Rozpočet $47miliónovTržby USA $10,547,117Tržby Celosvetovo $10,903,312Tržby za predaj DVD v USA $4,283,298 //počet predaných kusov 252,107║ Sakramentsky spackaný celý projekt, nudný dej, 3/4 akcie sa odohráva v tme takže skoro nič nevidieť a obsadenie vyjde akurát na zmar, strašné fiasko. /15%/(7.11.2010)

• Flakotaso

Všechny filmy tohoto typu jsou hrozné trapárny a každý má na chlup stejnou zápletku. Při sledování Hexe mi to všechno splývalo dohromady s Holmesem a Sin City. Pořád dokola! Někdo někomu zabije rodinu před jeho očima a ten někdo má zbran která zničí svět! Proboha, proč se to pořád točí? Navíc doslova nenávidím tzv. "přetechnizovanou historii" v těchto bracích, kde mají v 19. století pokročilejší techniku než dnes a to nemluvím o rotačních kulometech (ty byly naposledy v módě v roce 1966 pane rejžo). Megan Liškové retro oblečky sluší, ale to je tak všechno co jsem si z toho vzal.(30.3.2011)

Rádoby tvrdší a drsňáckej western, kterej navzdory výbornému obsazení z hovna bič rozhodně neplete. Tohle je opravdu na hranici dívatelnosti, ale nějaká akce tam je, Fox, Malkovich a Fassenberger hrají standard, za to Brolina je mi lito. Hrát takovýho krypla v hlavní roli je pomalu za trest. Takovej Solomon je proti tomuto film roku... 50%(6.8.2013)

V drobnostiach je to úžasné - Hex je skrátka skvelá postava a Brolin sa ho zhostil skvelo. Ale prečo, doriti, prečo tam zase pchajú tie blbé americké "politické" drísty? Veď to nefungovalo ani v LEGENDE O ZORROVI ani vo WILD WILD WEST. Škoda tupého a chaoticého scenára, natočené to nie je vôbec zle... Ak chcete poriadnejší mysteriózny western (tiež podľa komiksu), obzrite sa po BLUBERRY...(6.1.2012)

• Davies182

Utrpení od začátku do konce. Bohužel je to natočené takovým způsobem, že se té debilní režii a scénáři nedá ani (moc) smát. Některé komiksy by asi měly zůstat nezfilmované. Jen si představím, jak musí Jonáš na papíře vypadat, a točí se mi hlava z toho, co s ním Hayward na filmovém kotouči provedl. Desítka výborných známých hereckých tváří zde zbytečně propůjčila svůj talent, snad jen ta Megan do toho pasovala.(6.11.2010)

• - John Powell se podílel, spolu s rokovou kapelou Mastodon, na hudebním podkresu. V důsledku přetáček a zdržení natáčení však byl nucen od spolupráce odstoupit. Nahradil jej Marco Beltrami. Zpěvák a kytarista kapely Mastodon si poté ve filmu zahraje jednoho z vojáků na vagóně. (HellFire)

• - Dokonca aj pes sprevádzajúci Jonaha Hexa (Josh Brolin) pri jeho love na Turnbulla (John Malkovich) musel stráviť hodinu pred každým natáčaním v maskérni. (vander19)

• - Film se uváděl do kin ve stejný den, jako Toy Story 3. Zajímavostí je, že režisér Jimmy Hayward původně pracoval jako animátor pro Pixar a podílel se na prvních dvou dílech této série. (HellFire)