Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

Kimon odpad!

Co se stalo, to se neodstane. Účast v tomto šíleném srdcebolném pořadu nenapraví způsobené křivdy a citové ztráty jedinců. Brečet nemá smysl. Smysl má postavit se k životu čelem a vyrovnávat se se svým životním příběhem se zvednutou hlavou a ne nářky, slzami a možná chvilkovým odpuštěním před kamerami TV. Nejsem necita, ale tohle je pořad jen pro zúčastněné citově nabourané a nevyvážené jedince a asi i pro senzacechtivé diváky, které zase jednou "potěší neštěstí těch druhých", jak už říkával kdysi dávno Jiří Grosmann. Človíčku z Pošty pro tebe, postav se na vlastní nohy a nebahni se pořád v minulosti. Co se stalo, to se neodstane. Hleď dopředu a žij nový život. Pak nebudeš potřebovat služby protivně chápavé a konejšivé Ester (a ironicky dodávám, ... "že se při tom někdy nerozbrečí"). A pokud chceš človíčku znovu navázat na staré zaprášené a rozbité rodinné, milostné či přátelské vztahy, nepoužívej k tomu veřejnoprávní televizi a zkus si pomoci jinou, rozumnější cestou. O tvých osobních problémech nemusí vědět celý národ. ()

heyda

Někdy fakt masakr!!! Nejradši bych dal ODPAD za to, jak to z člověka tahá slzy!!! Viděl jsem to asi 2x nebo 3x a stačilo mi to. Ale když to vezmu z jiného pohledu, tak jde o docela zajímavé a kruté lidské osudy, které jsou většinou opravdu k pláči a ta hvězdička patří právě těm lidem, kteří mají ten život chudší a smutnější a rozhodnou se oslovit skoro zapomenutýho příbuznýho. UPOZORNĚNÍ: BEZ DOSTATEČNÉHO MNOŽSTVÍ KAPESNÍKŮ NEPOUŠTĚT A DOPORUČUJU ZDRAVOU PSYCHIKU !!!!! ()

oveckaoa odpad!

Další z případů uměle vytvořených pořadů hraných na efekt. Pro důchodce možná akorát ty si možná i budou myslet , že je to skutečné pro ostatní ani omylem. Jestli opravdu věříte tomu, že ženská třeba nevidí 20 let svou matku, protože se pohádaly a naráz přijdou pohlaváři z Čt domluví jim schůzku kde se budou naráz milovat a mít rádi tak Vás lituji. ()

castor

Taste kapesníky, začínáme.. na druhou stranu, zda-li to má (i přes formu, jakou je to podáváno) pomoci byť jedinému zpřetrhanému vztahu, tak to své opodstatnění má!! Navíc lidi jsou prazvláštní tvorové, takže pár dílů bylo naprosto "úchvatných" (stále zamilovaný týpek z Kutné Hory, za kterého orodovala maminka / „Jirko, dej mi nitrák.“ - „Promiňte, maminka potřebuje lék!“ / Silvestr á la Liška a řada dalších).. ()

ceskyhonza

Vidím hodnocení která mne překvapují, čtu komentáře z kterých jsem zaskočený. Také asi mnohé překvapím. Ten pořad sice není nic extra, má až tendenci k tv show, které nemám rád, když mnohé zneužívají nejnižší lidské pudy, ubohost, bídu a podobně, ale za "Poštu" jako takovou se přeci jen přimluvím a oko přimhouřím. Měla by mít ještě citlivější formát, ale to, že někdo celý svůj život touží najít mámu, že hledá kamaráda z dětství, že chce poděkovat "tetě" z dětského domova, na tom mne nic neuráží, naopak. Mnozí často už skutečně vyčerpali všechny možnosti a toto je ta poslední. Ti, kteří se tam jdou spíše předvádět, ty by měla produkce filtrovat, ale ty pokorné, těm to místo a prostor patří, za ty se přimlouvám. Nazývat pořad odpadem proto považuji za přiliš silnou kávu. Snad tu některým chyběla trocha tolerance, trocha toho zamyšlení, či hodnotí něco, z čeho možná až tolik vlastně neznají - neviděli. Také mám "ztracené kontakty", proto možná o tom uvažuji citlivěji, než jako onen citlivý lampasák, co má vojínovi Novákovi sdělit, že mu zemřela matka, ve starém, drsném vtipu, který nepochybně mnozí znáte. ()

• Moderátorka pořadu Ester Janečková prozradila, že musela značně omezit jízdy MHD, protože se jí neustále někdo ptal na jednotlivé příběhy, nebo se chtěl svěřit se svým. (Olík)