Epizody(12)

Yuuto Ayase je obyčajný priemerný chalan, ktorý ničím nevyniká. Zato Haruka Nogizaka je najkrajším a najpopulárnejším dievčaťom na škole. Je vynikajúca vo všetkom na čo siahne a každý chalan by ju chcel. Keď raz náhodou Yuuto zistí, že Haruka je otaku, sľúbi jej, že to nikomu neprezradí, lebo by sa jej každý smial. Pomaly sa začnú zbližovať a obyčajné kamarátstvo prerastie v niečo viac. (pivo)

Subjektiv

Existuje jistý vysoce nepravděpodobný fikční svět, ve kterém je sledování anime chápáno jako vada a otaku jsou ostrakizováni. Je to svět Nogizaky Haruki. Aby nebyla tato dívka vyloučena ze slušné společnosti, musí svou zálibu skrývat. Jednoho dne ji však odhalí spolužák Yūto Ayase. On jediný však má pochopení a tajemství Haruki přísahá chránit... NHnH je zase jednou šablonovité rabukome s kawaii hlavní hrdinkou a slušňákem - oběma nezajímavými - na kterém není, krom roztomiloučkých slečinek, absolutně nic k vidění. Téměř odpad! ()

Nin

Tohle anime v naprosto ničem nevyniká a člověka při jeho sledování automaticky napadnou slova jako "šablony", "klišé" a "předvídatelnost", pokud viděl aspoň několik seriálů tohoto typu. Přes to přese všechno jsem se narozdíl od jiných rádobyoriginálních anime slušně bavil a na konci měl na tváři přiblblý optimistický úsměv a ne otrávený výraz. (6/10) ()

pivo

Ak sa na toto anime hodí nejaké slovo, tak je to naivita. Naivita spojená s bezhraničným optimizmom. Naivita platí hlavne na Haruku, ktorá sa často správa, akoby ani nič nevedela o svete. Je to strašná prča, hoci je pravda, že som sa často smial na samotnom seriály a hlavne Haruka má úplne brutálny hlas, takže výbuchy smiechu neboli bežné. Ale inak je to dosť slabé, postavy ploché a o niečom ako vývoji postáv sa nedá ani hovoriť. Taká Shiina vlastne nemá skoro žiadnu funkciu, a pritom mohla byť jedným z vrcholov milostného troluholníka. Samotný dej pôsobí tak nasilu pozliepaný. Pozitívom je nádherná kresba a už spomenutý optimizmus, ktorý roztopí aj to najľadovejšie srdce. Pôvodne som chcel dať 2*, ale nakoniec som sa rozhodol dať 3, lebo mi to aspoň trochu (dosť) zdvihlo náladu. ()

Cracker

The boredoom is strong with this one. Anime ako cez kopirák. Neviem, ale naozaj neviem z akého dôvodu sa každoročne natočia desiatky na vlas rovnakých seriálov. Na pokraji smrti som vydržal úctyhodných 9 dielov, potom som sa musel prefackať a ísť sa poriadne vyspať. No a ďalšia vec z ktorej mi skoro vypadli oči z jamiek je hodnotenie (otupených) užívateľov AP... ()

daGGos

Víte že když z jména tohoto anime vyřádíte všechna H vyjde vám název Nogizaka aruka no imitsu? A víte co to japonsky znamená? ... Jo, já taky ne, pravděpodobně asi vůbec nic. Když tam ale ta H zase vrátíte, znamená to další z řady rádoby romantických a rádoby vtipných seriálů tentokrát s námětem jak chudý slušňák a bohatá otaku ke štěstí přišli. Hodně slabé dvě hvězdičky. ()