Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nemecký režisér béčkových hororov Olaf Ittenbach (Legion of the Dead, Beyond the Limits, House of Blood) v tomto snímku predstaví mladú právničku Nathalie (Martina Ittenbach), matku dvoch detí, ktorá v rozvodovom konaní pripravila manžela o všetky životné istoty a snaží sa mu odobrať aj možnosť stretávania sa so synom a dcérou. V deň, keď si jej manžel Tim príde na víkend po deti, Nathalii niekdo zabije psa a v dome náchádza krvou napísaný odkaz „DARD“ . Mladá žena netuší, že to je len začiatok hrôzostrašnej noci. (Dubro)

(více)

Recenze (11)

Dubro 

všechny recenze uživatele

Tak som sa vytešoval, že si pred polnocou pustím nejakú príjemnú mäsiarčinu na dobrú noc a ona sa vám na obrazovku vytrepe nejaká ochotnícka kočovníčka, ksichtík ako vrecko na smeti a že ide hrať. Ani sa nedivím, že ju chlapi v tom filme mlátili ako besní. Masáž by si zaslúžili aj tvorcovia efektov, ktorí zrejme solídne explo videli akurát tak v reklame na umelý chrup. Dve tri dobré akcie snímku uprieť nemôžem, no na 82 minút je to žalostne málo. ()

rykardo 

všechny recenze uživatele

Tak DARD neboli UTRPENÍ to opravdu bylo, v tom název nejnovějšího počinu béčkovýho fandy a machra na spec.efekty Olafa Ittenbacha opravdu nelhal... Bohužel, to utrpení přináší Ittenbach divákovi hlavně v tom, jakym způsobem je celý film natočen a co tim chtěl vlastně pan režisér říci... Musim přiznat, že zas po nějakej době jsem odpočítával minuty do konce a když už jsem se ho konečně dočkal, ptal jsem se sám sebe " WTF ??? " DD je bez debat sračka po všech stránkách a nezachrání to ani porcovačka v koupelně, ani zoufalá snaha Martiny a spol. vytlačit ze sebe alespoň špetku toho hereckýho umu... Ittenbach už holt dávno neni to, co bejval ( BURNING MOON, PREMUTOS ) a je hodně velká škoda, že kvalita jeho nejnovějších produkcí už má jenom strmě klesavou tendenci...Mno..., ale na druhou stranu si teď vybavuju pár skutečnejch " perel " z téhož ranku, který bych ohodnotil ještě daleko, daleko hůře, takže do úplnejch pekel horoucích tenhle flick přeci jenom dneska ještě nepošlu... ()

Reklama

Sysel_CZ odpad!

všechny recenze uživatele

Vzniklé pro zobrazení sadistického mučení. Nebo ne? Příběh vlastně o ničem, ale je tu a tváří se, jako že jde o něj. Z tohohle pohledu by pak fakt, že 2/3 délky jsou samoúčelné scény plné krve a končetin, vypadal spíš účelně než samoúčelně. A jelikož nepatřím do kroužku těch, kterým to dělá dobře na srdíčko, tak tomuhle fandit nebudu. Navíc nejsem sice filmař, ale scény, kdy je hudba pochybných kvalit natolik hlasitější než klíčový dialog filmu - aneb neslyšíte a nerozumíte, co je vlastně rozuzlením - tak já myslím, že odpad je víc než na místě. Navíc herci, jejichž role by líp zahrál krteček, a klidně všechny naráz. Hrůza a děs, nikdy víc. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ittenbachovy filmy se nikdy nevyznačovaly vyloženě dobrými hereckými výkony, ale „Dard Divorce“ je jedním z těch, kde jsou na všech postech špatné natolik, že vám to může vadit. Z některých jeho filmů máte pocit, že je dobrým tvůrcem, jindy vám zase ukáže, že film nedovedl pořádně ukočírovat. V mém případě „Dard Divorce“ neukočíroval a jen předvedl dobré gore, nic víc. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Brutální šílenost, leč trochu nepřesvědčivá. Ujíždíte-li na latexu, krvi, bolesti, gore, násilí, mučení, brutalitě a bourání lidského dobytka zaživa a to v různých kombinacích, variacích a formách, snad to i zaujme. Obzvláště proto, že to je tak asi to jediné, co na tom filmu za něco stojí. Kromě gore scén je to poměrně poloamatérská nuda plná špatného herectví (hlavní hrdinka, pokud zrovna někoho nezabíjí, stojí za starou bačkoru), trošku zmatené a hlavně zcela tuctové zápletky, příběhu a špatného scénáře. Můj intelekt je zřejmě asi dost nízký na to, aby mi snuffově pojaté gore masakry (byť vůbec ne špatně natočené, to bych i rád zdůraznil a stát alespoň trochu za něco i zbytek, šel bych s hodnocením i výše) stačily k dobrému pokoukání. Tohle (např. chlápek v kozačkách, s make-upem a latexových plavkách čtvrtící lidské tělo lopatou) prostě není zrovna můj horrorový šálek čerstvě vyhřezlých vnitřností. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama