Alizée en concert (koncert)

Dokumentární / Hudební

Francie, 2004, 90 min

Alizée

Komentáře uživatelů ke koncertu (5)

jsem její velký fanoušek.....:-)(11.8.2011)

Příjemný koncert, který okouzlující francouzská kráska, tehdy dvacetiletá, Alizee poskládala z prvních dvou alb plných zaručených hitovek. Není jistě bez zajímavosti, že všechny skladby pro tyto alba jí napsala zpěvačka Mylene Farmer se svým dvorním skladatelem Laurentem Boutonnatem. Stejně tak je vidět jejich vliv i na pojetí samotného koncertu a jeho záznamu. Koncert samotný sice nebere dech jako koncerty samotné Mylene, alei tak je to 90 minut velmi příjemných a chytlavých melodií v podání opravdu nádherné holky, na kterou je radost pohledět i když je občas pohybově trošku tuhá . Muzika šlape, zvukař odvedl výbornou práci a i střihač dělá co může, aby koncertu dodal tu správnou šťávu. Energie a pohodička, kterou si rád občas připomenu.(13.4.2013)

Tento styl hudby nevyhledávám, ale rozhodně s to dobře poslouchá. Maniaky RPGčka World of Warcraft bude jistě zajímat, že tanec Blood Elfek byl přejat právě od zpěvačky Alizee. 50%(11.9.2011)

Alizée je takové heoučké a roztomiloučké francouzské pípátko, které snad musí mít rád úplně každý napříč generacemi.(6.12.2012)

Krásná hudba, vynikající pohyb... a její úsměv je prý osmý div světa :-) Dosvědčuji.(15.7.2012)