Main Aur Mrs Khanna

Prem Soni

Chirag Jain

Masky:

Ritesh Naik

Rozpočet $-miliónovTržby USA $197,183Tržby Celosvetovo $2,500,000(14.11.2009)

• Aljak

Tak toto bohužiaľ akosi nevyšlo! Zo začiatku to vyzeralo byť zaujímavé, no potom sa z deju stala strnulá fraška. Úprimne ľutujem Rainu (Kareena Kapoor), ktorá sa ocitla v situácii keď si mala vybrať medzi dvomi mužmi, ktorí sú do nej zaľúbení - buď jej povýšenecký a sebecký manžel Samir, alebo detinský a vypočítavý Aakash, ktorý sa jej v kuse vnucoval do pozornosti. Čo z toho vybrať? Samir ju síce opustil, lebo si chcel vybudovať kariéru, ale po návrate sa k nej konečne začal správať úctivo. No a Aakash tu bol zase počas celej tej doby pre ňu, ochotný pre ňu spraviť asi čokoľvek. Napokon sa rozhodla snáď správne (podľa mňa áno)... Ale celkovo to bola dosť chabá komédia - určite som očakával od filmu, kde sa v hlavných úlohách objavili Kareena Kapoor a Salman Khan, že to bude o niečo vydarenejšie. Ešte aj ten soundtrack bol na indické pomery veľmi slabučký. Celkovo je to tak akurát tak na 2*, nič viac.(22.7.2013)