Film který je prý špatný, ale udělal mi radost. Hláškující, znetvořený a lehce nadpřirozený drsňák Jonah Hex (Josh Brolin!), lovící gaunery a prahnoucí po pomstě za upálení své rodiny? Malkovich a Fassbender jako záporáčtí kumpáni pod rebelskou vlajkou, pachtící se po ultimátní výbušnině? Amerika nedlouho po devastující občanské válce? Exkluzivní soundtrack od Mastodon? Scénář: Neveldine & Taylor? Tohle prostě nemohla nebýt zábava, ani kdyby se někdo fakt snažil. A i když to nedopadlo úplně na max... no nehledejte na tom zbytečný mouchy a bavte se.(3.10.2010)

Rádoby tvrdší a drsňáckej western, kterej navzdory výbornému obsazení z hovna bič rozhodně neplete. Tohle je opravdu na hranici dívatelnosti, ale nějaká akce tam je, Fox, Malkovich a Fassenberger hrají standard, za to Brolina je mi lito. Hrát takovýho krypla v hlavní roli je pomalu za trest. Takovej Solomon je proti tomuto film roku... 50%(6.8.2013)

Od klasického animáku až k westernu s prvkami fantasy, či komiksu je dosť dlhá cesta, ktorú si Hayward rozhodol pomerne šikovne skrátiť. Táto skratka ho však nedoviedla do správneho cieľa a pripravila mu plno prekvapení, ktoré bohužiaľ nezvládol. Neviem akým štýlom prebiehalo zákulisie natáčania, ale z rozpoltenosti scenára a celkovej rozorvanosti dejovej línie je cítiť veľké napätie v postojoch scenáristov a režiséra. Všetko je to ale veľmi efektné a dej má veľmi slušný spád bez zbytočných omáčiek. Na domácom kine si užijete celkom slušné efekty a hudbu, no najmä neprestajne hláškujúce herecké esá Malkovicha a Brolina, ktorý je mimochodom hlavnou oporou celého filmu. 65%.(8.1.2011)

Blu-ray/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +hodně zdařilá westernová atmosféra, krásné denní záběry na krajinu, komixový styl, souboje jsou "slyšet" -zbytečně mnoho nočních záběrů, které kazí spoustu akčních scén, skoro nic neuvidíte/// Dá se, ale mohlo být i lépe. Jonah Hex je podobný frajer jako Johnny Blaze (Ghost Rider). Je drsný, má správné hlášky, dokáže promlouvat s mrtvými a ke všemu se dokáže dobře ohánět kolty prokratě nízko. A co mu budeme vyčítat když si občas vezme kuš a naláduje ji dynamitem (připomíná Van Helsinga). Dějově (a dobou ve které se odehrává) je potom film hodně podobný druhému Zorrovi, kde taky šlo o něco podobného. Režijně mi to ale přijde jen jako lepší verze filmu Liga výjimečných. Občas je to zbytečně přeplácané a přesto že to má velmi krátkou stopáž, dokáže film v jistých okamžicích nudit. Jonah Hex je tedy směsice snad všeho co už jsme někde viděli, jen to není dotažené k dokonalosti a film poslouží snad jen jako odpolední relax./// Celkem 64%///(14.3.2011)

Nejsem obeznámen s komiksovou předlohou, takže zaujetí nebylo z mé strany na místě. Celý film jsem měl pocit, že komiks musí být o 100% lepší a viděl jsem tu snahu tvůrců dostat na plátno jeho atmosféru. Ta se však i přes veškerou snahu tak kvalitních herců vytrácela. Jedinou slušnou postavu ztvárnil Michael Fassbender. Nakonec ale film nebyl tak děsný, jak sem se domníval z mnoha ohlasů. Dokonce jsem se zasmál u vtipu s koněm :). Mimochodem co je to za všemocnou zbraň, jejíž výsledek záleží na dvou složkách?(7.2.2013)

• - Dokonca aj pes sprevádzajúci Jonaha Hexa (Josh Brolin) pri jeho love na Turnbulla (John Malkovich) musel stráviť hodinu pred každým natáčaním v maskérni. (vander19)

• - Film se uváděl do kin ve stejný den, jako Toy Story 3. Zajímavostí je, že režisér Jimmy Hayward původně pracoval jako animátor pro Pixar a podílel se na prvních dvou dílech této série. (HellFire)

• - Washingtonský monument je zobrazený ako hotová stavba, ale v dobe, v ktorej sa odohráva film, bol postavený len do jednej tretiny. (vander19)