Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bauer
  *

  S tímto filmem mám osobní problém. Bohužel jsem se na něj hodně těšil. A to byla chyba! Čekal jsem nějaký stylový (nebo-li cool) western s propracovaným příběhem. Místo toho jsem dostal tupý snímek zabalený do slátaninového obalu. 74 minut (bez závěrečných titulků) mi přišlo jak dvě hodiny a to by se u filmu prostě stát nemělo. Prvních deset minut se mi hodně libílo a řikal jsem si, že mé těšení se vyplatilo. Jenže po těch deseti minutách to šlo tak šíleným způsobem do hajzlu, že mi z toho bylo lehce nevolno. Největšim vrcholem ovšem bylo, když Jonah Hex začal mluvit s mrtvolama. Myslel jsem, že sleduju western a ne nějaké fantasy! Nechápu, jak se k tomu mohli herci jako je Josh Brolin a John Malkovich propůjčit. Jediné, co stojí za řeč jsou cool zbraně, které Jonah Hex vlastnil. Dalo by se to shrnout dvěma slovama. Nudný hnus!!!(8.10.2010)

 • Deimos
  ***

  Blu-ray/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +hodně zdařilá westernová atmosféra, krásné denní záběry na krajinu, komixový styl, souboje jsou "slyšet" -zbytečně mnoho nočních záběrů, které kazí spoustu akčních scén, skoro nic neuvidíte/// Dá se, ale mohlo být i lépe. Jonah Hex je podobný frajer jako Johnny Blaze (Ghost Rider). Je drsný, má správné hlášky, dokáže promlouvat s mrtvými a ke všemu se dokáže dobře ohánět kolty prokratě nízko. A co mu budeme vyčítat když si občas vezme kuš a naláduje ji dynamitem (připomíná Van Helsinga). Dějově (a dobou ve které se odehrává) je potom film hodně podobný druhému Zorrovi, kde taky šlo o něco podobného. Režijně mi to ale přijde jen jako lepší verze filmu Liga výjimečných. Občas je to zbytečně přeplácané a přesto že to má velmi krátkou stopáž, dokáže film v jistých okamžicích nudit. Jonah Hex je tedy směsice snad všeho co už jsme někde viděli, jen to není dotažené k dokonalosti a film poslouží snad jen jako odpolední relax./// Celkem 64%///(14.3.2011)

 • predators
  ***

  Akční western řízlý několika dalšími styly a povedenými probuzeními mrtvých. Raději se nebudu ptát, co se Hexovi stalo s ksychtem, ale zvykl jsem si rychle. Zdá se, že už jen kočky mají více životů, a i proto se mi líbilo Hexovo vystupování na veřejnosti s rotačákama po bocích Koně. Akce je rychlá, svižná a rázná, nikdo se s ničím nepáře, Malkovich dobře sekunduje a Megan dokáže zatáhnout bříško do tlouštky krku, páni! 60%(6.10.2010)

 • novoten
  *

  Grázl bez morálky, nesympatická prostitutka a senilní záporák. Z velmi slibného akčního westernu se vyklubala nesledovatelná nuda a možná nejzkratkovitější film, co jsem kdy viděl, kde nelogické jednání postav nebo efektní prostřihy i v pomalých pasážích jsou tím nejmenším zlem. Vrány jako deus ex machina nebo atomové kuličky na divokém západě už jsou ale jiný kalibr..(8.10.2010)

 • Fr
  ***

  ....nestal jsem se nesmrtelným, jen mi zůstalo prokletí vědět, co je na druhý straně. Mluvit s mrtvými není přirozené. Občas jsou ale jediní, kteří vám ukáží cestu ..... Drsné hlášky, pořád se něco děje, dobrej zvuk a celkem zajímavý obrázky. Tak proč film od DC COMICS není suprovej? Chyběj mu koule! V rolích Hexe a Turnbulla by mohl být kdokoliv a filmu by to neuškodilo. Místo na charisma se hraje na parádu (dvouhlavňovej kulomet na koni), efektní zvuk (hlavně hudba) a tajemnej příběh o dvouch chlápcích, kteří vraždí, aby se jim ulevilo. A tak i já, kterýho tyhle hrátky povětšinou baví, říkám, že ta podívaná není moc záživná. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím, proč je lepší hned zabít taky člověka, kterýmu zapálím dům i s rodinou. 2.) Nevím, na co se nesmím zeptat J.Hexe. 3.) Stojí mi (za to vidět M.Fox jako prostitutku). 4.) Na slovo ,,POMSTA“ odpovídám ,, TO JSEM JÁ!“ PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne Víte, že? Příznivce tvrdé muziky potěší, že hudbu kromě M. Beltrami obstarala skupina MASTODON.(6.10.2010)

 • - Vo vlaku pri scéne s únosom sú drevené debny označené US Carbine 30 Cal. Krag-Jorgenson. Krags však neboli prijaté americkou armádou až do roku 1894. (vander19)

 • - Josh Brolin a John Malkovich sa nemohli s maskami spálenín na tvári počas natáčania ani poriadne najesť. (vander19)

 • - Thomas Jane projevil o hlavní roli zájem a dokonce se nechal nafotit v kompletním kostýmu a nalíčení. Navíc nadaboval Jonaha Hexe v animovaném filmu DC Showcase: Jonah Hex (2009). (Caszidy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace