Rozpočet $47miliónovTržby USA $10,547,117Tržby Celosvetovo $10,903,312Tržby za predaj DVD v USA $4,283,298 //počet predaných kusov 252,107║ Sakramentsky spackaný celý projekt, nudný dej, 3/4 akcie sa odohráva v tme takže skoro nič nevidieť a obsadenie vyjde akurát na zmar, strašné fiasko. /15%/(7.11.2010)

• Isherwood

Dokud Brolin suše hláškuje, říkáte si, že to bude jeden z těch kousků, který svou pitomostí pokukuje po genialitě. Jenže podvyživený scénář dvojice ‚N&T‘ začne po půlhodině vršit vatu a zoufalý Hayward musí opakovat některé scény natřikrát, aby došel aspoň k minimální metráži. Předpokládaný výsledek z traileru se (bohužel?) naplnil.(5.10.2010)

• Djkoma

Ach jo. Většina diváků a všichni kritici nadávali na Wild Wild West a přitom autoři Jonaha Hexe si o jeho kvalitách/zajímavosti mohou nechat zdát. Toužil jsem o troše steampunku říznutého westernem a mysteriózní rovinou, ale dostal jsem nudnou komiksovou adaptaci, která se plácá ve svých(omlouvám se dámám) zvratkách. Josh Brolin na vše nestačí a Megan Fox neukázala ani větší kus svého těla, kde to jsme? V digitální pohádce složené z několik vrstev, které mají představovat promyšlenou strukturu? Vždyť samotná rovina pomsty, vyobrazenou jako fiktivní souboj na rudém písku je naprosto zbytečná. Stejně jako snaha potěšit fanoušky komiksu miniguny na koni... Krásná ukázka zahozené příležitosti, jak aspoň minimálně pobavit. PS: fakt, že jedna loď pojme 10 továren a ještě dokáže plout mě rozesmál:)(22.10.2010)

• BadoXXII

Muselo by to byť veľmi dobre natočené, aby nás bavil osud a cesta Jonaha Hexa (s podobou zmutovaného prasaťa). V tomto prípade sa tak však nestalo a film je natočený hrozne. Nejakých úvodných 20 minút je pozerateľných, no potom sa to už trpelo veľmi ťažko. Diviak Hex je nezaujímavý hrdina a určite by sa mu nikto z nás nechcel podobať keď budeme veľkí, Megan Fox nie je vôbec pekná v tomto filme a absolutne nechápem ten rozruch okolo jej krásy vo svete a šušlajúci záporák Malkovich je smiešny. Film je zlým vtipom a maximálnym nepodarkom.(8.6.2011)

• novoten

Grázl bez morálky, nesympatická prostitutka a senilní záporák. Z velmi slibného akčního westernu se vyklubala nesledovatelná nuda a možná nejzkratkovitější film, co jsem kdy viděl, kde nelogické jednání postav nebo efektní prostřihy i v pomalých pasážích jsou tím nejmenším zlem. Vrány jako deus ex machina nebo atomové kuličky na divokém západě už jsou ale jiný kalibr.(8.10.2010)

• - Dokonca aj pes sprevádzajúci Jonaha Hexa (Josh Brolin) pri jeho love na Turnbulla (John Malkovich) musel stráviť hodinu pred každým natáčaním v maskérni. (vander19)

• - John Powell se podílel, spolu s rokovou kapelou Mastodon, na hudebním podkresu. V důsledku přetáček a zdržení natáčení však byl nucen od spolupráce odstoupit. Nahradil jej Marco Beltrami. Zpěvák a kytarista kapely Mastodon si poté ve filmu zahraje jednoho z vojáků na vagóně. (HellFire)

• - Film se uváděl do kin ve stejný den, jako Toy Story 3. Zajímavostí je, že režisér Jimmy Hayward původně pracoval jako animátor pro Pixar a podílel se na prvních dvou dílech této série. (HellFire)