Smrt modelky

Anna Nicole Smith: Smrť modelky

Drama / Životopisný

USA, 2007, 96 min

• SexyAjinka

No já mám ale výběr.. Postrádá to jakýkoliv reálný podklad se mi zdá.. z počátku nám to líčí život Anny Nicole jako pohádku a samotnou Annu jako naivní děvčátko. Potom, jako by jim náhle došlo jaká Anna byla, se hrdinka poměnila v tupou poskakující blondýnu. Život této playmate byl jako jízda na horské dráze, no a zde sledujeme veškeré hloupé tlachání o ničem, bez faktu!, jen ten psychologiský vývoj, braní léku a soudní tahanice NE... Tak nevím. Myslíte si, že dnes stačí, aby se na plátně 96minut proháněl blonďatý věšáček s prsama? a muže se tomu FILM?? No tak na to tam bylo málo nahoty :-D .. uf, to bylo příšerné..(21.7.2011)

• igi B.

Smutná historie marného života a smrti texasské pussynky, co chtěla být druhou M.M. a nakonec se promrdala od tyče až na vrchol >playboyznysu< a podělala přitom vše co mohla sobě i milovanému synovi. Kozy, chlast, prášky a platinblond hlavinka jinak vypatlaná až to bolí (veselou číču většinou nevyjímaje) - ryzí to univerzální úděl celevřiťě asi co šoubyz šoubyzem stojí... . . . Na filmu je ovšem sympatické, že nebulvarizuje ani nevytváří nějaké uplakané mýty o úloze téhle >osobnosti< v branži, tragické osůbky jejíž eskapády a držkoryje si ještě lze matně pamatovat z ne tak dávných dobových médií... . . . A jinak ryze řemeslně a herecky je to jen taková rutinní průměrná hw produkce, formou napohled až bych řekl že snad vyrobená (ale není) nějakou televizí. Takže rutinní dvě hvězdy i za to poučení (hehe) pro tisíce a tisíce podobných jalových pipinek všehomíra, o nichž jednou po smrti(!) MOŽNÁ taky někdo natočí podobný smutně jalový film. - - - P.S. Jinak (aniž bych chtěl tenhle film nějak hájit) všem těm místním jednohvězdařům a odpadářům doporučuju nedívat se na tuzemské televizní (k)anály s debilním českým dabingem. To se pak stávají nesnesitelnými i opusy takových mistrů jako Visconti či Kubrick. - - - P.P.S. Jako starý jigizlivec se docela těším, až po smrti naší legendární celevřitě Ivety B. třeba natočí její biografii mistr podbízivosti Filip R. nebo nějaká ta naše trendy >dokundamentalistka< . To bude d.m.s.n. teprve sranda srajda hodna velikosti těchto našich >úmělců< ... %-))) - - - - - Poprvé viděno 16.1.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 283., komentář zde jako jednadvacátý - 17.1.2013)(17.1.2013)

• Jizni Tlapa

Smrt to není pouze modelkovská, může se stát, že i jako divák zažijete "filmové" nevolnosti. Šilené herecký výkony, naprosto zoufalý dabing (obzvlášť modelkovského synka), nezajímavá kamera a příběh, obalený naivitou, jdoucí ruku v ruce se stupiditou. Jedna hvězda za modelčiny vnady a za pootevření dveří do Nikolčina života.(24.7.2011)

• Koryntos

Na jednu stranu si myslím, že je škoda na tenhle film plýtvat řádky, na druhou stranu mě sledování tohoto filmu, tak namíchlo, že ho okomentovat musím. Kdybych se včera tolik nenudila, nikdy bych se na něco takového nedívala. Popřípadě, kdyby mě chtěl někdy někdo mučit, tak tenhle film je ideálním prostředkem. Stačilo by, pustit mi ho 2 krát po sobě a vyzvonila bych na sebe i to co nevím :oD Nevím co mě zaráželo víc, jestli hloupoučká a naivní představitelka, nebo skutečnost, že někdo tak hloupoučký a naivní existoval i ve skutečné předloze, nebo také to, že někdo může někoho tak hloupoučkého a naivního obdivovat, jako idol, nebo snad dokonce hloupoučkost a naivita samotných tvůrců, že se takový film může někomu líbit. Nicméně našla jsem tu jasný důkaz toho, že opravdu k životu stačí mít krásný zevnějšek a nemít nic v hlavě. My ostatní, to bohužel máme těžší.. Marilyn Monroe, byla modelka podobná možná tak z rychlíku a k tomu ještě bez brýlí na dálku.(22.3.2012)

• Blazin

Film o tom, jak byla Anna Nicole Smith nejhodnější a nejsrdečnější žena pod sluncem, která měla jen štěstí a nakonec smůlu. Neznám samozřejmě přesný život Anny Nicole Smith, jen mi přijde, že tento film z ní udělal chudinku. Navíc byly vynechány takřka všechny kontroverzní a pochybné události, které by jí mohly ublížit. I samotný film je nudný a tak trochu o ničem.(13.12.2013)