• Javert

Ač měl tenhle film všechny předpoklady k tomu stát se mou minimálně guilty pleasure (podobně jako Wild Wild West) - námět, herci, steampunkový nádech - tak zklamal ve všech směrech. Scénáristicky povětšinu času nudné a občas tak trapné, až to člověku způsobí zažívací potíže; herecky podprůměr i přes účast Brolina, Malkoviche a Fassbendera; vizuálně bez nápadu a hudebně navýsost otravné. Jediná (alespoň) průměrná scéna jest přepadení vlaku - a to je fakt málo. Jeden z velkých filmových failů roku 2010.(24.6.2011)

• novoten

Grázl bez morálky, nesympatická prostitutka a senilní záporák. Z velmi slibného akčního westernu se vyklubala nesledovatelná nuda a možná nejzkratkovitější film, co jsem kdy viděl, kde nelogické jednání postav nebo efektní prostřihy i v pomalých pasážích jsou tím nejmenším zlem. Vrány jako deus ex machina nebo atomové kuličky na divokém západě už jsou ale jiný kalibr.(8.10.2010)

• Flego

Žánrová rozpoltenosť robí veľké problémy celkovému dojmu. V tomto balení je toho príliš mnoho, takto zmixovaný elixír pôsobí nekompaktne. Pritom sa nedá povedať, že by film nemal svoje čaro a atmosféru. Herci síce nemajú čo hrať, ale dobre sa na nich díva. Pozitívum tohto zlepenca je krátka stopáž. Prvý komentár.(23.7.2010)

• playboxguest

Turnbull má rozžhavený koule a snaží se to dát najevo celé zemi, což se ale nelíbí rádoby drsňákovi se seškvařeným ksichtem, kterej si myslí, že je drsnější než Chuck s Marvem dohromady. Chlapec se tedy rozhodne Turnbulla sejmout, což jen podpoří fakt, že mu hoši odtáhnou jeho sladkou šlápotu zvanou "Goldie, she says her name is Goldie" ehm, to byl jiný film, Lilah. A celé je to svižné jak čekání na vlak v mínusových teplotách. I tahle blbůstka měla větší šmrnc.(19.12.2011)

Nemám nic proti jaderným westernům, neprůstřelným hrdinům ani pokecům živého s mrtvými. A navíc bych chtěl umět Turnbullův parádní trik - vytáhnout z trenclí Megan Fox, když mu jde oživot. On je to jinak celkem průměrný kousek, u kterého jsem nepobral pouze to, že mě chtěl někdo poněkud trapně oblafnout tím, že hlavní padouch zemřel ještě před úvodními titulky a na takové špeky mne už dlouho skákat nebaví.(15.11.2012)

• - V pořadu The Tonight Show with Conan O'Brien prozradil Josh Brolin, že během filmování rvačky zlomil a zase napravil Johnu Malkovichovi (Quentin Turnbull) palec. (Caszidy)

• - Film se uváděl do kin ve stejný den, jako Toy Story 3. Zajímavostí je, že režisér Jimmy Hayward původně pracoval jako animátor pro Pixar a podílel se na prvních dvou dílech této série. (HellFire)

• - Michael Fassbender se v chování své postavy inspiroval v jiném psychopatovi – Alexovi z Mechanického pomeranče a v postavě Riddler z batmanovského univerza. (HellFire)