Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

Shit

Tak to byla odplata se všim všudy teda, ale to se dalo čekat. Tu řekněme "erotickou" část snad ani nemusim komentovat, obzvlášť, když se ke starým známým přidaly ještě dvě asiatky a řek bych, že se i zvýšil počet scén a celkově se to upgradovalo a díky občas ďábelskýmu střihu zakčnilo . Ale k tý komediální to už se vyjádřit musim, to byla zase jízda, který opět, stejně jako v prvním dílu, naprosto vévodí kapitán Edward Reynolds, kterýho parádně vystřih Evan Stone, ten jak se objevil, tak sem se v jednom kuse smál (Samozřejmě teď oceňuju jeho hereckej výkon) a tentokrát se film moh opřít i o ostatní postavy. Fakt výborný, možná trošku dlouhý a podobný jako jednička, ale fakt výborný a hlavně děsně zábavný, Joone by to možná někdy moh zkusit s normální komedií ()

mira007

Na to že se jedná o pornofilm, tak musím uznat, že to bylo zábavný a zasmál jsem se víc jak u všech troškových filmů dohromady. Mělo to dokonce lepší kostýmy a výpravu než drtivá většina českých filmů, který jdou do kin. Na tomto filmu se asi neukojí člověk, který se chce u filmu udělat, ale lidi co se chtěj zasmát a pobavit. Jako ekonoma by mne zajímalo , zda si ten film na sebe vydělal :-) ()

Real Tom Hardy

"I CAN'T HUNT PIRATES. I CAN'T EVEN HUNT TUNA. THE CREW HATES ME." ------------------------------------------------- Najlepší produkt amerického pornopriemyslu? Opulentná výprava, geniálne kostýmy, slávny predchodca, ikonický status a monštruózny 8 miliónový rozpočet potvrdzujú. Stagnettiho pomsta má dokonca aj CGI, ktoré je síce úplne odporné, no nie je horšie ako tá ponorka v Nezvestných, a to už je čo povedať. Škoda ale strihu, ten vážne stál za starú belu. ()

Z0oMb3E

Čože? Toto bolo péčko? Vau! Najlepšie aké som kedy videl. Tu bolo skrátka všetko. Krásne ženské, humor, akcia a filmové triky dokonca lepšie ako u serióznych filmov. Moja obľuba v pornoremakeoch filmov sa tímto snímkom prehĺbila. A to som ešte nevidel jednotku. Do teraz som si myslel, že pornoherci nemusia vedieť hrať, no tímto snímkom som veľmi milo prekvapený a beriem moje tvrdenie späť. Samozrejme, že pri pár scénach si najmä herečky pomohli tím, čo vedia najlepšie, ale aj tak hodnotím kladne ich výkon. Scény nielenže vtipné s pár veľmi vydarenými fórikmi, ale digitálne efekty na vysokej úrovni, čo sa pri tomto žánri len ťažko vyníma ako tu. A navyše si muži (možno aj ženy) prídu osamote na svoje (hviezda naviac). ()

Chermy

Druzí "piráti", honosící se titulem nejdražší adult produkce v historii, vypluli do světa rozvířit trochu vody. Už prvním pirátům se podařilo něco nevídaného. Totiž, že je viděli i lidé, kteří podobné téma běžně nevyhledávají. Právě díky opravdu velkým tržbám z jedničky, mohli se tentokrát tvůrci trikově pěkně vyřádit. A myslím si, že efekty se vyvedly mnohem lépe, než u takové Ligy výjimečných:-) Taky tu nehraje Sean Connery a rozpočet je tak k animátorům štědřejší:-). Režie se opět ujal Joone, majitel největšího erotického filmového studia Digital Playground. A to je podle mého největší chyba. Joone jako režisér není nijak zvlášť zdatný. Erotické scény jsou mnohdy zbrklé agresivní a nepřehledné. Žádná atmosféra, žádné erotické dusno. Tenhle film jistě uvidí hodně lidí. Je to svěží vítr, ale bohužel žádná revoluce, jakou piráti mohli být v režii někoho zkušenějšího… ()

• S rozpočtem $ 8 000 000 se jedná o dosud nejdražší porno film. (ČSFD)