Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

JFL

Pitares II: Na vlnách podivných slin, aneb kam se za tři roky posunul americký porno mainstream. Každé odvětví zábavních médií má své populární trendy a ty je nejlépe možné pozorovat na prestižních projektech, kterými se konkrétní odvětví prezentuje a současně utvrzuje samo sebe. V porno průmyslu tuto roli přejímají štědře financované projekty, jakými je mimo jiné právě dvoudílná série "Pirates". Oba díly evidentně inspirované "Piráty z Karibiku" se chlubí hvězdným obsazením, ale příznačně tříleté prodlevě mezi díly se změnilo nejen obsazení, ale i styl scén. Zatímco první díl byl pro svou dobu charakteristickou přehlídkou kombinací vaginální a anální penetrace, v druhém díle hraje prim excesivně dominantní drsný sex, při němž se stírá hranice mezi sexem a násilným aktem. Jestliže střední proud porna na přelomu tisíciletí charakterizoval sex pojatý jako výkonnostní disciplína, pak současný trend lze popsat jako sex coby zosobnění dravého kapitalismu a konzumerismu, neboli spolykat co nejvíc a neustále dokazovat, kdo má navrch (příznačně jsou středobodem filmu scény s trojicemi, kde se ženy předhánějí v maximálním nasazení na krátkou dobu). Nastupující trend byl patrný již v prvním díle ve scénách s Jesse Jane, ale tehdy ještě měl roli ozvláštnění. Právě popularita nových hvězd jako Jesse Jane, Katsumi a především mediálně zprofanované Sashy Grey vedl k popularizaci tohoto směru v posledních letech. ()

tombac

Druhý díl výpravného péčka se inspiruje spíše třetími Piráty z Karibiku, takže tu vedle obligátních kostlivců máme i digitální mořský vír a dvě slečny s asijskými rysy (první se neprojevuje právě inteligentně, což samozřejmě kompenzuje jinde). Přibyla i digitální masožravá obluda, které fandíte, aby toho žvanivého kapitánského namachrovance sežrala i s tupou šavlí. Ale s kým by si to pak rozdaly krásné černovlasé pirátky? No, trojek je tu několik a vesměs oplývají nápaditou razantní choreografií. Aktéři se tu věru neflákají... Nejlepší je však stejně rozpustilá ženská "rvačka". :) Díky pokusu o příběh, trikům, kostýmům a pár úsměvným šermířským scénám opět zajímavá dravá ryba v moři rutinního, nudného porna. ()

H34D

To jsem tak jednou trávil večer u svých vážených prarodičů, když tu děd navrhl, ať se podíváme, jako rodina, na nějaký film a ať něco nachystám, když už jsem ten zkušený komentátor z filmové databáze. Slavnostně jsme se tedy usadili u obrazovky a já vybral nějaké nové pokračování Pirátů, nejspíš z Karibiku. Říkal jsem si, že děda určitě ocení trochu šavlování ze staré školy a bábička se duchem přenese do doby, kdy byla ještě mladá a kdy by na ni Johnny Depp mohl oči nechat... Začalo to intenzivně, temná atmosféra, kruté vlnobití, myslím, že zatím byla rodina spokojena, bohužel při představení budhistické masérky jsem měl důležitý telefon a tak jsem si musel odskočit, ovšem když jsem se vrátil, dle vykulených očí a pootevřených čelistí prarodičů, jsem usoudil, že film je skutečně zaujal, to bude asi ta síla orientu... V dalších minutách se Piráti zdáli být docela vtipní a odlehčení, bohužel někdo zvonil a já musel ke dveřím zrovna v napínavém momentu, kdy si, mohutným přízvukem mluvící, Baron Lyttelton přišel pro jakousi odměnu ke Guvernérovým dcerám. Nejspíš to byla hromada zlaťáků, protože děda pravil, že tohle stálo za všechny prachy. Film tak došel až k plánování vzpoury, to jsem však musel odvrátit zrak, protože s kapitánem Reynoldsem jsem velmi sympatizoval a nemohl jsem se dívat, jak mu bude vražena kudla do zad. Po skončení scény babička pravila, že tohle si chtěl vždycky zkusit. Pche, zákeřně zradit svého nadřízeného kapitána? To já bych si tedy zkusit nechtěl... Ale jdeme dál, v Pirátech začalo přituhovat, obchodují tam s ženami, jako s nějakými lacinnými cetkami. Pohoršen nad touto nerovnoprávností se myšlenkama potuluji jinde, z letargie mě probudila až milenecká hádka o svatbě. Děda pravil, že tuhle Pandičku by si vzal mnohem raději než moji babičku. Měl jsem tedy co dělat, abych zamezil hádce mezi svými prarodiči, ale pak jsem je konečně uklidnil, to už byl film zrovna po, pravděpodobně velice kruté, scéně o nelidském zacházení s ženskými otroky. Věřím, že o nic, co by se mi líbilo, jsem nepřišel. Jen babička nevěřícně kroutila hlavou a pravila, že na tohle je děda "krátký"... Nejspíš myslela, že nemá na to, aby ji naštval, jinak si to vysvětlit nedokážu... Ale popojedem. Za pár chvil nám Piráti servírovali zuřivý boj, myslel jsem, že trochu naleštěného ostří děda ocení, ale on jen zívnul a řekl, že dřívější scéna s "mocným pirátským mečem" se mu líbila mnohem víc, no nevím, tu jsem asi musel propásnout, jinak bych si to určitě pamatoval. Mno, projekci jsem musel předčasně ukončit, ani se nedivím, že na nových Pirátech odmítnul účast i Johnny Depp, ten děj za moc nestál, jakoby se ten film soustředil úplně na něco jiného, než příběh, ale přitom tam nic jiného není... Zvláštní. Každopádně prarodiče byli spokojeni a požádali mě, abych jim donesl i předchozí díly a laskavě se nedíval s nima. To jsem tak špatný společník?! :( ()

Shit

Tak to byla odplata se všim všudy teda, ale to se dalo čekat. Tu řekněme "erotickou" část snad ani nemusim komentovat, obzvlášť, když se ke starým známým přidaly ještě dvě asiatky a řek bych, že se i zvýšil počet scén a celkově se to upgradovalo a díky občas ďábelskýmu střihu zakčnilo . Ale k tý komediální to už se vyjádřit musim, to byla zase jízda, který opět, stejně jako v prvním dílu, naprosto vévodí kapitán Edward Reynolds, kterýho parádně vystřih Evan Stone, ten jak se objevil, tak sem se v jednom kuse smál (Samozřejmě teď oceňuju jeho hereckej výkon) a tentokrát se film moh opřít i o ostatní postavy. Fakt výborný, možná trošku dlouhý a podobný jako jednička, ale fakt výborný a hlavně děsně zábavný, Joone by to možná někdy moh zkusit s normální komedií ()

Le_Chuck

"Yeah, suck that mighty pirate sword!" Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. Všetko dobré z jedničky vytunované do enormných guilty pleasure rozmerov robí zo Stagnettiho Pomsty neuveriteľne sympatické, milo naivné béčko s pridanou hodnotou profi péčka (divokého strihu). Vskutku odzbrojujúca kombinácia a ďalši krôčik transgresie priemyslov. Pre všetkých, ktorí si pri tretích Pirátoch z Karibiku otrávene mrmlali popod fúzy: "keby si miesto tých boring žvástov radšej zatrtkali", je toto splnený sen. Je málo pornáčov, na ktoré sa dá pozerať aj keď sa práve nepáli guma. Chválim rapídny úbytok silikónu a teším na finále. 90% ()

• S rozpočtem $ 8 000 000 se jedná o dosud nejdražší porno film. (ČSFD)