. Jako ekonoma by mne zajímalo , zda si ten film na sebe vydělal :-)(27.11.2013)

To jsem tak jednou trávil večer u svých vážených prarodičů, když tu děd navrhl, ať se podíváme, jako rodina, na nějaký film a ať něco nachystám, když už jsem ten zkušený komentátor z filmové databáze. Slavnostně jsme se tedy usadili u obrazovky a já vybral nějaké nové pokračování Pirátů, nejspíš z Karibiku. Říkal jsem si, že děda určitě ocení trochu šavlování ze staré školy a bábička se duchem přenese do doby, kdy byla ještě mladá a kdy by na ni Johnny Depp mohl oči nechat... Začalo to intenzivně, temná atmosféra, kruté vlnobití, myslím, že zatím byla rodina spokojena, bohužel při představení budhistické masérky jsem měl důležitý telefon a tak jsem si musel odskočit, ovšem když jsem se vrátil, dle vykulených očí a pootevřených čelistí prarodičů, jsem usoudil, že film je skutečně zaujal, to bude asi ta síla orientu... V dalších minutách se Piráti zdáli být docela vtipní a odlehčení, bohužel někdo zvonil a já musel ke dveřím zrovna v napínavém momentu, kdy si, mohutným přízvukem mluvící, Baron Lyttelton přišel pro jakousi odměnu ke Guvernérovým dcerám. Nejspíš to byla hromada zlaťáků, protože děda pravil, že tohle stálo za všechny prachy. Film tak došel až k plánování vzpoury, to jsem však musel odvrátit zrak, protože s kapitánem Reynoldsem jsem velmi sympatizoval a nemohl jsem se dívat, jak mu bude vražena kudla do zad. Po skončení scény babička pravila, že tohle si chtěl vždycky zkusit. Pche, zákeřně zradit svého nadřízeného kapitána? To já bych si tedy zkusit nechtěl... Ale jdeme dál, v Pirátech začalo přituhovat, obchodují tam s ženami, jako s nějakými lacinnými cetkami. Pohoršen nad touto nerovnoprávností se myšlenkama potuluji jinde, z letargie mě probudila až milenecká hádka o svatbě. Děda pravil, že tuhle Pandičku by si vzal mnohem raději než moji babičku. Měl jsem tedy co dělat, abych zamezil hádce mezi svými prarodiči, ale pak jsem je konečně uklidnil, to už byl film zrovna po, pravděpodobně velice kruté, scéně o nelidském zacházení s ženskými otroky. Věřím, že o nic, co by se mi líbilo, jsem nepřišel. Jen babička nevěřícně kroutila hlavou a pravila, že na tohle je děda "krátký"... Nejspíš myslela, že nemá na to, aby ji naštval, jinak si to vysvětlit nedokážu... Ale popojedem. Za pár chvil nám Piráti servírovali zuřivý boj, myslel jsem, že trochu naleštěného ostří děda ocení, ale on jen zívnul a řekl, že dřívější scéna s "mocným pirátským mečem" se mu líbila mnohem víc, no nevím, tu jsem asi musel propásnout, jinak bych si to určitě pamatoval. Mno, projekci jsem musel předčasně ukončit, ani se nedivím, že na nových Pirátech odmítnul účast i Johnny Depp, ten děj za moc nestál, jakoby se ten film soustředil úplně na něco jiného, než příběh, ale přitom tam nic jiného není... Zvláštní. Každopádně prarodiče byli spokojeni a požádali mě, abych jim donesl i předchozí díly a laskavě se nedíval s nima. To jsem tak špatný společník?! :((25.4.2010)

• - S rozpočtem $ 8 000 000 se jedná o nejdražší porno film. (Hannibal92)