Reklama

Reklama

Jonah býval vojákem Konfederace. Život mu poté, co málem zemřel, zachránili Indiáni a nyní je po celém Divokém západě znám jako lovec hlav. S pistolí to umí a na tváři má vypálený znak se svými iniciálami. Kvůli násilné minulosti však zůstal ponořen do světa mýtů a legend. Od americké armády dostane nabídku − výměnou za svobodu musí najít a zneškodnit nebezpečného zločince Quentina Turnbulla. Ten shromažďuje armádu a připravuje se na rozpoutání opravdového pekla. Právě on je Jonahův nejstarší nepřítel, který nepřestane, dokud ho nedostane mrtvého. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (534)

BadoXXII 

všechny recenze uživatele

Muselo by to byť veľmi dobre natočené, aby nás bavil osud a cesta Jonaha Hexa (s podobou zmutovaného prasaťa). V tomto prípade sa tak však nestalo a film je natočený hrozne. Nejakých úvodných 20 minút je pozerateľných, no potom sa to už trpelo veľmi ťažko. Diviak Hex je nezaujímavý hrdina a určite by sa mu nikto z nás nechcel podobať keď budeme veľkí, Megan Fox nie je vôbec pekná v tomto filme a absolutne nechápem ten rozruch okolo jej krásy vo svete a šušlajúci záporák Malkovich je smiešny. Film je zlým vtipom a maximálnym nepodarkom. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Nedovedu si ani představit, jak se Neveldine s Taylorem potměšile chechtali při pohledu na tuhle přebarvičkovanou, rádoby cool westernovku, která by strašně chtěla oslňovat koulemi (nejen atomovými), ale naneštěstí žádné nemá, poněvadž si při miliontých přepisech scénáře (zmizeli z něj všechny úchylárny, sprosťárny, krev... prostě cokoliv, co by smrdělo eRkem a mělo odvahu natrhávat zadnice ve velkém) zabalily pár švestek a odjely ke Ghost Riderovi. Brolin chtěl tak moc natočit sračku, až si ji nechal napsat na tělo, veškerý sex-appeal Megan Fox utopil v hektolitrech potu, až jí - holce jedný nešťastný - zůstala jenom do očí bijící tupost, a aby podepsal filmu definitivní ortel, angažoval podobnými žánrovkami znuděného Malkoviche, jemuž nezájem odkapává snad i z chlupů na zádech. Ale ono není divu, zoufalejší zápletku by nevymyslel snad ani Uwe Boll. ()

Reklama

kulyk 

všechny recenze uživatele

Některé přepjaté hysteriky rozruší, když jim porožníte rodinku. To pak lozí krajem kaktusů a čapají do pastí padouchy, neboť ti zaparkovali své komoně na místech pro invalidy (viz klusácké derby). Ovšem pokud obamoidní ouřada zapláče na tom správném hrobečku, i zarytý jižan Hex nastartuje hláškulomet a spasí jůesej. And Fox bitch. Absolutně sledovatelné, nevím proč hledáte hnidy na hlavě klečícího děcka, když vám přitom poskytuje kvalitní ústní prácičku. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k hodnocení jsem to čekal horší. Začátek byla přehlídka animací jak ze Sin city, což mě opravdu nebere, ale pak to bylo celkem koukatelné. Bohužel s časem šla "kvalita" dolů, ale aspoň ji kompenzovala akce. A ta nesmyslná zbraň - wtf? Aspoň to bylo krátký, bez titulků 73 min. Nechápu, na co utáhli tolik známých jmen. Kdybych měl srovnávat třeba s "Priest", kterého jsem viděl nedávno, tak obojí dějově průměrné, ale Priest mě víc bavil, bylo na co koukat. # příběh 4 | hudba 6 | humor 0 | akce 7 | napětí 2 | pustil bych si znovu 4 ()

LihO 

všechny recenze uživatele

Strašne som sa tešil na tento film keď som videl trailer... opäť ďalšie sklamanie. Dej bola úplná hovadina, strašne to pokazili kravinami štýlu rotačné gulomety priviazané o koňa a podobne... Aj napriek snahe urobiť ten film akčným som sa dosť nudil, proste málo akcie, zlý scenár, slabé efekty a bolo ich teda len zopár. Jednu hviezdičku dávam za Megan Fox, ktorej tam mohlo byť viac ^^ a jednu hviezdičku za Malkovicha + soundtrack. Dúfam, že ten film už znovu pozerať nebudem :D ()

Galerie (35)

Zajímavosti (15)

  • John Powell se podílel, spolu s rokovou kapelou Mastodon, na hudebním podkresu. V důsledku přetáček a zdržení natáčení však byl nucen od spolupráce odstoupit. Nahradil jej Marco Beltrami. Zpěvák a kytarista kapely Mastodon si poté ve filmu zahraje jednoho z vojáků na vagóně. (HellFire)
  • Thomas Jane projevil o hlavní roli zájem a dokonce se nechal nafotit v kompletním kostýmu a nalíčení. Navíc nadaboval Jonaha Hexe v animovaném filmu DC Showcase: Jonah Hex (2009). (Caszidy)
  • Poslední scéna Megan Fox (Lilah) byla natočena jen 48 hodin předtím, než se štáb a herci zúčastnili Comic Conu 2009 v San Diegu. (Caszidy)

Související novinky

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

22.09.2013

Divoký západ jej láká už nějakou dobu. Hrál třeba padoucha v propadáku Jonah Hex a měl se objevit v hlavní roli problémového a mnohokrát přeobsazeného westernu Natalie Portmanové Jane Got A Gun. K… (více)

Josh Brolin od Matky boží

Josh Brolin od Matky boží

07.08.2013

Brolina, kterého brzy uvidíme v remaku korejského OldBoye, si zřejmě užíval maskování během natáčení westernového propadáku Jonah Hex. Brzy podstoupí ještě náročnější proměnu – zahraje si totiž… (více)

Brolin láká Burtona do zvonice

Brolin láká Burtona do zvonice

02.03.2011

Zdá se, že Joshe Brolina během natáčení Jonaha Hexe bavilo sedět několik hodin před každou klapkou v maskérně. Z pozice producenta totiž připravuje pro studio Warner Bros. novou adaptaci klasiky… (více)

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

28.12.2009

Western True Grit, který bude v podání Ethana a Joela Coenových mnohem drsnější adaptací románu Charlese Portise než oscarová verze s Johnem Waynem z roku 1969, se působivě zalidňuje. Už víme, že… (více)

Reklama

Reklama