Yogesh, mladý Ind žijúci v Chicagu, je prilákaný domov pod falošnou zámienkou, aby ho rodičia oženili. Po svadbe totiž zdedí majetok po starom otcovi a rodina peniaze veľmi potrebuje. Yogeshov mladší brat sa zadĺžil u mafiána, ktorý mu už dýcha na krk. Yogesh sa zmieri so situáciou, ale akoby toho bolo málo, má na všetko len 10 dní. Takže sa rozhodne, že nájde dievča z každého znamenia zverokruhu - jedno sa k nemu predsa musí hodiť, či nie? (Remini)

NinadeL

What's Your Raashee? je film, který jsem plně docenila až na třetí čtvrté shlédnutí. Skutečně, už na začátku mě lákala Priyanka ve 12ti (!) různých rolích, ale vypořádat se s tím nebylo snadné. Samotné téma se více hodí na seriál nebo alespoň na minisérii, proto stopáž také seriál připomíná :) Ovšem výsledek je fantastický, člověk v jediném filmu získá tolik, co by nenalezl v celé řadě jiných projektů. Je těžké vyjmenovat všechny klady, proto znovu vyslovím jen to jediné magické - 12x Priyanka a po každé úplně jiná. Až oči přecházejí. ()

Ketri

To není možné, tam hraje Hritikův dvojník! Jinak zajímavý nápad, Priyanka to zvládla skvěle, ale v tomto případě byla délka filmu opravdu přehnaná. ()

ScarPoul

Priznám sa, že viacej by mi to sedelo ako seriál. Tak by som sa ho asi nevedel nabažiť. Už len kvôli perfektnej Priyanke. Gowariker vie točiť. A aj napriek tomu, že je to tri a pol hodinová exibícia nezáživných piesní a rôznorodých dievčat, pozerá sa na to veľmi dobre. Čo na tom, že emócií je pomenej a koniec je odfláknutý. Ak vás vyše trojhodinový film nenudí, tak mu ťažko vyčítať drobné chybičky krásy. Myslím, že aj samotný tvorcovia si uvedomujú, že nedosiahli presne to čo filmom dosiahnúť chceli. Tie drobné skryté pravdy sa tam ale nachádzajú a ak je jeden pozorný, vie ich všetky nájsť. Ja som si to rozhodne užil, len ma mrzí, že som sa nedozvedel o niektorých postavách viac. Žiadalo sa mi tam niečo dramatickejšie, zauzlenejšie. Ale aj tak sa jedná o kvalitný film alá Bollywood. Síce sa k nemu už nevrátim - čo inak nemám potrebu pri žiadnom s Gowarikerových filmov, ale minimálne Priyanka ukázala, že je jednou z najtalentovanejších Indických herečiek. Čo už len potvrdila filmom Barfi! ()

Andrea1717

Som prekvapená, ale dĺžka tohto filmu nebola závadou. Napriek 3,5 hodine sa stále niečo dialo a bolo to zaujímavé. Divák je neustále udržiavaný v pozornosti. Nápad zaujímavý, hudba v podstate dobrá. Aj keď Pryianky tam bolo teda až až, ukázala sa v 12 rôznych postavách viac či menej zaujímavých, ale bolo to fajn. ()

Remini

Kto má rád Priyanku (ja mám!) a skvelú hudbu (milujem ju!), tomu by sa to malo páčiť. Bhikri Bhikri si zamilovala aj moja kamarátka, ktorá je inak Bollywoodom nedotknutá - album je veľmi rozmanitý a krásny. Priyanka bola naozaj skvelá, len Ashutosh to nejak nezvládol. Dej je dosť riedky, sú tam nezmyselné prvky a celkovo pôsobí ako veľmi dlhá epizóda telenovely. Dalo sa, ale mohlo to byť oveľa lepšie. Premrhaný potenciál :( ()

Gaja Gamini

Neměla jsem velká očekávání, takže mi to nepřišlo tak hrozné, jak jsem zvyklá slýchat z různých stran. Vlastně mi film docela pěkně pasoval na náladu dnes večer. V klídku jsem u něj opravila pár testů (maminka je učitelka tak jí občas pomáhám), nakrmila jsem jehňata, navečeřela se.... všechno zatímco film běžel. Co stojí za podívání je rozhodně Priyanka. Rozhodně bylo vidět rozdíly mezi jednotlivými 12 characktery, které ztvárnila, a plně využila opravdu všechno od grimas, způsobu mluvy, gest, chůze i intonace. Bohužel všechno ostatní je strašně mdlé, ze všeho nejvíc hlavní hrdina. Pěkný chlapec co dobře tančí, ale takový nemastný, neslaný, nezajímavý... chybí mu X-faktor. Že jeho postava je strašně jednoduchý hodný chlapec bez vlastní osobnosti ničemu nepomáhá. Samotná záminka k hledání nevěst byla pěkně divná. Já mít bratra, který nadělá takové dluhy, tak ho do vězení pošlu sama, ne že se celá rodina zblázní, aby mu pomohla, zatímco on už zase přemýšlí, kde by rychle našel další peníze. ()

fun145

Prvé pozretie vo mne vyvolalo dojem typu: "Čo za kravinu tý indovia natočili?" ..., následne okamžite hodnotené slabými 3 * a aj to len väčšinou za snahu Prianky a čiastočne aspoň za neotrepaný príbeh. ...Prešlo niekoľko mesiacov a film som pozrel znova (2. x ). Pocit Déjá-vú sa nedostavil (prekvapivo). Tentokrát som si ale film naplno vychutnal a užil. 12x rôzna a predsa tá istá Prianka Chopra. Po dopozeraní horľavá túžba okamžite zmeniť hodnotenie zo slabých nezaslúžených 3 * na právom patriacich plných 5 *. Túto túžbu som nechal odležať pár týždňov... ... Po pár týždňoch som pozrel film znova (3. x ). Žiadne Déjá-vú, no túžba udeliť 5* sa znova objavila (odkiaľsi z hĺbky). Preto vznikol aj tento komentár. Úžasná Prianka na ktorú sa nedá vynadívať. Dobrý príbeh ktorý to celé drží spolu bravúrne. (A vraj sa vo filmovom svete nedá vymyslieť nič nové, tu je dôkaz opaku. Unikátne, nevykrádajúce x iných filmov, nestavajúce príbeh na 1000x omletom základe.). Výnikajúca réžia. Som si stopercentne istý že západná produkcia by tento námet tak bravúrne nespracovala, aj ked niečo sa už asi chystá.... no dúfajme že radšej nie... . Ja osobne určite odporúčam.(Začínam mať dojem že tento film sa dá pozerať stále dokola.) Za mňa: "Oplatí sa to vidieť!" (Aj viac ako 1x). Čo na koniec dodať? Snáď len: "Apaake raashee kya hai?" ()