poster

Bez soucitu

 • Francie

  From Paris with Love

 • Slovensko

  Horúce pozdravy z Paríža

 • Slovensko

  Bez súcitu

 • Austrálie

  From Paris with Love

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oje
  ****

  Při smíření s ryze akčním filmem vládne spokojenost. Plyn je stále na podlaze, střílí se pořád a na všechno, naštestí ale bez koňské dávky nadsázky, které jsem se obával. O sympatie k neortodoxním agentům, kteří zredukovali počet pařížských imigrantů, nebyla nouze, zejména u Travolty, jehož nadváhu nezamaskovalo ani několik vrstev oblečení. Dokonce je tu i jakási vyvíjící se kostra příběhu i nějaké ty nečekané zvraty, a tak přesto, že se nejedná o žádný klenot, zábava to rozhodně byla. Kulkami se nešetří ani v podobně rozjetém 96 hodin. Alternativa: Taken, Shot ´Em Up.(29.6.2010)

 • Adrian
  ***

  Vacsinou casu "no holds barred" jazda, ktora vdaka svojej prvej polovici - s obstojnou akciou, sviznym tempom a hlaskujucim Travoltom ma navodila do modu, kedy ma nelogickosti prestala trapit a tu vaznejsiu liniu som nebral ani naznakom. Kvalitam Takenu sme sa nepriblizili, ovsem z Francuzska pod Bessonovou produkcnou stajnou uz vzisli aj ovela horsie kusky (hlavne posledni dvaja Transporteri). 5/10(26.2.2010)

 • Renton
  **

  Scénář: Adi Hasak .. Tuto tuctovou teroristickou story Luc Besson moc nepromyslel a ani její akčně hláškovítá realizace nepřináší mnoho strhujícího. Pierre Morel tak jede buď na půl plynu, nebo už se vyšťavil. Chyběla mi především lehkost a tvrdost jakou předvedl v Taken. Dobrý pocit jsem měl leda z ústřední parťácké dvojice.(28.5.2010)

 • Dellamorte
  ****

  TOTO je DOUBLE koment. - Zbožnujem oboch - Sly / J3V ale v tomto prípade Sly musí s EXP ustúpiť ! Jasne - úmysel bol z každej strany iný ! To, čo so Mnou urobil Johny - to sa ale kdekomu nepodarí ! Kde Sly vsadil na D.L ( chem ing. ) mal nasadiť JEHO ( to by sa ale parádne pokrčil scenár a roztrhalo ego pár zapadajúco / vychádzajúcim perličkám na vyleštenom akčnom nebi...) Aj ON predsa patrí , síce nie do akčných, ale do 80´s určite ! No pohľad na guvernéra / trademark B.W. úškrn - ee. Jasne - Besson fabrique - snímky som schrúmla ,ako sova myš. Možno slabá chvíľka ( možno ani ee - videla som ich totiž 2 x ) J3V vyhráva ......(2.2.2011)

 • Skejpr
  **

  Zklamání, nejenom vzhledem k trailerům, ale především v porovnání s výbornými 96 hodinami. Zatímco Neesonova pomsta těžila ze své přímočarosti (díky níž vlastně vůbec nebyla prostoduchá) a zcela jasné směřování dalo vzniknout velmi ucelenému filmu, From Paris with Love je typickým příkladem lobotomie po Bessonovsku. Naprosto zhovadilé zvraty, jejichž jediným cílem je natáhnout a zkomplikovat tudle spatlaninu nezchrání ani schopný režisér (a já myslím, že Morel jím stále ještě je), problémů je ale víc. Akce nemá vždycky ty správné grády, hlášky vychází do prázdna a nefunguje ani to základní - chemie mezi hlavními postavami. Na vině není ani tak Travolta, který dělá co může, jako spíš naprosto selhávající Rhys Meyers. Ten sice velmi zaujal v Match Pointu, tady ale nedokáže ani přesvědčivě vyznat lásku a skutečně věrohodně působí snad jen v momentech, kdy má být za opravdého moulu (což, obávám se, nemusel ani hrát). A když v buddy movie nefunguje chemie mezi hlavními postavami, nefunguje tu nic. A můžou se prohánět po Paříži, až se jim práší od vázy s koksem, jak chtějí. Jo a ty digitální auta na dálnici jsou tak strašně okatý, že je to až k zblití.. Škoda... Věřil sem tomu...BTW Morelovi musely ženské udělat něco dost ošklivého, že do nich ve svých filmech nechává pořád střílet...(3.3.2010)

 • - Ve scéně, kdy se Reece (Jonathan Rhys Meyers) snaží umístit štěnici, mění krabička s bonbony na stole svou vzdálenost od okraje stolu. (Pepy)

 • - Hříšek, který ve filmu "zabíjí" Charlieho Waxe (John Travolta) je po americku Royal Sýr a ne po francouzsku Čtvrtlibrák se Sejrem - odkaz na popkulturní rozhovor Julese Winnfielda (Samuel L. Jackson) a Vincenta Vegy (John Travolta) z filmu Pulp Fiction (1994). (Axis)

 • - Ve scéně v čínské čtvrti Reece (Jonathan Rhys Meyers) řekne Waxovi (John Travolta), že má v kufru devítku s dvěma zásobníky. Wax mu odpoví, ať zapomene na Glocka. V předchozí části filmu v garážích jsme ovšem mohli vidět, že má v kufru pistoli Beretta Px4 Storm v ráži 45.ACP. (HectorHagman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace