• tron

Komiks nepoznám, western nie je môj najobľúbenejší žáner a John Malkovich je herec, ktorého výber rolí je od roku 1998 značne diskutabilný a neprináleží vysokému hereckému renomé, ktoré si herec dovtedy pracne, poctivo budoval. Jonah Hex bol od samého začiatku podozrivý projekt. Prehnane veľký rozpočet investovaný do čudného fantasy westernu s kvalitným, ale masovo nepopulárnym Brolinom, výmena režisérov, masívne pretáčky atď. Výsledok tomu odpovedá. Najlepší je úvod s koňom, ktorý má k sedlu primontované guľomety (!). Akonáhle sa začne dej, dialógy, či nedajbože zápletka, je to v podstate až príšerné, chaoticky zostrihané a Brolin nemá šancu. Hlášky, ktoré mu napísali, sú miestami až detinské a maska, ktorú mu nalepili na tvár, hnusná. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org.(16.12.2010)

• Chrustyn

Po všech směrech hloupé a laciné ale občas i docela zábavné vyprávění o drsném -a rázně zohyzděném- hrdinovy, který ve westernovém prostředí pátrá po svém "stvořiteli" a kosí padouchy s kulomety připevněnými na koni. A to si opravdu nedělám srandu. Co se týká westernové divočiny, doporučil bych raději "Cestu samuraje".(5.2.2013)

• Xmilden

Westerny mám moc rád, ale s Jonahem Hexem jsem si prostě poradit nedokázal. Film se mi upřímně nelíbí. 81minutové nic, kterému navíc ještě ukrátí nějakých 7 minut titulky, takže nám zůstává zhruba na 75 minut na představení postav, nějakou historii vzniku Jonáše a pak semtam přihodit akci. Scény k sobě nepasují, byl jsem zoufalý při snaze zvyknout si na styl vyprávění Jimmy Haywarda. Poté jsem již se svou snahou vpravit se do příběhu naprosto rezignoval, doufajíce že se mi naskytne alespoň kulervoucí akce nebo zapamatováníhodná závěrečná scéna. Bohužel. Kravina na entou, kterou na plátna bůhvíproč vypustili z DC comiksu.PS: Scénaristé Neveldine & Taylor se zase jednou vytáhli, že to napsali oni jsem ale zjistil až v závěrečných titulcích. PS2: Film jsem trošku zrbnul, ale upřímně mi fakt tyhle Hollywoodské kraviny s narůstajícím množstvím začínají dost vadit! Kam se vytratil kumšt, pánové? 30%(7.10.2010)

• Ant

Tak tohle je pořádný průser, o tom svědčí už těch 80 minut stopáže. I animáky mají dneska víc. Říct, že je Jonah Hex béčko, je urážkou pro béčkové filmy. Tak cheesy scénář už jsem ve filmu opravdu dlouho neviděla. Megan Fox opět dokázala, jak je to skvělá neherečka a Hayward si po tomhle asi dlouho neškrtne.(3.10.2010)

• Morien

Nejvíc mě asi zklamala stylizace, která zůstává ve všech směrech na začátku cesty a tím víc irituje, že slibuje a nenaplní. V okamžiku odchodu Fassbendera jsem si říkala, že už bych mohla přestat koukat, a klidně jsem mohla, protože bych o nic nepřišla. U některých scén jsem nechápala, jaký mají nést význam, a o těch jedněch prsou jsem si říkala, že bych je oželela.(13.1.2014)

• - Thomas Jane projevil o hlavní roli zájem a dokonce se nechal nafotit v kompletním kostýmu a nalíčení. Navíc nadaboval Jonaha Hexe v animovaném filmu DC Showcase: Jonah Hex (2009). (Caszidy)

• - John Powell se podílel, spolu s rokovou kapelou Mastodon, na hudebním podkresu. V důsledku přetáček a zdržení natáčení však byl nucen od spolupráce odstoupit. Nahradil jej Marco Beltrami. Zpěvák a kytarista kapely Mastodon si poté ve filmu zahraje jednoho z vojáků na vagóně. (HellFire)

• - Washingtonský monument je zobrazený ako hotová stavba, ale v dobe, v ktorej sa odohráva film, bol postavený len do jednej tretiny. (vander19)