Reklama

Reklama

Želví nindžové III

  • USA Teenage Mutant Ninja Turtles III (více)
Trailer

Želvy cestují časem zpět do dob starověkého Japonska, kde mohou trénovat bojová umění. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (89)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Tretí diel sa mi v detstve príliš nepáčil kvôli tomu, že sa dejovo vybral až príliš iným smerom oproti prvým dielom. Ale teraz mi to už nevadí. Zápletku považujem v rámci tejto jednoduchej detskej série za najprepracovanejšiu. Dokonca aj záporák je lepšie zahraný ako nejaký pajác s prilbou na hlave ako v minulých dieloch. Bitiek je to tiež najviac a choreografia je celkom slušná. A aj to prostredie akože Japonska pôsobí osviežujúco. Trochu ma sklamalo, že Rafael tam už nemal toľko priestoru ako v minulých dieloch a Paige Turco s krátkymi vlasmi vyzerá jak chlapec. Hrôza. Infantilnosť filmu je tak akurát, aby to prežil aj dospelý. Takže celkovo to je solídny priemer. 5/10. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Rozhodně nejhorší z hraných snímků o želvách ninža. Nenašel jsem ani jeden výjimečný, překvapující nebo dech beroucí okamžik a třetí díl se zelenými hrdiny se stal již na stálo podprůměrnou zábavou pro nejmenší. Velká škoda, protože moje oblíbenost zelených čtvernohých potvor je stálá a já se moc těšil na nový příběh. Poprvé viděno v kině stejně jako všechny ostatní díly, když jsem byl ještě malý a i v mém věku mě film vůbec neokouzlil jako jeho předchůdci, kteří pro mě byli výjimeční. ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Tak tohle už se hodně odchyluje od prvních dvou dílů.Z tvůrců a herců se na tom nepodílel prakticky nikdo.Leč zakončení to je slušné,místy otravně rodinnémovšem prvky té japonské mytologie potěší,stejně tak jako další střípky do želví skládačky(vystupuje zde Třískův učitel Yoshi)ovšem bez trhače to nemá šťávu a film hodně drží nad vodou symbolický návrat Caseyho a jeho nesmrtelné hokejové masky.Pamatuju si že jako děcko sem to hodně žral a měl sem trojku nejradši.Dneska sem se na to koukal a mám pocit,že ve svém životě i naposledy.Pokud za 30 let nebudou chtít moje děti,znát nějaký film pro pamětníky :-) 35%. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

No, očakával som brutálny zošup kvality, a to aj s prihliadnutím k tomu, že druhá časť pre mňa znamenala brutálny zošup kvality. Pričom prvá časť je čistý priemer, ťažiaci najmä z nostalgických spomienok. Takže Vanilla Ice už bol našťastie po zenite a nahradili ho ninjovia reálni. Príbeh je samozrejme absolútne tuctový, chalani sa ocitli v minulosti v Japonsku a niečo proste musia vyriešiť. Škoda zpackaného finále, kedy hlavný záporák môže našich hrdinov bez problémov zabiť, ale začne vymýšľať. Najzábavnejšie sú scény so súčasnosti s japonskými vojakmi, objavujúcimi krásy zámorského hokeja. Neprekvapivo tu našli veľa styčných prvkov so svojim samurajským životom. 50% ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Kdysi jsem byl ne tomhle filmu v kině (bylo mi, tuším deset) a rozhodně jsem zklamán nebyl. Nedávno jsem se rozhodl pro opětovné shlédnutí a s jistým překvapením přiznávám, že jsem se bavil opět. Snad to bude tou mou slabostí pro tu sympatickou želví čtyřku, která ve mě přežívá zhruba od mých osmi let a nebo je to možná tím, že to rozhodně není tak špatné, jak se traduje. Scénář je hodně nevyrovnaný a dobré scény střídají záběry, které jsou až nechutně "rodinné". To je ostatně největší problém celého filmu, že oproti svým předchůdcům až příliš často se na něj hodí nálepka "rodinný film". Celkově je to však celkem dobře natočené, želvy hláškují a perou se a zvolené prostředí rozhodně není na škodu.. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (3)

  • Americký filmový štáb nemusel ísť až do Japonska natáčať film. Nakrúcali v Oregone v divočine Astoria, kde je príroda veľkolepo podobná Japonsku. (donnie22)
  • Ve filmu zmiňovaný démon Kappa je skutečný tvor z japonského folklóru, avšak jedná se o jisté vodní monstrum, nejvíce obývající západní část Japonska a Kjúšú. Žije prý v různých vodních tocích a topí koně, dobytek i děti. Může se případně živit i lidským masem nebo játry svých obětí. Podobnost se želvami ninja, která se ve filmu zobrazuje, není vymyšlená, jelikož tvor údajně má mimo jiné i želví krunýř a svalnaté končetiny. (ajaxx)
  • Kostýmy korytnačiek stáli 200 000 tisíc amerických dolárov. Boli vyrobené zo špeciálneho materiálu, kde herci hrajúci korytnačky mali pod pancierom malý elektronický batoh, ktorý bol kvôli pohybu kostýmov počítačom potrebný. (donnie22)

Reklama

Reklama