poster

Evil Dead: The Musical (divadelní záznam)

Muzikál / Horor

Kanada, 2003, 95 min

 • Campbell
  *****

  Tak tohle byl ovšem náser. Nikdy bych nevěřil že se mi bude muzikál(nemyslím tím filmovej) líbit, ale tohle byla teda paráda, a kdybych měl možnost to vidět na živo tak do toho jdu. Krev cáká po obecenstvu, chytlavé písničky a prostě ten příběh Evil deadu převedený do divadelního stylu se musí vidět. Prostě krása.(11.12.2011)

 • Vishnar
  *****

  Vůbec jsem si nedokázal představit, jak by se na malinkém jevišti dal odehrát celý příběh prvních dvou Evil Dead, aniž by bylo něco vynecháno. Dopr... a ono to fakt šlo. A povedlo se to na výbornou. Kdo má rád úchylný černý humor ala TROMA, ten si tu bude pěkně rochnit blahem. Máme zde pět hlavních hrdinů: Ash s Lindou, Ashova sestra a Ashův kamarád s blonďatou přítelkyní. Tenhle muzikál se s ničím nepáře a první útok začíná pár minut po začátku. Od té doby se tu tančí na hodně dobré chytlavé písničky (jejich názvy řeknou vše: Cabin in the woods, What the fuck was that? nebo Join us), krev stříká snad až do páté řady, Ash si uřezává ruku, nachází motorovku, uřezává hlavy, brokovnicí střílí na všechno co se hýbe a k tomu ještě ke všemu hláškující hlava losa. Nakonec dorazí i dcera majitele chaty s kamarádem Edem a průvodcem Jackem (jedna z nejlepších postav muzikálu) a snaží se poslat démony tam, odkud přišli. Ash hláškuje každou chvíli a obecenstvo řve radostí. Takže můžu jenom doporučit.(4.10.2008)

 • Radiq
  ****

  Kdo filmy neviděl, asi se nebude tak úplně chytat, proto je povinnost si je skouknout dřív, než začnete s muzikálem. Ten jsem viděl jen v orig. znění bez titulků, ale i tak je to sranda. Herec, co hraje Ashe, se fakt snaží napodobovat toho filmovyho a daří se mu to, tzn. je to stejnej borec. Hlášky tu taky jedou a dokonce se dočkáme i dostatečného množství krve. Dostaneme většinu zásadních scén z obou filmů plus několik odkazů na Army of Darkness. Myslim, že tenhle muzikál se nemá za co stydět - snaha se cení a rozhodně takhle originální muzikál jste určitě ještě neviděli. Prostě si to dělá z filmu prču, přidá i něco vlastního a už jenom to, že někoho napadlo to udělat jako muzikál, je super idea. Sice to zpracování má ještě trochu rezervy, ale tvůrci si dělají prdel i z toho. No, na česká divadelní prkna se to asi nikdy nedostane a je to škoda - je to asi jedinej muzikál, na kterej bych rád zašel.(24.4.2016)

 • Lukyn007
  *****

  Tak tady nemám co dodat. jsem velkým fandou této horrorové ságy a právě proto, když jsem se na internetu dozvěděl o muzikálu inspirovaném prvními dvěma filmy, neváhal jsem a zhlédl. Řeknu vám, že takhle dlouho jsem se nezasmál. Cákance krve, dokonalá imitace Bruce Cambella a naprosto famózní, dnes už kultovní hlášky použité i ze třetího filmu. ZPísně byly perfektní a hudba taktéž. Nejlepší muzikál, jaký jsem kdy viděl. Tohle nesmí uniknout vůbec nikomu, protože se tomu musí zasmát úplně každý. DOPORUČUJU !!!(28.7.2010)

 • Bloody13
  ****

  Je to skoro k neuvěření, ale i na divadelních prknech se dá střihnout hororová klasika, aniž by byla okleštěna o svou brutalitu. A ta je v případě Evil Dead důležitá. Nechybí tak chata v lesích, znásilnění stromem (imho jedna z nejvtipnějších scén), spousta démonů, poněkud otylý Ash, protáčející se brokovnice, motorovka nasazená na pahýl pravé ruky a samozřejmě několik uřezaných hlav a údů, při jejichž zbavování cákají gejzíry krve. Takže fakt prdel, navíc jde vidět, že aktéři si své role báječně užívají. Za plnou palbu to ale stejně nebude. Několika songům totiž chybí nápady a ke konci už se to trochu táhne.(9.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace