• Javert

Ač měl tenhle film všechny předpoklady k tomu stát se mou minimálně guilty pleasure (podobně jako Wild Wild West) - námět, herci, steampunkový nádech - tak zklamal ve všech směrech. Scénáristicky povětšinu času nudné a občas tak trapné, až to člověku způsobí zažívací potíže; herecky podprůměr i přes účast Brolina, Malkoviche a Fassbendera; vizuálně bez nápadu a hudebně navýsost otravné. Jediná (alespoň) průměrná scéna jest přepadení vlaku - a to je fakt málo. Jeden z velkých filmových failů roku 2010.(24.6.2011)

Rádoby tvrdší a drsňáckej western, kterej navzdory výbornému obsazení z hovna bič rozhodně neplete. Tohle je opravdu na hranici dívatelnosti, ale nějaká akce tam je, Fox, Malkovich a Fassenberger hrají standard, za to Brolina je mi lito. Hrát takovýho krypla v hlavní roli je pomalu za trest. Takovej Solomon je proti tomuto film roku... 50%(6.8.2013)

• Xmilden

Westerny mám moc rád, ale s Jonahem Hexem jsem si prostě poradit nedokázal. Film se mi upřímně nelíbí. 81minutové nic, kterému navíc ještě ukrátí nějakých 7 minut titulky, takže nám zůstává zhruba na 75 minut na představení postav, nějakou historii vzniku Jonáše a pak semtam přihodit akci. Scény k sobě nepasují, byl jsem zoufalý při snaze zvyknout si na styl vyprávění Jimmy Haywarda. Poté jsem již se svou snahou vpravit se do příběhu naprosto rezignoval, doufajíce že se mi naskytne alespoň kulervoucí akce nebo zapamatováníhodná závěrečná scéna. Bohužel. Kravina na entou, kterou na plátna bůhvíproč vypustili z DC comiksu.PS: Scénaristé Neveldine & Taylor se zase jednou vytáhli, že to napsali oni jsem ale zjistil až v závěrečných titulcích. PS2: Film jsem trošku zrbnul, ale upřímně mi fakt tyhle Hollywoodské kraviny s narůstajícím množstvím začínají dost vadit! Kam se vytratil kumšt, pánové? 30%(7.10.2010)

• Arachneuss

Ukázkový příklad filmu, který neví čím chce být. Je tu úplně všechno. Támhle máte Snydera, chvíli na to Greengrase, pak přijde na řadu Nolan a vykrádá se až do poslední minuty. Triky jsou humus, příběh nedává smysl, komiksová stylizace nikde, Megan si opět hraje na strašnou puritánku a největším plusem jsou nakonec Hexovy suché hlášky. Na direct-to-video moc dobře obsazené, na plnohodnotný áčkový film moc debilní a nevýrazné. Nejlépe vyhozených 50 mega $ (minimálně) za tento rok.(18.10.2010)

Po třech letech jsem dal Jonahu Hexovi druhou šanci... A ono to najednou bylo nějak lepší. Sice pořád ne dobré nebo snad méně pitomé, ale tak nějak zábavnější či co. Josh Brolin se pro roli hodí skvěle a atmosféra je místy opravdu dobrá stejně jako Malkovichův záporák a jeho zábavný (nevyužitý) poskok Fassbender, nicméně spousta tuposti stále tluče do očí. Za nejnepochopitelnější věc ale nakonec považuji to, že záporáci na město z obří superzbraně napřed vystřílí obyčejné dělové koule, které neuškodí, a až na závěr si nechají onu speciální, jež všechno smete během vteřiny. No nic. Děkuji za Beltramiho hudbu a scény s probouzením mrtvých, které jsou asi to úplně nejlepší, co Jonah Hex nabízí. Průměr, který však se zábavnějším scénářem mohl být dobrým westernem s hellboyovskou atmosférou. Zkrátka jako předloha.(6.12.2010)

• - John Powell se podílel, spolu s rokovou kapelou Mastodon, na hudebním podkresu. V důsledku přetáček a zdržení natáčení však byl nucen od spolupráce odstoupit. Nahradil jej Marco Beltrami. Zpěvák a kytarista kapely Mastodon si poté ve filmu zahraje jednoho z vojáků na vagóně. (HellFire)

• - Michael Fassbender se v chování své postavy inspiroval v jiném psychopatovi – Alexovi z Mechanického pomeranče a v postavě Riddler z batmanovského univerza. (HellFire)

• - Poslední scéna Megan Fox (Lilah) byla natočena jen 48 hodin předtím, než se štáb a herci zúčastnili Comic Conu 2009 v San Diegu. (Caszidy)