Nevím, co tak špatného si v tomto filmu vysloužilo tak bídné hodnocení, ale já jsem tam skoro nic nenašla. Jasně, komiks vůbec neznám, takže nemůžu srovnávat s předlohou, ale myslím, že zpracování bylo povedené. Celé to bylo trošku šmrncnuté komediálním nádechem, ale to mi vůbec nevadilo. Všechny filmové adaptace komiksů nemusí přece dopadnout mistrovsky, jako třeba X-Meni, nebo Spidey. Myslím, že zrovna takový Jonah Hex patří do kategorie těch oddechových a zábavných filmů, u kterých můžete vypnout a užívat si trochu té akce, humoru a možná i lehké parodie. A chápu, že spoustu fanoušků zrovna tato verze naštvala a zklamala. Mně děj rychle utekl, krátká stopáž byla akorát a obsazení skvělé. Drsný Jonah Hex házel jednu hlášku za druhou, krásná Megan Fox mu byla zářícím šperkem, Michael Fassbender byl zase za pokérovaného banditu a John Malkovich tradičně v jedné ze svých záporných rolí. "Hexi, co se stalo s tvých ksichtem?" - "Řízl jsem se při holení, a co se stalo s tvým?"(19.10.2014)

• Isherwood

Dokud Brolin suše hláškuje, říkáte si, že to bude jeden z těch kousků, který svou pitomostí pokukuje po genialitě. Jenže podvyživený scénář dvojice ‚N&T‘ začne po půlhodině vršit vatu a zoufalý Hayward musí opakovat některé scény natřikrát, aby došel aspoň k minimální metráži. Předpokládaný výsledek z traileru se (bohužel?) naplnil.(5.10.2010)

• Psema

Nedovedu si ani představit, jak se Neveldine s Taylorem potměšile chechtali při pohledu na tuhle přebarvičkovanou, rádoby cool westernovku, která by strašně chtěla oslňovat koulemi (nejen atomovými), ale naneštěstí žádné nemá, poněvadž si při miliontých přepisech scénáře (zmizeli z něj všechny úchylárny, sprosťárny, krev... prostě cokoliv, co by smrdělo eRkem a mělo odvahu natrhávat zadnice ve velkém) zabalily pár švestek a odjely ke Ghost Riderovi. Brolin chtěl tak moc natočit sračku, až si ji nechal napsat na tělo, veškerý sex-appeal Megan Fox utopil v hektolitrech potu, až jí - holce jedný nešťastný - zůstala jenom do očí bijící tupost, a aby podepsal filmu definitivní ortel, angažoval podobnými žánrovkami znuděného Malkoviche, jemuž nezájem odkapává snad i z chlupů na zádech. Ale ono není divu, zoufalejší zápletku by nevymyslel snad ani Uwe Boll.(31.10.2010)

• Flego

Žánrová rozpoltenosť robí veľké problémy celkovému dojmu. V tomto balení je toho príliš mnoho, takto zmixovaný elixír pôsobí nekompaktne. Pritom sa nedá povedať, že by film nemal svoje čaro a atmosféru. Herci síce nemajú čo hrať, ale dobre sa na nich díva. Pozitívum tohto zlepenca je krátka stopáž. Prvý komentár.(23.7.2010)

• playboxguest

Turnbull má rozžhavený koule a snaží se to dát najevo celé zemi, což se ale nelíbí rádoby drsňákovi se seškvařeným ksichtem, kterej si myslí, že je drsnější než Chuck s Marvem dohromady. Chlapec se tedy rozhodne Turnbulla sejmout, což jen podpoří fakt, že mu hoši odtáhnou jeho sladkou šlápotu zvanou "Goldie, she says her name is Goldie" ehm, to byl jiný film, Lilah. A celé je to svižné jak čekání na vlak v mínusových teplotách. I tahle blbůstka měla větší šmrnc.(19.12.2011)

• - Film se uváděl do kin ve stejný den, jako Toy Story 3. Zajímavostí je, že režisér Jimmy Hayward původně pracoval jako animátor pro Pixar a podílel se na prvních dvou dílech této série. (HellFire)

• - John Powell se podílel, spolu s rokovou kapelou Mastodon, na hudebním podkresu. V důsledku přetáček a zdržení natáčení však byl nucen od spolupráce odstoupit. Nahradil jej Marco Beltrami. Zpěvák a kytarista kapely Mastodon si poté ve filmu zahraje jednoho z vojáků na vagóně. (HellFire)

• - Vo vlaku pri scéne s únosom sú drevené debny označené US Carbine 30 Cal. Krag-Jorgenson. Krags však neboli prijaté americkou armádou až do roku 1894. (vander19)